reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jestem.
Ola u babci, stary pojechał na ryby,a Jasiek pokój demoluje.
Zyraffka- kolor super. Bardzo ładnie wyglądasz
yes2.gif
 
My tez po dniu pelnym wrazen, Lila szaleje jeszcze na podworku z kolega ktory sie chyba w niej podko****e bo od kilku dni codziennie przynosi jej pilke i kwiatki :-D:-D:szok:

emalia dasz rade to tylko jedna nocka bez meza, a potem to juz bedziecie mieli dom dla siebie nie liczac Jasia oczywiscie :-) A Oli na pewno dobrze zrobi taki wyjazd, skupi mysli na innych rzeczach :tak:

zyraffka fajny ten kolor :tak:

Liza swietny Mikus, hehe ma minke malego lobuziaka a jednoczesnie bardzo zalotny usmiech, slicznie chodzi!

zdec niezly spacer, wez wygodne buty :-)

Asnecja gratuluje, super ze tak szybko!

Liza hehe niezly avatarek ;-) znowu sie bede rok przyzwyczajac :-D

gosiagro a jak Majusia? Nadal wybiera raczkowanie czy juz sie rozpedzila?

Perfecta jak tam dzisiaj, mam nadzieje ze sie podzielisz wrazeniami zanim padniesz :-)


my jutro jedziemy do spa i na baseny i do sauny mam nadzieje ze Lila da sie wlozyc do wody i nie zrobi wstydu :-p:-p
 
Liza jeśli możesz to daj linka ze stroną na której sa takie avatary

albo może ktos inny zapoda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry