reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
gosiagro- trzymam kciukasy za siostrę
lena- ale zazdroszczę weselicha, oj, kiedy ostatni raz ja tańczyłam.... :-(

Poznanianki- są chętne na spotkanie??? Bo jestem tu do piątku.... najchętniej w czwartek.....????
ja przyjadę to nic że to jakieś pewnie z 700km:-D :-D

gosiagrotrzymam kciuki za siostre, to Twoja rodzona??(fajnie ze Majunia bedzie miała towarzycho;-))
Korianderpojechaliscie w końcu czy nie?Jak malutka??
zyrafkamoże tablica do pisania z kreda?jakiś domek dla lalek,ubranka,a najlepiej kup jej samochód!!!to będzie oryginalny prezent którego raczej nie ma:-D
Mikafajne, chłopaki beda jak bliźniaki:-D (czekam na zdjecia mojego Olafka!!!!!;-))
Perfekciujak po szkole??;-)
Agastgdzie sie podziewasz??:crazy::-D
 
Gosiagro to życz jej szybkiego i bezbolesnego porodu:)
Pamietasz, że nawet ten czop może odchodzić tydzien:)

Kajdusia to wrocławia masz tylko 150 km:)a tak się składa ze moj brat ma transport na Pnzan jutro rano:(
 
Kajdusia to wrocławia masz tylko 150 km:)a tak się składa ze moj brat ma transport na Pnzan jutro rano:(

hehe, dobre, uważaj, bo się skuszę ;-)
Ale zdaje się, że ja tu jestem rekordzistką w ilości miejsc spotkań z czerwcówkami- mam na koncie Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Ustronie, Tczew i Amsterdam... Kto mnie pobije???? :-D:-D:-D Wygrałam :-D
 
hehe, dobre, uważaj, bo się skuszę ;-)
Ale zdaje się, że ja tu jestem rekordzistką w ilości miejsc spotkań z czerwcówkami- mam na koncie Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Ustronie, Tczew i Amsterdam... Kto mnie pobije???? :-D:-D:-D Wygrałam :-D

hehe krótko mówiąc Kajdusia Czerwcowa Włóczęga;)
 
hehe, dobre, uważaj, bo się skuszę ;-)
Ale zdaje się, że ja tu jestem rekordzistką w ilości miejsc spotkań z czerwcówkami- mam na koncie Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Ustronie, Tczew i Amsterdam... Kto mnie pobije???? :-D:-D:-D Wygrałam :-D


:szok::szok::szok: a Świnoujścia nie zaliczyłaś więc nie ma się co chwalić hihi:-D




milusia- najgorsze, ze ona ma masę ale naprawdę niesamowitą kolekcję zabawek po siostrze, chyba nawet sama nie wiem ile i co ma. Samochód też ma :) hehe ku zadowoleniu mojego synka, bo jak idziemy do nich to się autem bawi zazwyczaj
 
Ostatnia edycja:
:szok::szok::szok: a Świnoujścia nie zaliczyłaś więc nie ma się co chwalić hihi:-D

ale ja jeszcze z Wami nie skończyłam Koleżanki :-D:-D

a co do zabawek to ja proponuję książeczki np. serię takich trzech encyklopedii:

Kubuś Puchatek Moja pierwsza encyklopedia NATURA (1710050622) - Aukcje internetowe Allegro Kubuś Puchatek Moja pierwsza encyklopedia ZWIERZ (1700184147) - Aukcje internetowe Allegro KUBUŚ PUCHATEK Moja pierwsza encyklopedia. Ziemia (1733971884) - Aukcje internetowe Allegro - Piotrek korzysta z nich często od czasu kiedy skończył 2 lata.... I do tego jakiś drobiazg na uciechę- np jakąś maszynkę na baterię do puszczania baniek......
 
Kajdusia ja ostatnio wydrukowalam sobie zlota liste ksiazek polecanych przez fundacje cala Polska czyta dzieciom pewnie znajdziesz cos dla Piotrusia, nawet zaczelam czegos szukac po bibliotekach dla Olafa na pierwszym miejscu w jego przedziale wiekowym jest Pan Propper i pingwiny ale dzis poszedl z moim bratem na to do kina teraz bedziemy szukac ksiazki zeby porownac z filmem i ocenic co bylo lepsze :)

Milusia planuje sesje w plenerze okazji roczku Eryka tylko pogoda ciagle do bani jak zrobie to od razu Ci zapodam
 
Milka- muszę znaleźć tę listę, dzieki! U nas teraz jest na topie Mikołajek- czytamy już trzecią książeczkę, a wcześniej był szał na Plastusiowy Pamiętnik, przeczytany prawie dwa razy... Ale co prawda to prawda- w księgarni można zgłupieć... mam wrażenie, że etap przedszkolaków starszaków jest jakoś pominięty w literaturze....
 
reklama
Do góry