reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

czesc Laski
alewspaiale miec wolny dzien ;)))))))))))))
ja po fryzjerze ;) jestem zadowolona
chcialam taki kolor jak ma kasia tusk: 2011 Sierpień | Make Life Easier
wszedl troche ciemniejszy, ale stopniowo zamierzam wrocic do blondu ;) jestem taka szczesliwa, ze zrobilam wreszcie cos dla siebie i nawet w solarium bylam na 6 minut hehehe :)

Kubuś wciaż kaszle, głównie w nocy, wstrzymalam sie z wizyta u pediatry, poczekamy do jutra

gosiagro oczywiscie 3mam kciuki! a moja kolezanka czeka na przeszczep, jest w trakcie przygotowan w szpitalu, jeszcze troche to potrwa, a potem izolatka... oby sie udało!!!! wiec ja tez prosze o kciukasy ;)

koriander hehe to niezłą Lila miala zabawe z kawa i telefonem ;) moj poprzedni telefon tez został zniszczony przez Kubusia, rzucił nim kilka razy i wyświetlacz zrobil sie taki jasny, ze ledwie cokolwiek widac i cos w ekranie dotykowym sie poprzestawiało, cyferki zamienily swoja kolejnosc, wiec mialam problem, zeby PIN wpisac, a o napisaniu smsa nawet nie było mowy

zyrafka zdrowka życzymy! strasznie boje sie zaprowadzic Kubusia do złobka, tak sie martwie, ze znow sie rozchoruje i siedzi z babciami, a jak Luki w złobku? calkiem zdrowy juz?

julia mnie Kubuś też dzisiaj "zbił" na powitanie, ale ja wtedy biore jego rączke i pokazuje mu ze mamę trzeba pogłaskać po włosach i mowic "dobra mama" i tak robi i mowi doba zamiast dobra, a tate gładzi po nodze, a wtedy wszyscy bija mu brawo i sie ciesza, wiec zamiast bic głaszcze nas, ale czasem sie zapomni i klepnie.... ;)

kolorowych snow laseczki;)
 
reklama
milusua ja mam tvn na kartę a co chcesz wiedzieć?
nadika jak dla mnie płaszczyk super
perfecta gosiagro kciuki zacśnięte
a ja przymusowe lezenie w łóżku załatwiłam się na cacy ale pozytyw to mój K w domu bo ma na mnie opiekę:-)
 
czesc dziewczyny
kupilam chrzesniakowi taki prezent na roczek: CHRZEST, URODZINY * SZTUĆCE GERLACH + GRAWER ! (1833577471) - Aukcje internetowe Allegro i czekam z niecierpliwosciana przesyłke ;)

Kubus szalje po domu, jak zabezpieczyc szuflady???????????? wszystko z nich wyciaga! makabra!

izia zdrowkaaaaaaaaaaa!!!!!!

milego dnia babeczki!!!!!!!!!!

Są takie specjalne zabezpieczenia na szuflady, możesz kupić w marketach albo dużych sklepach dziecięcych :-)

Hania robi to samo, uwielbia szuflady
 
mój Michał też wszystko wyciąga z szuflad ale niestety te zabezpieczenia nie pasują do wszystkich
mamo kubulki super prezent fajnie to wygląda ciekawe jak w rzeczywistości
a mojego K czeka dzisiaj chrzest bojowy musi isc na wywiadowkę w całej kadencji szkolnej naszego syna byl tylko raz i to w 1 klasie podstawowki więc ;-):szok:ciekawe jaki będzie efekt
 
mam kubulki super kolorek ma Kasia Tusk, ja też wracam do blondu w tej chwili mam taki jakby złoty blond - wpada w rudy ale z ciemnych zrobić od razu jasny blond byłaby masakra dla włosów. A wiesz może jaki tojest kolor blondu co ma Tuskowa?? Prezent dla chrzesniaka super
izia tcz ciekawe jak sobie K poradzi na wywiadówce hehe :)


za mną ciężka nocka, Natan cały czas marudził wiercił się, dostał lekki katar i myślę że to przez to był niespokojny, do tego przejmuje się moimi problrmami z pracodawcą, tak bardzo marzę już o spokoju, gdyby nie te problemy to pewnie rozglądałabym się za nową pracą
 
dziękuję dziewczyny
kocham Was ;))))))))))))



nadika niestety nie wiem jaki to kolor, wiem tylko ze robione jest technika ombre, czyli jasniejsze koncówki, fajne bo odrostu tak szybko nie widac i naturalnie wyglada :) Percia pewnie by bardziej profesjonalnie napisala niz ja (moj kolor wyszedł troche ciemniejszy, ale mialam do tej pory czekolade, wiec tak jak i Ty nie bede od razu blondi) ;)


zbieram sie do pracy, eh dzis do 21
 
Izia tcz też zabrali Ci podstawowe kanały które miały być bezpłatne??<złodzieje> musiałam wykupić pakiet żyby miec jaki kolwiek program, do tego jak rok temu kupiłam to było 16zł a teraz 20...
 
Ostatnia edycja:
I ja się melduje:-)

mama-kubulki - a co u twojej koleżanki?

zyrraffka - jak wczorajszy dzień w żlobku Łukaszkowi minął?

Milka - to dzisiaj 50 mln wygrywasz?:-D:-D pokaż zdjęcia z sesji jesiennej:tak:

nadika - ty musisz sie w tym dobrze czuć:tak:nie ważne co inni mówią, ja osobiście bym go nie ubrała;-)

Perfecta - kciuki zaciśnięte:tak::tak: pokazuj fryzurke ino szybko!!!:-D:-D co wczoraj na wizytacje upichciłas?:-)

Asnecja - dasz rade od poniedziałku jestem pewna:tak:

koriander - a wiesz, że nic ze śliwkami nie robiłam no może poza naleśnikami:-D piecz ta drożdżówkę kiedyś musi być ten pierwszy raz:tak::tak: na moich wypiekach pojawiły się drożdżówki ze śliwkami, do dzieła:tak::tak:

Klementinka - jak się kochana na końcówce czujesz?:-)

agast - dawno nic nie pisałaś, jak dziewczynki?

Ja tez nieśmiało proszę o trzymanie kciuków za jutro!!!

A za co te kciuki>>>??
 
reklama
Witam

my znowu po działce :p dzisiaj wycieczka tramwajem wiec dziecikai zachwycone :-D

zdrówka dla wszytskich chorujących :-)

uciekam jeszcze ogarnąc i na naraton filmowy :p
miłego wieczoru :)
 
Do góry