reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
a mój dzieć rozrabia dzisiaj jak szalony, co trochę zdążę odgruzować to on od nowa ma rozpierniczone brrr jeszcze się wkurzyłam bo kupiłam farbę do salonu i nie jest to to co bym chciała:wściekła/y:a K jak zobaczy to :szok:będzie gadał
 
mi_mi - tak mi przykro
[*].....

Lenka - może jestem zacofana,ale widzę nowy suwaczek hehe Święta tuż tuż:happy:
Tak świętra tuż tuż;)
Hej kochane

muszę się pochwalic naszym nowym nabytkiem:-D:-D nie wgrałam zdjeć ale podobny znalazła na allegro wiec wrzucam linka
DUŻY TRAKTOR Z PRZYCZEPĄ JOHN DEER PEG PEREGO 24h% (1848175695) - Aukcje internetowe Allegro
nasz oczywiscie jest bez tych wszystkich bajerów i bez przyczepki/na pedałki:-) chlopcy zachwyceni!!!!!!Polecam pod choinke!!!fakt że do pedał są za mali, ale radzą sobie(jeden siada a drugi go pcha:-D) tylko jest jeden problem traktor jest jeden a ichX2:eek: więc silniejszy wygrywa:-D:eek:
Mimi (*) kochana przytulam!!!!!!!

HEJ Kochana jak Lusiak??;-)
Kolenderko,Perciu aniołki moje:* u mnie jakos po staremu robie wszystko by nie łapac dołów...staram sie trzymać fason, i niestety dalej czekam na wiadomosc której niestety pewnie nie będzie....:zawstydzona/y:<smutna Ewauś>:-D

Emalia kobito bo ja jak przyjadę do tej Twojej zabitej dechami i dam kopa w d. to w koncu wybierze się PANI do lekarza!!!!!!!Kurde z tym remontem to masz lipę:/ a tak sie cieszyłaś na początku:-D u nas ok, ale pocieszę Cie że ja mam 2 takich rozrabiaków jak Ty!!!!MASAKRA!!!!!juz mam czasami dosc...demolka codziennie cos jest pobitego:/

Kasiu sto latttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!:*********
Kasiek
przedewszystkim kochana bez paniki, daj leki i poczekaj, moze daj mu kisielek??moze już przeszło co??
Perciu Ewus sie cieszy że Magdalena sie cieszy, że Jaś się cieszy ze pojazd mu sie podoba:-D
Lena pocieszę Cie że ja przez 2 lata czuje sie jak Ty teraz...aj szukałam ciuchów dla tego chłopca, ale niestety mama juz po bracie komus oddała:-(
Kajdusia Gosia jest super, jestem jej fanką!!!!:-)
Koriander fajnie że gdzies wyskoczyliście, a Lilusia jaki żarłoczek
Zdec jak Natka??Zębole pewnie pełna parą sie pchaja??;-)
Agast biedna Jadzia, zdrówka;-)
Ewelinka jak tam cio tam???bukiecik dla Ewusi na ślubik może kiedyś zrobisz??:-D<żart>
Ola vip jak brzusio i Jadzia??
Lencja och te remonty!oby szybko przestali Wam robić szurum burum pod oknem:-)
Klementinka zyczę szybkiego rozwiazania;-)
Gosiagro cio tam u Was??jak mieszkanko??? co u Majusi?zdrowa??i czemu tak ciocho siedzisz??kuda Ty?:-D
Asnecja jak se radzisz bez męza?cio u Was??

jesli cos pominełam to sorki
Bardzo fajne to tylko, że nie bardzo na ta porę roku bo po śniegu i w deszczu nie bardzo sie bedzie pedałowac chyba ze ktoś ma duzy salon:)
Kurde szkoda, że nic nie znalazłaś!!!

A co do Twojego to ja bym już dawno kopnęła go w d...sko i znalazła innego i ułożyła sobie życie;)wiem, że łatwo się mówi, ale Ty jesteś młoda więc głowa do góry!!

hej,

mimi współczuje... :(
[*]
kasiulka gratulacje dla Hani!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!
milusia traktor super,Natan jakby to zobaczył to byłby w siódmym niebie
emalia głowa do góry!!! napewno będzie dobrze!
lena jak długo jeszcze będziesz odliczać??

hehe tak naprawde to sama nie wiem:)
Niby ma byc za tydzien i pozniej za dwa;)



Dziewczyny jutro jedziemy z Wiktorią na przymiarkę wózka;)Oby się coś znalazło dla niej!!!
Póniej zostanie szukanie sponsorów i zbieranie kasy!!ehhh to najgorsze;(
 
Mimi strasznie sie ostatnio u Was dzieje przyjmij nasze kondolencje

Kasilka wszytskiego na naj i wielkie gratulacje dla Hani

a ja brykam do pracy :)) u nas lepiej Olaf juz jutro rusza do przedszkola powiedziec na akademi swoj wieszyk Eryk tez juz lepiej tylko ta podgoda...
 
Witam

mimi
[*] bardzo mi przykro :-(

Kasiulka wszytskiego naj :tak: a preznt od Haneczki doistałaś sliczny :tak:

Milka miłej pracy :)

Emalia trzymaj sie dzilnie i oby badania wyszły jak najlepiej :):)

my pourodzinach dziadka,Emilaostatnio takłobuzuje ze sił brakuje zeby ja okiełznac ;/ bierze tłuczek do miesa , zanawki , cokolwiek i wali Filipa w głowe, on jej tłuamczy ze nie wolno ze boli :szok: (raczej bym sie spodziewałą ze odda) a ta w smiech ucieka i za chwile przyalatuje i znowu go trach :sorry: jak tylko sie urodział tomi rodzice powiedzieli ze łatwoz nia nie bedzie bo to moj charakterek jest :tak: juz zaczynam sobie współczuc :-D jak ona bedzie takie cyrki robic jak ja robiłam to za 2 lata bede siwa i pomarszczona z nerwów:-D a co bedzie jak bedzie starsza??/ o zgrozo ale mnie los czeka :szok::eek:
 
Hejkum kejkum
kto wypije ze mną piwko z okazji zaraz rozpoczynającego się dnia nauczyciela?:-p

Kasiek- jak Damiś? Mam nadzieję, że nocka będzie bezkupkowa, bo widzę, że się polepszyło
Klementinka- no wiesz, tak nie pomagać mężowi w malowaniu...:-D
emalia- główka do góry, zdrooowa jesteś!!!! słyszysz?!!!
Olafasola- fajnie, że jesteście w komplecie. A ja chcę jakieś zdjęcia Gwiazdeczki obejrzeć :-p
Kasiulka- samych wspaniałości z okazji urodzin!!! I gratki dla Hani!!!
mimi- bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka :-(
[*]
milusia- alllle wóz!!!!! Pojemność dwa czterysta :-D Będą mieć chłopaki używanie!
izia- ale ta farba już na ścianach okazała się nie taka?
Lena- trzymam kciuki za dopasowanie wózka dla Wiki!
Milka- o matko, na którą Ty chodzisz do pracy! Co to za robota (jeśli można wiedzieć :-p) Powodzenia dl Olafka jutro na akademii, co to za okazja? (a tak a propos książek jesteśmy na etapie drugiego tomu doktora dolittle, Piotrek jest zachwycony- korzystam z tej listy, którą kiedyś podałaś- jeszcze raz dzięki)
na-tuska- ale Ci rośnie charakterek :-D A swoją drogą Filipek jest baaardzo wyrozumiały
Lencja- na którą jedziecie to tej Filharmonii? Prawie na pewno też się pojawimy :-D
A mnie wszystko dziś boli od tych rozciągań na tańcu, ale uwieelbiam to! Kupiłam sobie dziś profesjonalne buty do tańca :-)
Jutro z okazji dnia nauczyciela wolne! Juppi
 
Kasiu az trudno uwierzyc ze to jej pierwsze samodzielne kroczki :) moi jak zaczynali chodzic to tak sztywno trzymali raczki w gorze :-D Hania jest po prostu rewelacyjna i ten tron :-D a jaka spokojna na tym filmie ja to z kamera nie moge nadarzyć :-D

kajdusia no to zdrówko :-D i najlpeszego z okazji Twojego swieta :-) sama sie zdziwiłam ze mam tak wyrozumiałego syna :eek: spodziewałam sie raczej reakcji - stukniecie czy cos :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry