reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
lena zaszczepić zaszczepią ale czy to jest bezpieczne?? Moje dziecko zaszczepili dwa dni po zakończeniu antybiotyku i na drugi dzień dostał pokrzywki na całym ciele, która z minuty na minutę się powiększała. Już z żadnym katarem, kaszlem czy czymkolwiek innym nie dam zaszczepić.
 
lena zaszczepić zaszczepią ale czy to jest bezpieczne?? Moje dziecko zaszczepili dwa dni po zakończeniu antybiotyku i na drugi dzień dostał pokrzywki na całym ciele, która z minuty na minutę się powiększała. Już z żadnym katarem, kaszlem czy czymkolwiek innym nie dam zaszczepić.

ciężko stwierdzić czy jest bezpieczne ale widocznie tak skoro dopuszczaja do takich sytuacji:)

Kasiulka ksiazka z seri pisane przez z zycie tyt. Najsmutniejsze dziecko jest w biedronce;)ja mam już w swojej biblioteczce;)
 
Wiem, wiem, ale ja już ją mam - mam już tak naprawdę całą serię 25 książek - ale dwie jeszcze w drodze z Allegro. Ta jest bardzo fajna, miłej lektury :-)
a podesłałabyś mi spis lektur....bo ja już się pgubiłam....powiem Ci szczerze ze na allegro sie wycwanili i ceny za te książki są wysokie...więc czatuję w biedronce;)
 
a podesłałabyś mi spis lektur....bo ja już się pgubiłam....powiem Ci szczerze ze na allegro sie wycwanili i ceny za te książki są wysokie...więc czatuję w biedronce;)

Widzę, że już znalazłaś... wiesz co do allegro to różnie to bywa, ja zawsze jakoś polowałam, czesc książek kupiłam w twardej oprawie jak nowe za 10zł. Ale mam też kilka nowych z empiku za 37zł :eek:
 
Prefecta i nadika trzymam kciuki:):)

Lenka co to za spis ksiazek? ja tez uwielbiam czytac:) Czytalas zmierzch?
Wlasnie dzis widzialam te ksiazke "najsmutniejsze dziecko"

My dzis bylismy na zakupach z P. Melka zostala z babcia i podobno ciagle mnie wolala:) oczywscie mama zakupocholiczka coreczke obkubila w ciuszki=)
p.s
dziewczyny macie dobry przepis i prosty na rogaliki z masa migdalowa lub makowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję za kciuki :))
Operacja trwała 12 godzin ale się udała, lekarze są dobrej myśli bo badania robione po operacji pokazują że się udało, wyniki idą w górę więc raczej nic złego się nie powinno stać i przeszczep został przyjęty przez jego organizm.

izia_tcz dużo zdrówka dla WAS!!!
zyrraffka co za pyszności dzisiaj serwujesz:) ja dzisiaj od bardzo dawna gotowałam niedzielny obiad tradycyjnie rosołek i drugie danie. Zawsze tak bywało ze jakoś w niedzielę jadalismy albou moich rodziców albo u K. rodziców;
ola fasola zdrówka dla ciebie i Klary!!!
milusia no to ładnie zaszalałaś :)
perfecta a jak rozmowa??
 
Do góry