reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dla Joli i Kasi naszych najcudowniejszych profesorek EVER chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Życzę Wam sukcesów zawodowych!
Spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud
był źródłem satysfakcji i społecznego uznania!!!

 
Witam się jako pierwsza znów:)

Mimi- Bardzo mi przykro Kochana! Moje kondolencje!!!!!
[*] Ściskam najmocniej jak potrafię!!!!
Lenka- trzymam kciuki aby się udało coś wybrać!!!! I oczywiście pózniej za zakup wózka dla Wiki!!!!
Milka- Trzymam kciukasy za występ Olafka:)
Emalia - Kochana przytulam mocno!Za Tobą ciężki rok Pomyslcie o jakimś wypadzie w przerwie świątecznej! Asia będzie miała wolne tydzień. Może gdzieś na kilka dni rodzinnie uda Wam się pojechać. Ty się kochana zrelaksujesz!!!!
Kasiek- Kochana jak Damiś się czuje??? Mam nadziję że nocka Wam minęła spokojnie! :*
Miluśka- hahahahaahaha :*:*:* A ten ciągnik super! Jak zgrasz zdjęcia pochwal się:) Rosną Ci mali farmerzy:p)
Izia- Jak szanowny małż zareagował?:) Naprawiajcie szybko ten automobil i przybywajcie:)
Kajdusiu- Tancjorko Ty nasza!!!! Wygodne te tańcujące buty?? Zawsze się zastanawiałam czy te profesjonalne są wygodniejsze od zwykłych ?:)
Gosiu- :*:*:* Na dobry dzień!
Kolenderko - For You To :*
Eagle- Buziaki dla całej Waszej PIĄTKI!!!!

Dzisiaj postaram się Wam zrobic zdjęcie mego Syna w swej nowej bryce bo wczoraj łapaliśmy chwile bez deszczu:) I zapomniałam aparatu Wózek genialny:)
Teść chory na dole... A ja dzisiaj rano wstałam z bólem gardła:(:( I muszę zastosować szybką terapię by nic sie nie rozwinęło. Olbas już stoi na środku pokoju , teraflu wzięła... Jasiowi podałam tantum i cebion by jego nie zarazić. Jak macie jakieś złote środki na rozpoczynającą się chorobe to poproszę!!!
 
dzień dobry

Gosiagro cio tam u Was??jak mieszkanko??? co u Majusi?zdrowa??i czemu tak ciocho siedzisz??kuda Ty?:-D

Dziekuje ;* Majusia zdrowa, wyszły kolejne 2 ząbki, jeszcze czekamy na górne trójki i potem chyba chwila spokoju przed piątkami:confused::blink:
świetny zakup, teraz musisz zdjęcie im strzelić:tak:

Kasiek - jak dziś Damiś?

Perfecta - zdrówka!

Klementinka - trzymam kciuki za szybki poród kiedykolwiek nastąpi:-D

koriander - nowy przyjaciel rozgryziony?:-D

zyrraffka - jak Łukaszek, jakieś kolejne prace?:-)

Lencja - bardzo ciekawe te zajęcia, napisz coś więcej:tak:

eagle - buziaki dla Was!

Kajdusia, Lencja - najlepszego z okazji święta, cierpliwości i oby wam nigdy głosu nie odebrało;-)
 
Dzień dobry

Ja jeszcze w domku. Dzisiaj nie mamy zajęć, świętujemy, rodzice dzieciaczków przygotowali jakąś niespodziankę, hmmm:-)

Łukaszek już nie płacze oddawany do żłobka. :))) Już 3 tydzień przesypia całe noce:)) Od czasu do czasu zdarzy się jakaś pobudka oczywiście ale doczekaliśmy się wkońcu spokojnych nocy.

Wczoraj byłam na imprezce było super, juź dawno się tak nie bawiłam.

gosiu- narazie tylko jedna praca:))



Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Nauczycielek!!!


uciekam się szykować do pracy
Miłego dni!!
 
Dzień dobry

Łukaszek już nie płacze oddawany do żłobka. :))) Już 3 tydzień przesypia całe noce:)) Od czasu do czasu zdarzy się jakaś pobudka oczywiście ale doczekaliśmy się wkońcu spokojnych nocy.

to świetna wiadomość!!! super:-) gratulujemy z Majusia:tak:

Dla ciebie i Klementinki też wszystkiego naj!!! w końcu kształcicie najmłodszych milusińskich:-)
 
Żyrafciu Kochana najmocniej Cie przepraszam!!!! Dla Ciebie także najserdeczniejsze i przeogromne życzonka z okazji Waszego Dnia!!!!!! Satysfakcji i sukcesów zawodowych! Spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud
był źródłem satysfakcji i społecznego uznania!!!

 
reklama
Kajdusia i Lencja - wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta!!! Dużo cierpliwości życzę ;)

Kasiulka - Hania jest słodka, tak ładnie chodzi... jeszcze chwilke i będzie biegała!!! :)

Perfecta
- zdrówka kochana!!!

Milusia
- czekamy na fotki fury i chłopców!!! ;)

Gosiagro
- myślisz że będzie dłuższa przerwa nim wyjdą piątki??? też na to liczyłam, a wydaje mi się że już kawałeczek jednej widzę ;)

Klementinka - dziudziuś się nie śpieszy... tak dobrze ma w tym królestwie!!! :)

Emalia
- jak samopoczucie? mam nadzieję że lepiej, buziak dla Ciebie :*

Lena - słomiana wdowo... jak się masz?

Koriander
- :* dziś podejmujemy decyzje... ;)

Zyraffka - jak tam Łuki w żłobku? mam zamiar małego zaprowadzać do takiego prywatnego żłobka na kilka dni w tygodniu po parę godzin... boję się tego... :(

Agi - jak tam księżniczka???

Zdec - Jak tam Natalcia?

Izia
- ja też tak mam ze sprzątaniem... tylko poukładam zabawki, zaraz są roznoszone i rozrzucane po całym mieszkaniu.... grrr... ;)

Więcej nie pamiętam co miałam odpisać, więc sorki jeśli kogoś pominęłam... :)

Jeśli są jeszcze jakieś nauczycielki to również wszystkiego naj!!!

No i zapomniałam o sobie: Damiś już dobrze... wczoraj były tylko 3 kupki, dziś jedna puki co więc jest dobrze ;) nocka CAŁA przespana w łóżeczku :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry