reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Koriander- heloł...:-D Jak ja jestem to Ciebie nie ma<foch>


Idę kłaść Gosiaka spać
Jestem jestem:-D, wlasnie wrocilismy z Klubu Maluszka, Lila uczyla sie chodzic w kolko ze "starszakami" za raczki co konczylo sie nieustannie na bieganiu wszystkich dzieci gdzie sie da :-)
Jutro idziemy na manifestacje z Lila, ciekawe czy jej sie spodoba, zaraz wlacze moje artystyczne zdolnosci i zrobie jej koszulke z jakims sloganem ;-)

Ide wrzucic Lile do lozka i nakarmic pulpecikami w odwrotnej kolejnosci, a potem kawka i licze na asyste SZANOWNYCH PAN NAUCZYCIELEK! BUZIACZEK Z OKAZJI WASZEGO SWIETA!:tak:
 
reklama
Kasiek - no miałam nadzieję na to przerwę, bo słyszałam ze wychodzą koło 2 roku, ale jak widać po was to niekoniecznie:-D a co to za decyzja, hę?

zyrraffka -
mam nadzieję, ze to tylko ząbki
Lencja - miłego spotkania, Ita to by się mogła odezwać:-p przez to że nie piszę nie widzę suwaczka i nie wiem nawet kiedy ten wielki moment ma nastąpić, chyba tez już niedługo:blink: u nas skoku nie zauważyłam, Majusia śpi jak zwykle

Perfecta
- świetne te kozaczki, też podobnych szukam

asnecja- jeszcze trochę i będą się ładnie bawić , świetnie dajesz sobie radę sama!

kajdusia - a ja skromniutko, bo średnio się czuje i jakoś nastroju do czegokolwiek brak:-(ten nastrój to wina leków, które biorę, ale w imię wyższego dobra. Dlatego tobie energii do tylu zajęć zazdroszczę i jednocześnie podziwiam, to jak już masz profesjonalne buty to teraz już tylko Taniec z Gwiazdami cie czeka:tak:

koriander - a przeciw czemu wy tam protestować będziecie?:szok:
 
Hai!:-)

gosiagro a jakie macie plany na weekend, jedziecie na wies? Mam nadzieje ze troche ci sie humor poprawi. Wcozraj z A. wyjedlismy wszystkie oreo :szok: chyba zrobie cos innego zamiast sernika :-p

Perfecta oby nie angina :-( MNie jakis czas temu tez okropnie gardlo bolalo przez dwa dni ale przeszlo na szczescie szybciutko. Ja zawsze robie tak: zalewam dwa posiekane zabki czosnku wrzatkiem, jak lekko przestygnie wciskam pol cytryny i lyzke miodu. Pije cieple rano i wieczorem. Plucze gardlo naparem z szalwi albo woda+ sol. Robie herbatki z podbialu i szalwi i tymianku. Jak mi sie cos jeszcze przypomni to ci skajpne :-) Zdrowka!!

Kasiek ciesze sie ze Damisiowi juz lepiej! A pupke wietrz i lekko posypuj kartoflanka, na pewno szybko zejdzie! A co zakresliliscie Y czy N?:-)

kajdusia a dostalas sniadanko do lozka? :-)Czy to tylko na dzien MAtki? eeee ja sie za wami stesknilam jakos chlippp:blink::cool2:

Lencja u nas masakra ze spaniem!! W ciagu dnia nie daje sie Lili uspic dopoki sama nie padnie gdzies kolo 14!! Juz od 4 dni tak jest! A wieczorem chodzi po scianach skacze po lozku do 21-22:-( Ale to sie zdarzalo wczesniej, wiec i teraz pewnie przejdzie samo :tak:

milusia ale fura! Swietne sa Lila wlasnie odkrywa jazde na rowerku trojkolowym takim dla najmlodszych, widze ze powoli zalapuje ze jak sie od gory noga nacisnie to jedzie do przodu :-) ALe pewnie troche to potrwa zanim sama ruszy z kopyta. Na wiosne to autko bedzie jak znalazl, ale sie chlopaki nabija kto ma teraz jechac :-D

Asnecja pelen podziw dla ciebie!! Swietnie sobie radzisz!! A bedzie juz tylko coraz lepiej zobaczysz!

zyraffka jak Lukaszek?? Mam nadzieje ze to zadna choroba tylko zabki

Lencja udanego spotkania! Ucaluj od nas chlopakow ( i dziewczyny :-))

Tez szukam kozaczkow. nawet rozwazam czy nie wziasc sniegowcow. A Lila skubana ma juz dwie pary :angry:


edit Perfecta fajne sa te co kupilas, mam pytanie jak jest z tym obcasem? Bo ja raczej bezobcasowiec jestem, ale ten wyglada dosc bezpiecznie :-) nie gibie sie nozka w nich za bardzo?
 
Ostatnia edycja:
Hai!:-)

gosiagro a jakie macie plany na weekend, jedziecie na wies? Mam nadzieje ze troche ci sie humor poprawi. Wcozraj z A. wyjedlismy wszystkie oreo :szok: chyba zrobie cos innego zamiast sernika :-p

w ten weekend jesteśmy we Wro, jutro jest otwarcie nowej cukiernio-kawiarnio-bawialni, więc chyba pójdziemy zobaczyć. Za to za tydzień jedziemy na wieś i J. porywa mnie na randkę urodzinową:-) dziadkowie zostaną z Majusią, już nie mogę się doczekać:tak::tak: w końcu jakaś rozrywka:cool2: od razu mi się na tą myśl humorek poprawił:-p
 
w ten weekend jesteśmy we Wro, jutro jest otwarcie nowej cukiernio-kawiarnio-bawialni, więc chyba pójdziemy zobaczyć. Za to za tydzień jedziemy na wieś i J. porywa mnie na randkę urodzinową:-) dziadkowie zostaną z Majusią, już nie mogę się doczekać:tak::tak: w końcu jakaś rozrywka:cool2: od razu mi się na tą myśl humorek poprawił:-p

SUper!! Na pewno Majusi sie spodoba, no i kawiarnia czytaj: kawa i ciacho dla mamy i taty :-) uuuuuu a za tydzien bedzie romantycznie (ciekawe co Jacek ci na 30-che zafunduje :-):-p ) Super tak wyjsc we dwojke bez dziecka od czasu do czasu, jakos zupelnie inaczej sie czlowiek zachowuje :tak: nie trzeba sie rozgladac, zrywac z krzesla co sekunde, mozna sie potrzymac za raczki i szczebiotac o glupotach przez baaardzo dluuugie godziny :-D
 
Hai!:-)

gosiagro a jakie macie plany na weekend, jedziecie na wies? Mam nadzieje ze troche ci sie humor poprawi. Wcozraj z A. wyjedlismy wszystkie oreo :szok: chyba zrobie cos innego zamiast sernika :-p

Perfecta oby nie angina :-( MNie jakis czas temu tez okropnie gardlo bolalo przez dwa dni ale przeszlo na szczescie szybciutko. Ja zawsze robie tak: zalewam dwa posiekane zabki czosnku wrzatkiem, jak lekko przestygnie wciskam pol cytryny i lyzke miodu. Pije cieple rano i wieczorem. Plucze gardlo naparem z szalwi albo woda+ sol. Robie herbatki z podbialu i szalwi i tymianku. Jak mi sie cos jeszcze przypomni to ci skajpne :-) Zdrowka!!

Kasiek ciesze sie ze Damisiowi juz lepiej! A pupke wietrz i lekko posypuj kartoflanka, na pewno szybko zejdzie! A co zakresliliscie Y czy N?:-)

kajdusia a dostalas sniadanko do lozka? :-)Czy to tylko na dzien MAtki? eeee ja sie za wami stesknilam jakos chlippp:blink::cool2:

Lencja u nas masakra ze spaniem!! W ciagu dnia nie daje sie Lili uspic dopoki sama nie padnie gdzies kolo 14!! Juz od 4 dni tak jest! A wieczorem chodzi po scianach skacze po lozku do 21-22:-( Ale to sie zdarzalo wczesniej, wiec i teraz pewnie przejdzie samo :tak:

milusia ale fura! Swietne sa Lila wlasnie odkrywa jazde na rowerku trojkolowym takim dla najmlodszych, widze ze powoli zalapuje ze jak sie od gory noga nacisnie to jedzie do przodu :-) ALe pewnie troche to potrwa zanim sama ruszy z kopyta. Na wiosne to autko bedzie jak znalazl, ale sie chlopaki nabija kto ma teraz jechac :-D

Asnecja pelen podziw dla ciebie!! Swietnie sobie radzisz!! A bedzie juz tylko coraz lepiej zobaczysz!

zyraffka jak Lukaszek?? Mam nadzieje ze to zadna choroba tylko zabki

Lencja udanego spotkania! Ucaluj od nas chlopakow ( i dziewczyny :-))

Tez szukam kozaczkow. nawet rozwazam czy nie wziasc sniegowcow. A Lila skubana ma juz dwie pary :angry:


edit Perfecta fajne sa te co kupilas, mam pytanie jak jest z tym obcasem? Bo ja raczej bezobcasowiec jestem, ale ten wyglada dosc bezpiecznie :-) nie gibie sie nozka w nich za bardzo?

Kolenderko - Ja miałam kilka lat temu identyczne Timberlandy. Mój "monsz" :szok::szok::tak::-Dmi ze stanów przywiózł. Były taaakie piekniusie i wygodniusie!!!::-( I podczas przeprowadzki KTOŚ MI UKRADŁ JEDEN BUT:angry::-(Po co komu jeden but? Szukam takich samych już od czasu kradzieży ale z mizernym skutkiem. W polsce takich niet a teraz jak to już z 5 sezon idzie to nie ma szans Więc jak te zobaczylam to nawet się nie zastanawiałam. Bo wydaje mi się że są COVEREM tamtych. Mają identyczny krój i mogą być tak samo wygodne jak tamte Ja tez bezobcasowiec jestem:) Jak dojdą do mnie to od razu zdam relacje jak się chodzi:)
 
Kolenderko - Ja miałam kilka lat temu identyczne Timberlandy. Mój "monsz" :szok::szok::tak::-Dmi ze stanów przywiózł. Były taaakie piekniusie i wygodniusie!!!::-( I podczas przeprowadzki KTOŚ MI UKRADŁ JEDEN BUT:angry::-(Po co komu jeden but? Szukam takich samych już od czasu kradzieży ale z mizernym skutkiem. W polsce takich niet a teraz jak to już z 5 sezon idzie to nie ma szans Więc jak te zobaczylam to nawet się nie zastanawiałam. Bo wydaje mi się że są COVEREM tamtych. Mają identyczny krój i mogą być tak samo wygodne jak tamte Ja tez bezobcasowiec jestem:) Jak dojdą do mnie to od razu zdam relacje jak się chodzi:)
O a tu Timberlandy wery popularne :-) mam nawet jedna pare sportowych dla Lili i bardzo dobra jakosc. to czekam na relejszyn :-)
 
reklama
Dziewczyny, chciałam życzyć wszystkim miłego week!
Choruszki te małe i Duże ;) niech wracają do zdrowia :)
A za mnie trzymajcie kciuki, zeby mnie nie zawiało jak będę "odgruzowywać" kolejne okna :)
 
Do góry