reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mozesz mi zyczyc nieszczesc, wypadkow, chorob tylko pamietaj ze zlorzeczenie wroci do ciebie z nawiazka!! A ja NIE POZWOLE SKRZYWDZIC MOJEGO DZIECKA! wlasnie wrocilismy z Lila ze szpitala!!
unhappy.gif
unhappy.gif
:no:
CO SIE DZIEJE????????!!!!!!
'
napisałam coś, ale wykasowałam, bo nie wartko:p he he
a tak w ogóle to cześć:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koriander - jak Lilusia???? Jak noc minęła, gorączka spadła?? Duzo buziaków wam ślemy!


Do do całej sytuacji to nic tu wiele pisać nie trzeba, Kasia pisząc takie posty sama sobie wystawia świadectwo:no: smutne i przykre:-( szczególnie, ze tyle ze sobą przeżyliśmy. Chyba jednak zrozumiałaś ze jednak było to nie fair skoro te posty pokasowałaś:baffled:
 
Kochana Lencjo z okazji urodzin życzę Ci
Szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba
słońca - które pomimo zła i okrucieństwa tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni
dużo wzlotów i szaleństw
dobrych mądrych i oddanych przyjaciół
cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi
wytrwałości - by każdy dzień był lepszy od poprzedniego oraz aby nie osiągalne cele stały się zdobyczami codzienności i jeszcze jedno: abyś miłość czerpała z nieskończonego źródła.

Zobacz załącznik 376853
 
Koriander trzymaj się i nie przejmuj się takimi tekstami.
Ja podczytuję forum i niepojęte jest dla mnie, że osoba, która ma różne zdrowotne problemy z własnym dzieckiem, może źle życzyć drugiemu...przecież takie rzeczy wcześniej czy później wracają z nawiązką... Przykre to jest, co tu się porobiło...
 
To co piszecie to już ludzkie pojęcie przechodzi. Zróbcie z Kasi jeszcze jakąć wiedzme. Trzeba też czytać między wierszami. To jest tak przykre,że szok. Jak takie zwykłe forum potrafi wykończyć psychike człowieka to nawet nie zdajecie sobie sprawy. Zresztą coraz więcej się dowiaduje o tym , bo decyduję się na odejście. To już nie jest to forum , które załóżyłyśmy dwa lata temu: Szczęśliwe, pogodne, wymieniające się doświadczeniami, szczere, przeżywające radości i smutki innych, oczekujące na każde maleństwo... Może to już za długo???
Przemyślcie sobie, bo sztuczne cukrowanie, albo mszczenia grupowe na jednej osobie mija się z przeznaczeniem forum "młodych mam".
 
To co piszecie to już ludzkie pojęcie przechodzi. Zróbcie z Kasi jeszcze jakąć wiedzme. Trzeba też czytać między wierszami. To jest tak przykre,że szok. Jak takie zwykłe forum potrafi wykończyć psychike człowieka to nawet nie zdajecie sobie sprawy. Zresztą coraz więcej się dowiaduje o tym , bo decyduję się na odejście. To już nie jest to forum , które załóżyłyśmy dwa lata temu: Szczęśliwe, pogodne, wymieniające się doświadczeniami, szczere, przeżywające radości i smutki innych, oczekujące na każde maleństwo... Może to już za długo???
Przemyślcie sobie, bo sztuczne cukrowanie, albo mszczenia grupowe na jednej osobie mija się z przeznaczeniem forum "młodych mam".
Nic dodać nic ując AMen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ehhh...nie mozemy zostawić ten temat i wrócić do ciekawszych rzeczy?
Ja wlaśnie wcinam sniadanko - troszke zgrzeszyłam, bo kakałko z ciachem, a mam niby ta cukrzyce...no ale czasami też trzeba mieć coś z tej ciąży :)
Kto się dołączy do kakałka?
PS. Jak dobrze, że ktoś wymyślił mini mini :)
 
Do góry