reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

rozkrecilyscie sie wieczorem, widac ze juz weekend sie konczy

Gosia zycze siostrze szybkiego porodu, tylko faktycznie ten czop to moze odchodzic i odchodzic
Kajdusiu, Milka wy to macie dobrze ze juz takie konkretne ksiazeczki kupujecie, chetnie bym juz kompletowala biblioteczke
z Koriander to oczywiscie musialam przeoczyc, mam nadzieje ze z Lila wszystko ok i wyjazd doszedl do skutku
Lena ale bym sie wybawila na weselu, dobrze ze ty zadowolona jestes a jeszcze jak flaszeczki do domu przynioslas to mozecie powspominac
zyraffko najgorzej kupowac prezent dziecku, ktore wszystko ma, moze faktycznie jakas ksiazeczka albo puzzle
Anik wspolczuje bo wiem co to znaczy wory ciuchow i brak mebli w kuchni, na szczescie dzieciaki sie ladnie zaklimatyzowaly a to najwazniejsze
eagle co u was? masz juz jakies dolegliwosci ciazowe? ktory to tydzien?
Perfecta i Kasiek wracajcie na forum
Asnecja ja tez mam wieczory ze brzuch przewaza mnie do przodu, na szczescie nie twardnieje co mnie dziwi na te wszystkie stresy, ktore teraz mam
 
reklama
Ach, miałam się z Wami podzielić moim szczęściem- mam piękne cycki :-D:-D:-D
Kiedyś na początku naszej ciąży, dowiedziałam się tu na wątku od kilku dziewczyn o bre- fittingu. Straszenie się wtedy tym zainteresowałam, ale ponieważ rozmiar biustu zmieniał mi się przez prawie 2 lata dość intensywnie w końcu nic z tym nie zrobiłam. I właśnie wczoraj w Poznaniu była akcja promocyjna "Klinika stanika"- poszłam i jestem mega zachwycona (nie wspominając o moim mężu :-p) W takim dobrze dobranym staniku moje cycki są jak ta lala- wyglądają na mniejsze zgrabniejsze i jędrniejsze, W liceum takie nosiłam :tak::-D Jeżeli któraś zwłaszcza biuściasta jeszcze nie próbowała to POLECAM :tak::tak: Moje "uszy spaniela" poszły w zapomnienie :-D:cool2::-D
 
lena- cieszę się, że tak się dobrze bawiliście:tak: gaja z kim się bawiła w tym czasie?
kajdusia Niezły pomysł, może to jakaś ogólnopolska akcja i trafi też do Gd? Chociaż mój biust jest teraz mniejszy niż przed ciążą :szok: to stanikowa wiedza na pewno by mu się przydała :-D
koriander Co z Lilą?
emalia Wszystkiego najlepszego dla Oli:tak:
sealet Na pewno Agatce się będzie podobało :tak: Ja, podobnie jak Anik, cieszę się, że mam rodziców, którzy się chętnie zajmują wnuczką, ale trochę mi szkoda,że Emilka nie ma kontaktu z innymi dziećmi. Na placach zabaw jest onieśmielona.
zyrraffka Też bym się stresowała. Łukaszek będzie miał świetną opiekę i kompanów do zabawy:-)
Anik Już niewiele zostało:tak: Urlop poświęcasz na dokończenie urządzania mieszkanka, czy planujecie jakiś wyjazd?
Milka Moja siostra kupiła identyczne sukienki w rozmiarach dla swojej córki i dla Emilki, teraz szuka trzeciej takiej samej dla drugiej siostrzenicy. W październiku będziemy robić w nich sesje zdjęciowe do kalendarza na przyszły rok dla dziadków:-)

Za niecałe 5h trzeba wstawać do pracy, a ja jeszcze nadrabiam bb:szok: Za to jutro po pracy pewnie nie będę miała już siły na kompa przez niewyspanie:sorry:
 
Hej dziewczyny
My od wczoraj w Karpaczu. O 24 Ignas miał 39 C goraczki :( od 4 do 6 30 nie spal, teraz bidulek spi. Nie wiem co mu jest, nie ma innych objawów :( trochę jestem podłamana jak będzie wyglądał nasz urlop. Od zębów może byc taka gorączka ???
 
Hej dziewczyny
My od wczoraj w Karpaczu. O 24 Ignas miał 39 C goraczki :( od 4 do 6 30 nie spal, teraz bidulek spi. Nie wiem co mu jest, nie ma innych objawów :( trochę jestem podłamana jak będzie wyglądał nasz urlop. Od zębów może byc taka gorączka ???

myślę ze tak...:/

hej, ale cicho....hehe
moje ciorciki już poszły na drzemkę:p

edit;Liza gratuluję rocznicy:p
 
Ostatnia edycja:
Ach, miałam się z Wami podzielić moim szczęściem- mam piękne cycki :-D:-D:-D
Kiedyś na początku naszej ciąży, dowiedziałam się tu na wątku od kilku dziewczyn o bre- fittingu. Straszenie się wtedy tym zainteresowałam, ale ponieważ rozmiar biustu zmieniał mi się przez prawie 2 lata dość intensywnie w końcu nic z tym nie zrobiłam. I właśnie wczoraj w Poznaniu była akcja promocyjna "Klinika stanika"- poszłam i jestem mega zachwycona (nie wspominając o moim mężu :-p) W takim dobrze dobranym staniku moje cycki są jak ta lala- wyglądają na mniejsze zgrabniejsze i jędrniejsze, W liceum takie nosiłam :tak::-D Jeżeli któraś zwłaszcza biuściasta jeszcze nie próbowała to POLECAM :tak::tak: Moje "uszy spaniela" poszły w zapomnienie :-D:cool2::-D

A gdzie ta Klinika stanika? :-D
 
Cześć
moja siostra właśnie trafiła na porodówkę:szok::szok: ciekawe ile jej zejdzie:-D:-D:-D pierwsze dziecko;-)

Anik - powolutku wszystko sobie urządzicie, dla dzieci pewnie raj, tyle miejsca:-) ja już mojego tez doczekać się nie mogę:tak:

emalia - jak się wczoraj impreza udała?
http://allegro.pl/fisher-price-little-people-muzyczny-pociag-m0532-i1723451506.html
Milka - to teraz jakąś fotkę z chłopcami w koszulkach prosimy:-)

milusia - siostra rodzona, młodsza o rok:-)

kajdusia - we Wrocławiu też jeszcze nie byłaś:-p:-p gratuluje nowych cycków:-D:-D

dorotka - trochę wysoka ta gorączka na ząbki, a czy trzydniówkę miał? dużo zdrówka Ignasiowi życzymy

Liza-
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!:-)
 
Cześć!

Łukaszek ma teperaturę 37,5 jak dawałam mu na zbicie (wiem ze nie powinno się ale bidulek się męczył) i krzyczał, bo nie cierpi syropu to dojrzałam przebijające się dwie dwójeczki dolne. Mam nadzieję ze tempka od ząbków.

Teray uki oglda swoje ulubione sezamki.


kajdusiu- :rofl2: nowy biuścik woww :)) hihi fajnie. Też bym chciała żeby mi ktoś stanik dobrał, ja mam wiecznie z tym problemy

konniczynka- następny nałogowiec zamiast spać to bb :)

liza- wszystkiego najlepszego z okazji rocznycy:)

dorotko- duzo zdrówka dla Ignasia, kurcze wysoka ta goraczka jak na zeby

gosiu -trzymam kciuki :_)niedługo bedziesz ciocia ale super :)
 
reklama
Witam.
Gosia- bardzo mocno trzymam kciuki za siostre. Życzę jej szybkiego i bezbolesnego porodu :)
Impreza udana, Ola zadowolona, później jakieś fotki wrzuce.

Liza- wszystkiego naj naj i dużo szczęścia na kolejne lata :)


Milusia- już śpią??? My o 10-ej wstaliśmy dopiero :-)

Kajdusia- Lena ma racje,do nas już niedaleko, a jak tak dobrze Ci idzie pobijanie rekordu to powinnaś się skusić:tak:
 
Do góry