reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
To kto dzisiaj pije i co??
Ja piweczko zaraz walnę:)|A reszta??
Ja się dołańczam z herbatką :):)
Dla odmiany Olaf ma albo pasozyty albo jakos alergie, mamy zrobic badanie kalu ale robilismy w okolicach badania krwi bo w jego grupie byly dzieci z glisda ludzka i nic nie wyszlo wiec moze mi sie trafic 3 alergikow w 4osbowej rodzinie

Czy ktoras z Was byla w Berlinie w Tropical Island? myslimy o paru dniach w sierpniu ale czy warto?
Mam nadzieje, że to nie bedzie nic groźnego (pasożyty) :/
Ja chciałam pojechać w tym roku, ale jakoś nie wyszlo. Może pojedziemy tam za rok :)
mężuś wrócił, ja na zastrzykach, dupsko boli masakra! żyrraffka i koriander - no właśnie myślałam,że da mnie teraz na zabiegi (dostaję tylko zastrzyki, nic przeciwbólowego!)ale on nie. Jak po tej serii mi nie przejdzie to idę do innego lekarzyny!
Zdrówka życze!! Kuruj się szybciutko!!
Hej Kochane,
ja tylko na chwilkę, dziś ok 2-3 w nocy wyjeżdżamy do Łeby, czeka nas ok 8 godz jazdy więc prosze o trzymanie kciuków za pomyslną podróż i udany urlop :)
Trzymam kciuki za podróz i podziwiam, że dacie rade tak w nocy :) Gratuluje kroczków :)

Edit: konniczynka - fajne zdjęcia :)
 
Ja się dołańczam z herbatką :):)

Mam nadzieje, że to nie bedzie nic groźnego (pasożyty) :/
Ja chciałam pojechać w tym roku, ale jakoś nie wyszlo. Może pojedziemy tam za rok :)

Zdrówka życze!! Kuruj się szybciutko!!

Trzymam kciuki za podróz i podziwiam, że dacie rade tak w nocy :) Gratuluje kroczków :)

Edit: konniczynka - fajne zdjęcia :)
Moze byc i herbatka;)
 
Hej Kochane,
ja tylko na chwilkę, dziś ok 2-3 w nocy wyjeżdżamy do Łeby, czeka nas ok 8 godz jazdy więc prosze o trzymanie kciuków za pomyslną podróż i udany urlop :) wracamy 7-go więc po powrocie się odezwę, chyba że bede miała możliwośc i dostęp do neta to odezwę się wcześniej.
Trzymajcie się dzielnie i w miłej i przyjaznej atmosferze :))
Buziaczki dla Was i dzieciaczków.
ps. jak wrócimy to Natan już pewnie bedzie sam chodził bo dziś już sporo kroków sam dawał - nareszcie!!!! :)))
Szerkości, udanej pogody i miłego wypoczynku kochana. Bawcie sie dobrze :)

ja tez mowie papapa:)i dobranoc

Dobranoc kochana.
 
To ja tu do bb zasiadła z browarkiem bo lena zachęcała i uciekła:tak:trudno już otwarte trza wypić:-)
nadika-szerokiej drogi!

Co do atmosfery na bb to szkoda słów ale moim zdaniem ktoś tu naprawde chce namieszac ale po co z góry pisze że nie chodzi mi o kasiej a może grupa niepokornych czy jak tam się to nazywa wszystko wie najlepiej:-Dmam to gdzieś wchodze tu żeby popisać o dzieciakach a nie czytać cuda jakies bo niektórym się nudzi i mącą . A miałam nic nie pisac ale trudno nie wytrzymałam:baffled:

koniczynka -fajne fotki dopiero dojrzałam
 
Ostatnia edycja:
Koniczynka ale z Ciebie chudzinka !!!! zdjecia przepiekne az mi sie zamarzyly takie wydmy
Grubasek się odezwał ;-):-D
Aż ciężko uwierzyć, że mieszkając niedaleko morza, Emilka była pierwszy raz na plaży:-D O, przepraszam, była we wrześniu, ale wtedy na piasku jeszcze nie siedziała;-) Miała niezłą frajdę, całkiem nieźle sobie radziła z chodzeniem po piasku:-)

Kopiuję zdjęcia, na razie jest 5%, chyba mogę się zdrzemnąć, bo do rana się nie skopiują na tym złomie:sorry:
 
Napisał mike1982
wielu atrakcji w drodze do pl :)
mozesz mi zyczyc nieszczesc, wypadkow, chorob tylko pamietaj ze zlorzeczenie wroci do ciebie z nawiazka!! A ja NIE POZWOLE SKRZYWDZIC MOJEGO DZIECKA! wlasnie wrocilismy z Lila ze szpitala!!
unhappy.gif
unhappy.gif
:no:
 
reklama
Do góry