reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie ja tak na sekunde z doskoku bo mam szkolenie w tym tygodniu 2 dniowe wcale nie z mojej dzialki ale musze isc :(((((((((( brrrrr bede musiala przez to zaiwaniac po godzinach bo inaczej sie nie wyrobie

My wlasnie powitalismy nowego 7 juz zabka a 8 sie szykuje

Cobra a moze wlasciciel sie w ktorej podko****e :)))) super ze tak o Was dba gratuluje zeboli

Liza fajny awator a Miki jeszcze fajniejszy

Koriander wczesnie ta nasza ksiezniczka zaczyna kwiaty bierac

Asencja gratuluje dzialki szybko poszlo

Milusia Zyrafka ma racje po bedzie tylko gorzej bo kac dopjdzie

Zyrafka pieknie wygladasz

buziolki
 
reklama
wypiłam tylko jedno poł na pół z sokiem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a teraz latam sikać:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no i robie avatar:-)
do jutra może zrobimy, nie Korianderku??:-D:-D:-D:-D
 
czesc Laski
nareszcie lato wrocilo, jestem taka szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jutro chrzciny, bede matka chrzestna ;), mama dziecka prosila, zebym kupila krzyzyk do pokoju na sciane, chcialam kupic srebrny, ale w tych sklepach z dewocjonaliami nie ma srebrnych, tylko metalowe i drewniane, moze u jubilera mozna dostac, ale juz nie mialam czasu sie fatygowac i szukac po miescie, tak wiec kupilam krzyzyk metalowy za uwaga! 7,36zł, hehehe dlatego obowiazkowo bedzie tez koperta w prezencie!;) kupilam tez biala szate i obrazek z aniolkiem na sciane z dedykacja ;)
ale super ze jest weekend, dzisiaj po pracy ucielam sobie nawet 1,5 godzinna drzemke jak moi clopcy pojechali na zakupy, wspanialy dzien..... czuje ze zyje!!!!


milusia tez wlasnie piwko z soczkiem wypilam ;) piwo oczyszcza nerki, samo zdrowie ;)
zyraffka sliczna z Ciebie dziewczyna!
liza Miki jest boski!
cobra wlasciciel moze zamontuje jakas skrzynke?
konniczynka moj maz tez mowi ze Kubus musi z nim na mecze jezdzic heheheh eh faceci......
 
cobra Fajnego macie właściciela, a ja się denerwuję każdą plamą i stłuczonym talerzem, przypalonym garnkiem, bo nie wiem, jaka będzie reakcja właścicielki, jak tu zawita we wrześniu :-(
zyrraffka Ślicznie wyglądasz, włosy ciekawie mienią się w słońcu.
milka Oj pracusiu, kiedy w końcu odpoczniesz? Tobie należy się zdecydowanie więcej urlopu, za tę pracę po godzinach.
mama kubulki A ile dajesz w kopercie? Nie pamiętam, ile Emilka dostała od chrzestnej (pewnie nawet nie spojrzałam zbyt uważnie ;-)), a w październiku prawdopodobnie ja zostanę chrzestną i już myślę, ile dać, bo żadnych prezentów kupować nie będę.
koriander Wcześnie Lila zdobywa adoratorów:-) Dzisiaj w pracy rozmawiałyśmy o tym, jak obecnie szybko dzieci dorastają i stwierdziłam, że chyba Emilce kupię pas cnoty i bez niego nie wypuszczę jej do przedszkola :-D;-)
emalia Miałaś z nami porozmawiać i zniknęłaś:-)
asnecja Konkretyzujecie już plan budowy? Wybraliście już jakiś projekt domku?
liza Świetnie się ogląda radość dziecka z samodzielnego chodzenia :tak:
Emilka padła o 23,ciekawe o której wstanie. Dziś podobno dała pospać tatusiowi do 10.(poszła spać ok.21.30) Ale dla mamusi pewnie nie będzie już taka łaskawa, zwłaszcza że nie zjadła zbyt dużo pożywnych rzeczy na kolację.
 
Dlatego ja stwierdziłam, że mi wystarczy mieszkanie. Choć nawet w mieszkaniu nie lubię sama zostawać. Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami i moje rodzeństwo po kolei się wyprowadzało, nie mogłam się przyzwyczaić do ciszy. Chyba wtedy zaczęłam namiętnie słuchać radia ;-) Jak jestem sama, zawsze muszę włączyć radio, bo inaczej nasłu****ę wszystkich otaczających mnie odgłosów.
 
he he, to tak jak ja. Mogłam jechać do kogoś. U mnie światła wszędzie a do tego telewizor włączony. Mogłam Ole jutro zawieźć. No trudno, muszę przeczekać do świtu i dopiero się położę. Człowiek stary a głupi :)
 
Niezłą metodą na uspokojenie, choć trochę kosztowną, jest pisanie nocnych smsów. :-D Zawsze udawało mi się trafić na kogoś cierpiącego na bezsenność ;-) I mi się humor poprawiał, bo te nocne rozmowy, zawsze były najzabawniejsze :-D
 
reklama
Do góry