reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hehe ciekawe jak mam mu dać znac jak go nie ma buagahahaha i nie mam z nim kontaktu:)dopiero na skype;)teraz dzwonił i szukałam:)

i gdzie był?

Hania ostatnio z pełną premedytacją i uśmiechem na ustach wrzuca wszystko do kosza na śmieci. Musimy uważać co wrzuca bo kiedyś coś wyrzuci, ja nie zauważę i będzie klops :szok:
 
nadika Mam nadzieję, że przeszczep nie zostanie odrzucony:tak:
ola Zdrowiej szybko, ja się już od dłuższego czasu męczę z kaszlem, przez co m.in. się nie wysypiam :dry:
kreatorka Emilka też w nocy nie chciała spać. Wybudziła się przed 24 i do 2 próbowałam ją uśpić. Potem zrobiłam jej mleko, ułożyłam się z nią na kanapie i próbowałam jakoś kimać, podczas gdy Emilka po mnie skakała:sorry2: W końcu przysnęła, ale o 6.30 już był koniec spania dla nas obu. Do pracy szłam półprzytomna. To chyba pierwsza tak fatalna noc :dry: Zazwyczaj u moich rodziców Emilka śpi niespokojniej i krócej, ale chyba nigdy się nie wybudzała na tak długo :dry:
Milusia Z Kubusiem lepiej?
lena P. ostatnio dłuuugo szukał zegarka. Był w pralce:-)
koriander Jak mama?

Niewyspana, kaszląca, z bólem głowy i pierwszą @ od kilku lat...czuję się kiepsko:-(
 
Witajcie moi chlopcy juz doszli do siebie tak jak pisala Julia to choroba bostonska czyli choroba stop dloni i jamy ustnej podobne do anginy do tego pecherzyki jak ospa

Olaf wariuje na calego a Eryk z nim

Nasze sczepienie troche sie przesunie, wit D juz dawno odstawilam ciemiaczo calkiem sie zaroslo wiec wystarczy to co jest w cebionie.

ide sie przygotowac na jutro, maz w domu wiec wiekszy luz ale musze przyznac ze juz sie odzwyczailam od samotynych nocy a te 24h strasznie sie ciagna
 
Kasiulka-Klara też wrzuca śmieci do kosza i już nie raz zauważyłam że wrzuciła zabawkę albo np picie.:rofl2:

Lena-mi kiedyś Klara wrzuciła telefon do męża do walizki jak się pakował no i telefon poleciał z nim....

Ide dzis z niunią do przychodni, nadal kaszle dziś trochę więcej niech ją osłuchaja poza tym zaczęłam się już poważnie denerwować, ona jest strasznie śpiąca ostatnio, nigdy tyle nie spała co teraz od kilku dni polożona spać 14-15 budzi się o 5 rano z przerwami na jedzenie, nie wiem czy to normalne, poza tym wydaje mi sie blada:-( Jakiegoś doła mam dziś:-(
 
reklama
Do góry