reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc babeczki gdzie sie podziewacie?????????????????

u nas byl super dzionek, byli u nas znajomi z dzieckiem, maz zrobil super pizze, mowie Wam palce lizac, a za 3 tyg mamy wesele, w zwiazku z tym mialam sie odchudzac, ale oczywiscie nici z odchudzania skoro takie przysmaki w domu;)))))))))))

lece jakis film z małżem obejrzeć, wczoraj ogladalismy "efekt motyla", tyko w trakcie usneliśmy na kanapie, obudzilam sie o 4 z głowa zwieszoną z kanapy i teraz mnie od tych akrobacji nocnych szyja boli ;/

nadika perfecta kciuki mocno ściśniete!!!!!!!!!!!!!

dobranoc kochane mamusie
 
reklama
Nadinka Perfekta trzymam kciouki dajcie zanac jaki efekt:)

Ola szpinakowa gotuje tak najpierw wywar miesno wazywny do tego ziemniaczki albo ryz w osobnym garnuszku mrozony szpinak niestety swiezego juz nie ma, dodaje do niego zgnieciony zabek czosnku i wbijam jajko jak sie zetnie jest ok. Potem wszytskie skladniki lacze i juz. ogolnie gotujemy raz na jakies 2 tyg. jeden wywar i do tego osobno ryz makaron ziemniaki kasze i inne dodatki tez osobno np brokuly szpinak buraka glowny wywar dzielimy miedzy te zupy i tak zyskujemy 4 rodzaje zup do mrozenia wyjmuje z zamrazalnika co dzien inna i mam swiety spokoj pozniej znow jeden wieczor z glowy i znow wolne :))

Tym razem bable wyszly Olafkowi jego swedza.... ercia pewie tez tylko ze nie potrafi powiedziec
 
witam,

zyrraffka - u nas też katar się u Majusi pojawił:-( we wtorek ma mieć szczepienie, chyba je sama odwołam, a jak tam?;-);-)

ola - ja witaminę daje jakoś co drugi dzień, na szczepieniu zapytam się czy jeszcze trzeba

nadika, Perfecta - kciuki zaciśnięte!
 
Dzień dobry!

milka- co za bąble chłopcy mają?

gosiu- ja też bym odwołała nawet z katarkiem. Łukasz ma strasznie gęsty zielony katar, obrzydliwy i męczy go strasznie. Rano sie obudził z całym obklejonym noskiem. Kilka minut mu moczyłam w wodzie i oczyszczałam. Jutro chyba wyślę męża z Łukim do lekarza, bo ma też wysypkę i niech sprawdzi czy to napewno reakcja pokarmowa czy coś innego. Może się z nimi przejadę bo mąż nie dopyta o wszystko lekarza a chcę też poruszyć kwestię zaszczepienia Łukasza zaraz po antybiotyku i reakcji pokrzywką.
zdrówka życzę Majeczce!

co do witaminy D to my już od bardzo dawna nie podajemy, bo ciemiączko szybko zarastało. Daję za to vibomil, taki zestaw witamin i tam jest też d ale w małym stężeniu.

gdzie się podziewa koriander??
 
Ostatnia edycja:
gdzie się podziewa koriander??
Kolenderka odpoczywa od bb:-D za to meczę ja gdzie indziej:-D

zdrówka dla Łukiego

Nadika Percia kciukasy sa, nadika jak masz juz wieści czy wszystko ok?

Mama Kuby ja Kubus??

ej ele wczoraj sie wyszalałam:eek: :-D nie pamietam kiedy ostatnio tak się bawiłam:-D ale napisałam wiecej na zamkniętym bo tu az wstyd pisać że matce polce dziś nawet kot za głośno stoi:-D
 
nadika, perfecta Kciuki pomogły?
milusia ładnie zaszalałaś:-D
gosiagro Dla ciebie też jeszcze zaciskać kciuki?:-p
zyrraffka, gosiagro Emilka też ma katarek, więc na razie wstrzymuję się ze szczepieniem:tak:
Idę się zdrzemnąć, póki P. jest jeszcze na spacerze i mnie nie nakrył, że zamiast iść spać, usiadłam do bb:-p
 
mama kubulki niezłe akrobacje dzisiejsza noc podobna?:-D
nadika perfecta kciuki dalej trzymać?
milusia niezle zaszalałaś i dobrze
koniczynka miłego wypoczynku
a u nas chorubsko Michał pozarażał wszystkich teraz my mamy tą chol....jelitówkę masakra a wczoraj byliśmy u chrześniaka męża na urodzinach tak się czuliśmy że po 2 godz wróciliśmy do domu
 
Obiadek mam podszykowany- piekielnie ostre skrzydełka i pieczone ziemniaczki. Łukaszek wstał to zaraz dokończę ciasteczka owsiane z białą czekoladą orzechami i żurawiną:)

milusia- dlaczego odpoczywa koriander, coś się stało? alez ciekawska jestem. cieszę się, że wyszalałaś się. Zaraz poczytam na zamkniętym. Wczoraj miałam iść do koleżanki na wieczór winkowo filmowy lecz mój mąż stwierdził, że on chce z szwagrem oblewać ukończenie kursu, więc jako dobra żona zrezygnowałam ze swoich planów i co z tego- nie było zadnego oblewania bo szwagier nie mógł:no:


iza- współczuję, zdrowiejcie szybciutko!
 
reklama
nadika, perfecta-ja też dołączam się do kciuków

Ja nadal chora no i Klarkę też coś wzięło ma lekki katar i kaszle, skąd ten kaszel się zrobił przez jedną noc? myślicie że powinnam iść z nią do lekarza? chyba jutro pójdę, na razie dałam jej syrop prawoślazowy ale średnio pomogł, na szczęście nie ma temperatury i ma bardzo dobry humor. Właśnie zasnęła;-) A dawałyście kiedys na kaszel pulneo? bo mam coś takiego w domu ale nie wiem ile dawkować bo miarka zaginęła no i unikam tego syropu bo jest ochydny w smaku blee

izia-Michałęk pewnie osłabiony jest i dlatego wszystko łapie, zdrówka dla niego

milusia-no pięknie pięknie żeby matka polka tak szalała:-p:rofl2:;-)
 
Do góry