reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dziewczyny
Ale pospałam- ponad 13 godzin :szok: Ale w końcu ciąża ma swoje prawa, nie? ;-)
losposa- gratulacje!
scorpioniczka- dobrze, że już się czujesz lepiej.. U nas na razie śniegu niet- całe szczęście
Jak się kupiło na allegro 10 w dobrej cenie, to warto się cieszyć każdego dnia coraz ciemniejszą kreseczką :-D
Padłam :-):laugh2::-D
agasto- możesz jeszcze żuć migdały :-)

Ja mam dzisiaj wolne, a na 15,20 pomykam do gina, pewnie będzie za wcześnie, żeby usg potwierdziło ciążę, ale i tak muszę iść do niego, bo duphaston mi się kończy i potrzebuję receptę...
Zastanawiam się, czy na dzień nauczyciela do przedszkola też się kwiatki zanosi? Rano nie zanieśliśmy, ale może powinnam kupić, jak będę małego odbierać z przedszkola...
Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Ja mam dzisiaj wolne, a na 15,20 pomykam do gina, pewnie będzie za wcześnie, żeby usg potwierdziło ciążę, ale i tak muszę iść do niego, bo duphaston mi się kończy i potrzebuję receptę...
Zastanawiam się, czy na dzień nauczyciela do przedszkola też się kwiatki zanosi? Rano nie zanieśliśmy, ale może powinnam kupić, jak będę małego odbierać z przedszkola...
Miłego dnia wszystkim!

U mnie było widać już między 3 a 4 tygodniem od zapłodnienia, więc już fasolcia powinna Ci wyjść :-D

Chyba jak ja chodzilam do przedszkola to dawaliśmy nauczycielom kwiatki - wtedy goździki, innych chyba nie było :eek:
 
A z jakiego miasta w ogóle jesteś?
Z 3miasta :-)

losposa- gratulacje!
Dziękuję!

Witajcie dziewczyny:-) nam zaczął się 4 tydzień i nie wytrzymałam mąż wiedział od razu ale reszta cicho sza.
Moje gratulacje:happy:

U mnie było widać już między 3 a 4 tygodniem od zapłodnienia, więc już fasolcia powinna Ci wyjść :-D
Mam nadzieje, że jak będę w poniedziałek to u mnie też będzie coś widać.
 
Kasiulka- u mnie w pierwszej ciąży bardzo długo nie było widać serduszka- chyba dopiero w 8 tygodniu (od ostatniej miesiączki oczywiście). Przez dwa tygodnie biegałam do lekarza co kilka dni i już mialam najczarniejsze myśli..., na szczęście po prostu okazało się, że mój synek jak mamusia- wszystko na ostatnią chwilę ;-) Więc teraz wolę nie robić usg za wcześnie, żeby sobie zaoszczędzić takiej nerwówki jak wtedy...
Kwiatka chyba jednak jakiegoś kupię :-)
 
dziewczyny a jak radzicie sobie z wymiotami?
u mnie to juz 3 ciaza a wymioty coraz gorsze:-(
KAJDUSIA ja w Polsce tez mieszkalam w bydgoszczy:tak:
 
ja co prawda nie wymiotuje, ale muli mnie porzadnie. wlasnie po orzechach przerzucilam sie na gume do zucia dla dzieci. troche pomaga, ale pewnie zaraz pozbede sie wszystkich plomb...
ja mam zamiar zaraz malowac pokoj dla mojego synka, wiec troche lekkomyslnie, ale jakos trzeba zyc dalej. o jeuz, ale mi ohydnie.
 
Witajcie Kochane Czerwcóweczki,

ale stron naprodukowałyście:szok::szok:

Witam czerwcowe Mamusie,

nieśmiało się przywitam. Zdaje się, żę też będę czerwcową mamusią, co mnie bardzo cieszy.
Witaj:-D

Dziewczyny, a Wy po jakim czasie od - powiedzmy - pierwszego pozytywnego testowania odwiedziłyście ginegologa??
Ja test zrobilam w poniedziełek a w środe byłam u ginekologe, był to 4 tydzień 2 dzień ciązy licząc od ostatniej miesiączki.

od jakiś 4 miesięcy :cool2:
Ja juz rok biorę, od początku starań:-)

Witajcie dziewczyny:-) nam zaczął się 4 tydzień i nie wytrzymałam mąż wiedział od razu ale reszta cicho sza.
Witaj:-D
 
reklama
Do góry