reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć laski! Wczoraj próbowałam popisać ale komp mi padł i tyle w trakcie pisania:wściekła/y:
mam nadzieję że dzisiaj się uda
lencja jak to nikt nie widzi ja widzę a tak wogóle to też mieliśmy w planach wa-wę w sobotę ale też nici auto nawaliło także nie mamy czym no i ciekawe ile nas skasują:wściekła/y:wrrrrrrrrrrrrrrr
iiwka jak dzisiaj dalej wiercenie? czy trochę ciszej?współczuje dlatego chciałam mieć własny dom nie muszę słuchać sąsiadów:tak:
lencja tobie też współczuję swoją drogą to nieżle się zabrali jak wszystko to wszystko a co będziesz miała ładnie:tak:
perfecta jak tam arka była potrzebna?:-D
mimi
[*]
kasiulka gratki widzisz doczekałaś się
 
Słomiana Wdowa dzien 5;)

Kasiulka STO LAT!!
STO LAT Z PIOSENKA - YouTube
Gratulacje przejscia;)


Mimi ogromne wyrazy współczucia;(

Tak bardzo mi smutno...przyjmij najszersze wyrazy współczucia!
Śmierć, to tylko proste słowo...
na opisanie brakuje nam słów...
gdy nas spotyka,
nie potrafimy zrozumieć tego,
co się naprawdę stało...
dlaczego to tak musi boleć?
podobno każde cierpienie ma sens...
przekonamy się...

Emalia mam nadzieję, że rezonans wszystko pokaże...trzymam kciuki!!!!!

Kasiek jak Gaja miała biegunke podałam orsalit i do jedzenia lekkostrawne jedzenie, a co do odparzen to w tym czasie nie uzywałam chusteczek tylko ciepla woda i gaza!!!Tak przemywałam i nawet czerwonego nie miała nic a nic!Do jedzenia albo marchewke albo jagody albo ryz!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry!!!
mi_mi
- bardzo mi przykro....Tulé mocno!!!
kasiulka - gratki dla Hanusi....no to teraz się zacznie!!! I wszystkiego najlepszego, spełnienia wszelkich marzeń!!!!
perfecta - super, że jesteś zadowolona z wózeczka!!! Czekam na jakieś foto.... :-)
 
Hej kochane

muszę się pochwalic naszym nowym nabytkiem:-D:-D nie wgrałam zdjeć ale podobny znalazła na allegro wiec wrzucam linka
DUŻY TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ JOHN DEER PEG PEREGO 24h% (1848175695) - Aukcje internetowe Allegro
nasz oczywiscie jest bez tych wszystkich bajerów i bez przyczepki/na pedałki:-) chlopcy zachwyceni!!!!!!Polecam pod choinke!!!fakt że do pedał są za mali, ale radzą sobie(jeden siada a drugi go pcha:-D) tylko jest jeden problem traktor jest jeden a ichX2:eek: więc silniejszy wygrywa:-D:eek:
Mimi (*) kochana przytulam!!!!!!!
Dzień Dobry!!!
HEJ Kochana jak Lusiak??;-)
Kolenderko,Perciu aniołki moje:* u mnie jakos po staremu robie wszystko by nie łapac dołów...staram sie trzymać fason, i niestety dalej czekam na wiadomosc której niestety pewnie nie będzie....:zawstydzona/y:<smutna Ewauś>:-D

Emalia kobito bo ja jak przyjadę do tej Twojej zabitej dechami i dam kopa w d. to w koncu wybierze się PANI do lekarza!!!!!!!Kurde z tym remontem to masz lipę:/ a tak sie cieszyłaś na początku:-D u nas ok, ale pocieszę Cie że ja mam 2 takich rozrabiaków jak Ty!!!!MASAKRA!!!!!juz mam czasami dosc...demolka codziennie cos jest pobitego:/

Kasiu sto latttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!:*********
Kasiek
przedewszystkim kochana bez paniki, daj leki i poczekaj, moze daj mu kisielek??moze już przeszło co??
Perciu Ewus sie cieszy że Magdalena sie cieszy, że Jaś się cieszy ze pojazd mu sie podoba:-D
Lena pocieszę Cie że ja przez 2 lata czuje sie jak Ty teraz...aj szukałam ciuchów dla tego chłopca, ale niestety mama juz po bracie komus oddała:-(
Kajdusia Gosia jest super, jestem jej fanką!!!!:-)
Koriander fajnie że gdzies wyskoczyliście, a Lilusia jaki żarłoczek
Zdec jak Natka??Zębole pewnie pełna parą sie pchaja??;-)
Agast biedna Jadzia, zdrówka;-)
Ewelinka jak tam cio tam???bukiecik dla Ewusi na ślubik może kiedyś zrobisz??:-D<żart>
Ola vip jak brzusio i Jadzia??
Lencja och te remonty!oby szybko przestali Wam robić szurum burum pod oknem:-)
Klementinka zyczę szybkiego rozwiazania;-)
Gosiagro cio tam u Was??jak mieszkanko??? co u Majusi?zdrowa??i czemu tak ciocho siedzisz??kuda Ty?:-D
Asnecja jak se radzisz bez męza?cio u Was??

jesli cos pominełam to sorki
 
część

ja dzis padam i nie mam na nic siły

poczytałam na biegu co nieco, więcej postaram sie popisac wieczorem

Kasiulka ogromniaste gratki dla Hani i dla Ciebie bukiet najpiękniejszych życzeń

Mi_mi strasznie mi przykro kochana, faktycznie zbyt dużo jak na jedna rodzine na raz
[*]



i tyle będe później:-)
 
reklama
Dzięki kochane za troskę!!! Już lepiej, tzn. chyba przeszło bo od 8 brak jakiejkolwiek kupki ;) dałam rumianek i bananka i wystarczyło!!! trzymam się jak najdalej od leków, chyba że już konieczne ;) ale taki młody jest dziś marudny że szok... byłam w pracy to cały czas miałczał, teraz wróciłam i dalej miałczy... ehh...

Mi-mi - współczuję kochana...
[*]
Kasiulka - wszystkiego najlepszego dla Ciebie i wielkie gratki dla Hani ;)

Edit: o o, jest kolejna kupa... jednak nie przeszło :(
 
Do góry