reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

czesc.
eagle - nie dziekuj mi tyle razy :D

listonosz rzuca listy do nas na schody - wystarczy ze by padalo i listow nie ma ;/
nie wiem co poczta robi w syt,jak ktos nie ma skrzynki,myslalam ze do domu przyniesie ;p ale pewnie mu sie wchodzic nie chcialo po tych schodach


koriander - nie mam takich zdolnosci zeby zrobic skrzynke:D

musze Wam powiedziec ze nasz wlasciciel jest super ,mlody facet w wieku mojej mamy, ciagle cos robi u nas na podworku - w tym tyg sadzil tuje i robil nowy trawnik dla dzieci,kosi nam trawe,zawsze pomoze jak cos sie popsuje,powierci,zawiesi, wytlumaczy.

sasiedzi troche dziwni,ale co zrobic:D
 
reklama
czesc.
eagle - nie dziekuj mi tyle razy :D

listonosz rzuca listy do nas na schody - wystarczy ze by padalo i listow nie ma ;/
nie wiem co poczta robi w syt,jak ktos nie ma skrzynki,myslalam ze do domu przyniesie ;p ale pewnie mu sie wchodzic nie chcialo po tych schodach


koriander - nie mam takich zdolnosci zeby zrobic skrzynke:D

musze Wam powiedziec ze nasz wlasciciel jest super ,mlody facet w wieku mojej mamy, ciagle cos robi u nas na podworku - w tym tyg sadzil tuje i robil nowy trawnik dla dzieci,kosi nam trawe,zawsze pomoze jak cos sie popsuje,powierci,zawiesi, wytlumaczy.

sasiedzi troche dziwni,ale co zrobic:D


Z tymi listami to jakieś przegięcie. Jak bym go dorwała to szybko bym mu wytłumaczyła jakie są jego obowiązki.
Fajnie ,że macie na kogo liczyć, bo męska ręka w domu jest potrzebna :):tak:
 
cześć Wam sexi mamusie;)

Ja właśnie koncze sprzatac i bede popijac kawusie:)Chce któraś??
Gaja zasypia, a mąż pojechał na zakupy;)
 
No i holera spotkanie warszawianek pregapiłam beeee:wściekła/y::-(
Nareszcie neta przed chwilą mi naprawili bo tylko na niektóre strony mogłam wchodzić ale już chyba będzie ok:-)
mam nerwa bo przedwczoraj wkurzył mnie mój były napisze na zamknietym o co chodzi a tak poza tym wreszcie dzis ładna pogoda o 14 kończe pracze i śmigam na diałeczke z dzieciakami i mężulkiem:-)
 
Dzisiejszy spacerek i moja intensywna czerwień na włosach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

na nbb2.jpgna bb1.jpgna bb3.jpg


cobra- ja jakieś 2 miesiące temu napisałam skargę na listonosza, pocztę i oddział pocztowy i teraz wszystkie listy polecone sa dostarczane do mieszkania (a mieszkany na 4 piętrze) i mam spokój a sąsiadów jak teściów- niestety się nie wybiera :-( dobrze że ten właściciel jest w porządku. Ciesze się ze wakacje udane i jaki luksus- pomoc tylu osób nad dzieckiem, ja też tak chcę!!!

asencja gratuluję podpisania umowy, teraz odpoczniesz sobie skoro chłopiec pojechał:-)

mieliśmy iść po obiedzie na plażę taka cudna pogoda była a teraz się psuje i chyba będzie padać :-:)-(

moi panowie śpią:)

milusia- po upiciu masz tylko ból głowy albo gorzej a problemy te same:baffled::baffled: lepiej wziąć wieczorem relaksującą pachnącą kąpiel przy świecach:-D:-D

lena- jak Gaja się czuje?? A jak sytuacja Wiktorii??
 
Ostatnia edycja:
koriander -cześć:-) co tam?

emalia - eee tam samotny, zawsze masz bb;-)

Asnecja
- to szybko wam z tą działka poszło

cobra- fajnie, ze właściciel spoko, a listonosze to szkoda gadac, ja jestem w domu, a tu ciągle jakieś awizo znajduje:dry::dry: mieszkam na 3 piętrze, więc pewnie się wchodzić nie chce, chyba musze zrobić jak żyrraffka, nie chce mi sie w kilometrowych potem kolejkach po awizo stać tylko dlatego ze komuś nie chce się swojej pracy wykonywać:wściekła/y:

zyrraffka - świetny ten twój kolor, w słońcu ślicznie błyszczy, zresztą jak i cała ty:tak::tak::tak: taka radosna, pięknie pięknie:-)
 
reklama
Piękny dzień za nami:)
Mała jeszcze na podrówku szaleje w piaskownicy i na rowerku:)
A jak tylko pójdzie spać... to starzy wybywają:)))) Idziemy na ognicho:) Jakieś 6km w jedną stronę, ale co tam będzie nocno-poranny spacerek:)

zyraffka fajny kolorek;-)
gosiagro to się wyspałaś:) Z tego co pamiętam to magda_m też miała kiedyś tak z listonoszem że awizo zostawiał:) Mąż zrobił awanturę i teraz każdy list pod drzwi przynosi listonosz;) Może też coś spróbuj:)
 
Do góry