reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

szaleją czerwcówki ja też nie mogę nadążyć a mam kompa tylko w pracy. Współczuję wsztstkim mdlącym i wymiotującym ja się zajadam paróweczkami Gucie od Gzelli
 
reklama
hej eureka!!!!!:szok::szok::rofl2:
znalazlam sposob na moje mdlosci -to sa mandarynki, grejpfrut albo granat !!!! wszystko co kwasne ,probowalam tego juz 2 dni temu i mi pomaga !!! :-) zadnych mdlosci ani nic podobnego a czulam sie koszmarnie wlasnie wciagnelam mandarynke i jest ok.
Mdlace mamy probujcie moze wam tez pomoze ja juz wszystkiego probowalam i oby tak dalej.:-):-D
 
Witam ja właśnie piję kawkę i jem śniadanko. Ładnie naprodukowałyście tych stronek, a jan nie mam dzisiaj za bardzo czasu na czytanie bo moj mały dzisiaj w domku, gdyż chory.
Witam nowe mamusie
Scorpioneczka twój lekaż ma racje, przynajmniej tutaj w Irl koło 12 tyg zaczynaja sie przejmować, ja mam sie pojawic w listopadzie, kiedy będzie blisko właśbie 12 tyg. Zreszta w tamtym roku jeździłam prywatnie do gina, bo tutaj plamienia były normalne w ciąży.

Ja folik biorę chyba juz jakieś 6 m-cy.
Ogolnie brak mdłości, tylko rano jakoś tak niewyraźnie się czułam, ale wyszłam na dwrór to przeszło.
mama mikołaja super, że masz swój własny sposób, może na którąś mamusię tez to podziała., tak wogóle przypomniałaś mi tym postem, że zapomniałam kupic grejfruty.
 
Witam przyszłe Mamuśki!!!!
Ja dzisiaj zrobiłam drugi test i 2 kreseczki są!!!!! Cieszę się jak nie wiem co !!! Choć obaw też dużo bo to pierwsza ciąża.W przyszły piatek dopiero idę do Gina zobaczymy czy będzie coś widać. Z kalkulatora wychodzi że jakiś 4-5 tydz. i termin na 22.06 :) Jak myślicie zobacze już fasolkę?
 
Jak się zułyście w 3 tygodniu ja mam apetyt i bolą mnie piersi najchętniej to chodziłabym bez stanika ale do pracy nie wypada
 
Witam przyszłe Mamuśki!!!!
Ja dzisiaj zrobiłam drugi test i 2 kreseczki są!!!!! Cieszę się jak nie wiem co !!! Choć obaw też dużo bo to pierwsza ciąża.W przyszły piatek dopiero idę do Gina zobaczymy czy będzie coś widać. Z kalkulatora wychodzi że jakiś 4-5 tydz. i termin na 22.06 :) Jak myślicie zobacze już fasolkę?

Witaj meg82,

Gratulacje!!!! Ja jak byłam w 4 tygosniu i 2 dniu to widzialam tylko czarną kropeczkę, a jak byłam w 6 tygosniu i 2 dniu to widzialam już maleństwo i bijące serduszko:)) także myślę, ze do przyszłego piatku powinnas już coś zobaczyc:-D:-D
 
reklama
Powinnaś już zobaczyć malucha ja nie wierzyłam że jestem w ciąży po 3 latach starania że zrobiłam 4 testy a wczoraj robiłam jeszcze jeden żeby się upewnić czy nie uciekło:))
 
Do góry