reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kolorowych snow babeczki;))))))))))))))))

milusia szczepienie uzdrowiło mojego syna, az uwierzyc nie moge! ;) a jak Ty sie czujesz po nocnym balu?;)
izia hehe dzis bez akrobacji;)))))) a Wy jak sie macie? mamnadzieje ze zdrowiejecie!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milka26 – dzieki za słowo pocieszenia ;)

Ola_Fasola – ja dawałam kiedyś Basi Pulneo – ale nie poskutkowało, już wole dać jej Bactrim – wiem ze poskutkuje, no ale każda mam wie co jest dobre dla jej dziecka.

Julia0903 - teraz to jest czas na Rogale Marcińskie! J

Nadika – super wieści!!!

Jutro moja Baśka ma termin szczepienia .... ale tak o tym piszecie ze az boje się konsekwencji – co prawda Ona nie choruje i zawsze bezobjawowo znosiła szczepienia, ale czy tym razem tez tak będzie? :(
 
Witam! Czujemy się coraz lepiej więc jelitówka mija tyle że mam problem z Michałem od jakiegoś tygodnia ma pod noskiem rankę myślałam że może sobie obtarł albo przy którymś zaliczeniu gleby po prostu zdarł nos ale to zamiast się goić cały czas wygląda brzydko smaruję już gencjaną bo się trochę babrze i nie wiem co robić czy jeszcze odczekać czy iść z tym do lekarza to takie brzydkie miejsce bo Michał cały czas strupka sobie zdziera o jak zmęczony to nos trze jak myślicie co zrobić czekać?
nadika widzę że kciuki jak zwykle pomogły oby tak dalej:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, u nas lepiej oprócz tego że ja prawie nie mam głosu:baffled: Klara od 5 rano zakasłała 3 razy, więc nie idę z nią do lekarza bo czuje się dobrze, rozrabia, temperatury nie ma, kataru też nie a nie chce żeby tam złapała coś.:tak: Prawoślaz pomógł:tak: Dziś nadal siedzimy w domu bo jak wyszłam w sobote to wczoraj czułam sie tragicznie. Musze dzis troche poprac i poprasowac bo maz w sobote wyjezdza.

Julia- pochwal sie zakupami:-D
Liza-gratki ząbka

Miłego dnia:happy2:
 
Witam! Czujemy się coraz lepiej więc jelitówka mija tyle że mam problem z Michałem od jakiegoś tygodnia ma pod noskiem rankę myślałam że może sobie obtarł albo przy którymś zaliczeniu gleby po prostu zdarł nos ale to zamiast się goić cały czas wygląda brzydko smaruję już gencjaną bo się trochę babrze i nie wiem co robić czy jeszcze odczekać czy iść z tym do lekarza to takie brzydkie miejsce bo Michał cały czas strupka sobie zdziera o jak zmęczony to nos trze jak myślicie co zrobić czekać?
nadika widzę że kciuki jak zwykle pomogły oby tak dalej:tak:


Nie wiem czy lekarz coś na to poradzi, pewnie tez gencjanę bo wysusza. Klara jak miała obtartą szyję smyczą to tez mielismy smarowac gencjaną i ciagle ta rana była podrażniana ale sie zagoiło dosc szybko, dostalismy jeszcze taką maść z antybiotykiem ale dwa razy tylko nia smarowalam.
 
Kurcze jestem taka niewyspana, ze padam na twarz, Nina całą noc nie mogła usnąć, w końcu wzięłam ją do siebie, ale wcale nie było lepiej. Ciągle się budziła i tylko "daj pić" i tak na okrągło :-( prawie litr wypiła w nocy. Wydaje mi się, ze to po tej ostatniej szczepionce piątkowej. Marudna jest w dzień, w nocy spać nie może. A rączka widać, ze ją boli, bo nawet nie da się dotknąć. W miejscu szczepionki i na około na jakąś średnicę 4 cm ma czerwoną i gorąca rękę :-( bidulka kochana.

Przepraszam, ze tylko o sobie, ale nie mam siły nawet czytać.

Mam nadzieję, że trzymanie kciuków pomogło! :-)
 
reklama
Klara dostała taką maść Altargo, taka malutka nigdzie jej nie było tylko na zamówienie za 40 zł!! i posmarowałam dwa razy bo tak swędziało że przez dwie godziny po niej drapała tą ranę i podrażniała więc samą gencjaną wyleczyłam.
 
Do góry