reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej,
próbujemy spełnić nasze marzenie o drugim dziecku, ale nam nie wychodzi, a ze mamy skomplikowana sytuację "medyczną" to tez o optymizm trudno,
Kochana nie denerwuj się... my o drugie dziecko zaczęliśmy się starać jak Jagoda miała niecałe 9mc, a udało się w cyklu w czerwcu czyli gdy Jagoda skończyła rok! < no prawie miała 13mc jak zaszłam> dowiedziałam się w 6 tyg,więc 4 o prawie 5mc prób... spoko i Wam się uda, tylko sobie odpuśćcie i dajcie na luz;-) bo jak się za bardzo chce to nie wychodzi....
 
reklama
Hej hej
Ale mielismy dzis zakrecony dzien, pojechalismy nad morze a skonczylismy na zakupach i kupilismy dla Lili "dorosle" lozko, mam nadzieje ze zacznie w nim normalnie sypiac i je polubi..do tego kupilismy ten fotel- jajko z IKEI chyba agast o nim pisala..rewelacja!! Bardzo polecam jak szukacie jakiegos mebelka dla malucha, Lila chyba w nim zamieszka :-) Kreci sie caly czas, robi akuku i sciaga zaslonke na dol, fajnie ze jest taki niski i nie musi sie w koncu wdrapywac. Szkoda ze nie maja innych kolorow bo ta kombinacja czerwono pomaranczowa do niczego nam nie pasuje :rofl2:

Kajdusia a ty bralas udzial w tym konkursie? czy mi sie przysnilo :-p
Liza fajne foto w awatarku!
gosiagro dzis wyslalam meza do klubu i nawet jeszcze nie pytalam co robili :zawstydzona/y:
dorotka na razie nie zostawiamy Lili samej, nie wiem, moze w przyszlym roku zaczniemy zostawiac. Jest opcja 9 do 12. W jakiej dzielnicy bedziecie mieszkac?
Kasiek nadal te migreny? Buziaczki!
zyraffka nadal trzymac kciuki? Uchyl rabka tajemnicy :tak:
 
Ostatnia edycja:
wciśnij ctrl+shift, bo Ci sie literki poprzestawiły i cieżko się czyta :-) a ostatnio ogladałam sobie Twoje zdjęcia na FB :-) śliczna z Ciebie dziewczyna :-) pochwal sie zdjęciem w nowej fryzurze :-D

Dobrze, ze z Kubą lepiej, Ninie dopiero po 3 dniach opuchlizna i zaczerwienienie zeszło...
probowalam ctrl ... ale nic nie dało..ale już jest dobrze:tak: dziekuje bardzo za komplement:-D az się zawstydziłam:-D może jutro se jakąś fote strzelę to wstawię, bo dawno mojego ryjka w objektywie nie było tylko dzieci i dzieci:-D


Kolenderko widzisz kolejna rzecz tylko dla dziewczynek, jak rózowe ubranka...fajne te jajo widziałam zdj Agast, a jakie łózko?takie z barierkami? ja chyba za rok dopiero kupie bo to bedzie kosmos przy moich bliźniakach:D
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za dobre słowo i rady, nie chce pisać szczegółów, ale problem w tym, że my nie mamy nieograniczonej liczby prób:-(

Kasiek - a skąd humorek nie ten? gilgotki przesyłam

dorotka - to święta już w Toruniu spędzicie?

julia - wspólczuje problemow z laptopem, u nas ostatnio skonczyło się tym, że nowy kupić musieliśmy

milusia - pokaż fryzurkę, ja tez dzisiaj byłam, ale tylko podciełam

koriander
- to może skuszę się na to jajo do nowego mieszkanka, skoro tak zachwalasz
 
może jutro se jakąś fote strzelę to wstawię, bo dawno mojego ryjka w objektywie nie było tylko dzieci i dzieci:-D

ZDJECIE!!!!!:-D:-)


gosiagro a Majusia bedzie miala spory pokoik na nowym mieszkaniu? Fajnie juz niedlugo bedziesz mogla szalec i urzadzac :)

milusia tak lozeczko z bajerkami :tak: w kolorze lila oczywiscie :-) A dlaczego to tylko dla dziewczynek? Czerwony kolor uwazam jak najbardziej chlopiecy. Zreszta wlasnie znalazlam w internecie wersje niebieska i jajeczna wiec chyba po prostu w tym roku taka linia
 
Ostatnia edycja:
gosiagro a Majusia bedzie miala spory pokoik na nowym mieszkaniu? Fajnie juz niedlugo bedziesz mogla szalec i urzadzac :)

nawet, nawet 12,5 m2 będzie miał to 1/3 naszego obecnego mieszkania:-D

żałuje ze już nie możemy się przeprowadzać, przynajmniej bym czymś innym myśli zajęła

a z jakimi bajerami łożko? pokaz jakaś fotkę
 
reklama
Do góry