reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie:-)
akurat jak mąż ma wolne, to leje:-:)-:)eek: mam nadzieję, że przejdzie szybko

zdec - jak ognisko się udało, chyba was ta burza nad ranem nie złapała:no:

Liza- coraz lepiej Mikusiowi idzie:-)

koriander
- udanego dnia dzisiaj, bo widzę, że plany superowe:tak: Majusia coraz odważniejsza w chodzeniu:tak:

Milka - gratki ząbka:tak:
mama-kubulki - ale humorek ci dopisuje:-) i bardzo dobrze:-)

emalia - jak nockę przetrwałaś?;-) Sto lat dla Jasia!!!

Perfecta - miłego dnia na szkoleniu

agast - wiiitaaaajjj:-D jak było? pochwal się fotkami:-) polecasz Turcję na wakacje z małym dzieckiem?
 
reklama
Witajcie ja tak na sekunde z doskoku bo mam szkolenie w tym tygodniu 2 dniowe wcale nie z mojej dzialki ale musze isc :(((((((((( brrrrr bede musiala przez to zaiwaniac po godzinach bo inaczej sie nie wyrobie

My wlasnie powitalismy nowego 7 juz zabka a 8 sie szykuje

Cobra a moze wlasciciel sie w ktorej podko****e :)))) super ze tak o Was dba gratuluje zeboli

Liza fajny awator a Miki jeszcze fajniejszy

Koriander wczesnie ta nasza ksiezniczka zaczyna kwiaty bierac

Asencja gratuluje dzialki szybko poszlo

Milusia Zyrafka ma racje po bedzie tylko gorzej bo kac dopjdzie

Zyrafka pieknie wygladasz

buziolki

we mnie na pewno nie:D

cobra Fajnego macie właściciela, a ja się denerwuję każdą plamą i stłuczonym talerzem, przypalonym garnkiem, bo nie wiem, jaka będzie reakcja właścicielki, jak tu zawita we wrześniu :-(
zyrraffka Ślicznie wyglądasz, włosy ciekawie mienią się w słońcu.
milka Oj pracusiu, kiedy w końcu odpoczniesz? Tobie należy się zdecydowanie więcej urlopu, za tę pracę po godzinach.
mama kubulki A ile dajesz w kopercie? Nie pamiętam, ile Emilka dostała od chrzestnej (pewnie nawet nie spojrzałam zbyt uważnie ;-)), a w październiku prawdopodobnie ja zostanę chrzestną i już myślę, ile dać, bo żadnych prezentów kupować nie będę.
koriander Wcześnie Lila zdobywa adoratorów:-) Dzisiaj w pracy rozmawiałyśmy o tym, jak obecnie szybko dzieci dorastają i stwierdziłam, że chyba Emilce kupię pas cnoty i bez niego nie wypuszczę jej do przedszkola :-D;-)
emalia Miałaś z nami porozmawiać i zniknęłaś:-)
asnecja Konkretyzujecie już plan budowy? Wybraliście już jakiś projekt domku?
liza Świetnie się ogląda radość dziecka z samodzielnego chodzenia :tak:
Emilka padła o 23,ciekawe o której wstanie. Dziś podobno dała pospać tatusiowi do 10.(poszła spać ok.21.30) Ale dla mamusi pewnie nie będzie już taka łaskawa, zwłaszcza że nie zjadła zbyt dużo pożywnych rzeczy na kolację.


a wyposażenie tego typu tez jest wlascicielki?u ciebei?

czesc Laski
nareszcie lato wrocilo, jestem taka szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jutro chrzciny, bede matka chrzestna ;), mama dziecka prosila, zebym kupila krzyzyk do pokoju na sciane, chcialam kupic srebrny, ale w tych sklepach z dewocjonaliami nie ma srebrnych, tylko metalowe i drewniane, moze u jubilera mozna dostac, ale juz nie mialam czasu sie fatygowac i szukac po miescie, tak wiec kupilam krzyzyk metalowy za uwaga! 7,36zł, hehehe dlatego obowiazkowo bedzie tez koperta w prezencie!;) kupilam tez biala szate i obrazek z aniolkiem na sciane z dedykacja ;)
ale super ze jest weekend, dzisiaj po pracy ucielam sobie nawet 1,5 godzinna drzemke jak moi clopcy pojechali na zakupy, wspanialy dzien..... czuje ze zyje!!!!


milusia tez wlasnie piwko z soczkiem wypilam ;) piwo oczyszcza nerki, samo zdrowie ;)
zyraffka sliczna z Ciebie dziewczyna!
liza Miki jest boski!
cobra wlasciciel moze zamontuje jakas skrzynke?
konniczynka moj maz tez mowi ze Kubus musi z nim na mecze jezdzic heheheh eh faceci......

moze by zalozyl..
musialysmy zalozyc dwie rolety w oknach, w wc,i naszym oknie balkonowym - ktore u nas jest drzwiami wejsciowymi - pow,ze odda nam za nie polowe kasy,bo to u niego juz zostanie na stanie mieszkania...
to kupilysmy najtansze po 30zl ;p i polowe faktycznie oddal
 
to i ja się przywitam
my pospaliśmy jak nigdy, młody przebudził sie ok 4 dostał smoka "w paszczę" i spaliśmy dalej do prawie 7, matko jak było by cudownie gdyby mu tak zostało,
ech mogę sobie pewnie pomarzyć bo po co mu 12 godzin snu codziennie :-)

Emalia i jak nocka, przeżyłaś, spałaś chociaż cokolwiek?

Asencja to teraz nieco odpoczniesz o wyjeździe gościa;-), gratki za podpisanie umowy, teraz pewnie szukanie jakiegoś projektu domku

Cobra a Ty co u mamy?? możemy spróbować, tylko sprawdź wcześniej prognozę pogody żeby nie padało;-):-)

lenka a co u Was? kurczę nie ciekawy tydzień miałaś, mam nadzieję że ten będzie lepszy, a co słychać u Wiki, są jakieś wieści co z operacją

Milusia i jak kacyk jest? czy nie jest tak źle, jakieś efekty po spotkaniu?

Ewelinka jak po grillu? pewnie kilka kg na plusie?;-)
ach jak ja bym zjadła taka kiełbaskę albo szaszłyczka mmmmmm

zyraffka świetny ten kolorek wyszedł, a tyle obaw miałaś, i co wracacie do Świnoujścia, w sumie to ja bym chyba wolała byc u siebie jak i tak sama jesteś

zdec no pięknie, jak sie ognisko udało? u nas w nocy burza przeszła a jak u Was? chyba nie przerwała Wam imprezki?

Lizka świetny Mikuś

Koriander no ładnie niedługo to się nie opędzisz od adoratorów, udanego wypadu dziś

Milka pracusiu, może jakis kolejny urlopik bo się zamęczysz tą pracą

Mama kubulki udanej imprezki

Perfecta Tobie także i udanego szkolenia

Agast witaj z powrotem, chwali się i zdawaj relację jak było, wyjazd chyba bardzo udany
 
dzień dobry
A u nas dziś impreza urodzinowa Luśki....Jeeeeee....Muszę się też pochwalic że od wczoraj Luska robi samodzielnie 4-5 kroczków....W końcu!!!!!Bo w tyle to moje dzecię.....

Agast - hej, jak było??? Chyba w Turcji byliście, tak??? Pewnie pogoda dopisała....Dziewczyny opalone????
 
dzień dobry
A u nas dziś impreza urodzinowa Luśki....Jeeeeee....Muszę się też pochwalic że od wczoraj Luska robi samodzielnie 4-5 kroczków....W końcu!!!!!Bo w tyle to moje dzecię.....
eee tam w tyle, weź poprawkę że Polcia najmłodsza z naszego grona dzieciaków
ale ogromnie gratulujemy, pewnie nim wrócicie do domku to się rozbiega na dobre
udanej imprezki, pochwal sie później fotkami (ale chyba o to nie muszę jakos specjanie prosić;-):-))
eagle gdzie tam kacyk:p a spotkania nie było...bynajmniej w mojej obecności..
może to i lepiej po co Ci dodatkowy stres
 
Hej hej hej:):):)

U nas burza na sto dwa:)

Agast pokazuj szybciutko fotki, jakie jestescie zrelaksowane;)

Emalia to rzeczywiscie masz schize;)

Eagle u Wiki nie ciekawie...tak ja w szpitalu załatwiły piguły wietrzeniem ze ma zapalenie płuc...więc lipa na maxa:(Lezy pod tlenem bo się dusi:(

Agi dawaj tez foteki z imprezy księżniczki Poli;)

GosiaGro u nas burza na maxa ja tez mam wolne:)

Cobra jak Kubulec??

Perfecta a gdzie jedziesz??
 
Witam!
I żegnam się na tydzień albo nawet 10 dni wczoraj wymyslilismy że trzeba sie odstresować i zrobić jakies wakacje no i ruszamy dzis w nocy do Władysławowa na spontanie tak najlepiej ale mam pakowania tą moją trójke zapakowac to ojej mam nadzieje że pogoda dopisze
 
reklama
Witam!
I żegnam się na tydzień albo nawet 10 dni wczoraj wymyslilismy że trzeba sie odstresować i zrobić jakies wakacje no i ruszamy dzis w nocy do Władysławowa na spontanie tak najlepiej ale mam pakowania tą moją trójke zapakowac to ojej mam nadzieje że pogoda dopisze

Super;)
Zyczę wakacyjnej pogody pełnej
images
 
Do góry