reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena - no z Gaji też zdolniacha ładna jest:)
Moje kochanie śpi, jedno i drugie zresztą:p mąż wrócił do domu o 6 rano, a Jadźka dziś o dziwo do 7 spała-dawno tak nie poleżakowałam, tylko że ja przed 6 już byłam wyspana, bo tak mnie nauczyło moje dziecko:) A po spacerku Jagoda padła jak kawka:) teraz myśle co na obiad... chyba ziemniaki w mundurkach + jajko + mizeria i koniec! ja im będę lepsze obiadki wymyślać i jeszcze się przyzwyczają i o?!
 
Lena - no z Gaji też zdolniacha ładna jest:)
Moje kochanie śpi, jedno i drugie zresztą:p mąż wrócił do domu o 6 rano, a Jadźka dziś o dziwo do 7 spała-dawno tak nie poleżakowałam, tylko że ja przed 6 już byłam wyspana, bo tak mnie nauczyło moje dziecko:) A po spacerku Jagoda padła jak kawka:) teraz myśle co na obiad... chyba ziemniaki w mundurkach + jajko + mizeria i koniec! ja im będę lepsze obiadki wymyślać i jeszcze się przyzwyczają i o?!
Mniej się "narobisz" robiąc ryz z truskawkami lub makaron:)

Kawa i spróbuje nadrobić te Wasze poematy od wczoraj:) Jas śpi , deszczyk pada a Perfekcia do bb zasiada:p
Sama nie czuję kiedy rymuję ja jestem w dresie ja i moi Kolesie! Mamy dwa Mesie i jezdzimy po lesie:p


edit- hmmmm ryż z makaronem - niezle:p oczywiscie truskawki z makaronem:p
 
Ostatnia edycja:
Lena - no z Gaji też zdolniacha ładna jest:)
Moje kochanie śpi, jedno i drugie zresztą:p mąż wrócił do domu o 6 rano, a Jadźka dziś o dziwo do 7 spała-dawno tak nie poleżakowałam, tylko że ja przed 6 już byłam wyspana, bo tak mnie nauczyło moje dziecko:) A po spacerku Jagoda padła jak kawka:) teraz myśle co na obiad... chyba ziemniaki w mundurkach + jajko + mizeria i koniec! ja im będę lepsze obiadki wymyślać i jeszcze się przyzwyczają i o?!

Ale raczkować poźno zaczęła;)Bo mając 10 miesiecy:)I raczkowałą tylko tyg i zaczęła chodzić;)
 
No to jestem mając nadzieje że mleczny potwór się nie obudzi to troszke spróbuję poodpisywać:)
Kolenderko- to ładnie z tym ścianoletem wczoraj pojechałas:):p Ja to pewnie zrobiłabym "Omlet "Kompetyszyn" " i kto pierwszy zje ze ściany więcej:p A co tam Taki scianolet jet dodatkowym zlródłem wapnia:) A co do twego fryzjera planowanego. Kochana Ty masz taaakie pięęęękne te włosy! Tylko tyle napiszę:p:p A jak dzisiaj Królewna Lilunia???
OlaVip- zdjęcia cuuudowne!!!! Super Jagódka się bawi a jak pięęknie pije z butelki:) Jasiek za lenizy - tak samo jak u Iziabelki nie potrafi podnieść butelki wysoko i łyka powietrze. Jeszcze nie zatrybił:) A co do zabawek i butelki z Jagódką TO PRZECIEŻ MAMO KOCHANA ZABAWKI TEŻ PRZECIEŻ MUSZĄ JEŚĆ NIE?
Eagluniu- Cudownie Ci w tej fryzurce Kochana !!!!! Bardzo wery do twarzy!:)
Nadika- Jak Natanek się dzisiaj ma??? I najmocniej Cie przepraszam spóznione ale NAJSZCZERSZE życzenia wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich wczorajszych Imienin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdec- gratulacje dla Chodziaczkowej Natalki!
Agi - Kochana jak się czujecie Dziewczyny??? Mam nadzieję że lepiej już
Zyrafka - jak Łukaszek ??? A Ty Kochana ćwicz , ćwicz!:)
Kreatorko- Kochana ja w piękny - wrześniowy ciepły dzień brałam ślub ale bawiliśmy się w domku i mielismy torcik cappucino! Pyyycha! nie za słodki z masą bito- smietanową o smaku cappucino Mniammmmmmmmmmm
Kajkapol- Witaj:) I oczywiście KCIUKI TRZYMAM I JA!!! Na pewno wszystko będzie super!!!!!:)
Izia- Ty Nasz MIŚCIUNIU Tortowy po-każ zdjęcia po-każ zdjęcia! :) Ty wiesz że nie odpuszczę :) Tak dawno nie pokazywałas tych swoich DZIEŁ SZTUKI!
Kajdusia- pochwal się Kochana "łupami":)
Kasiek- Super że się udała imprezka!!!!!!!!11 Zdjęcia cudne!!! Nie mogę się napatrzec na Damisia jaki on duzy juz i taaaki sliczniutki! A jaki dumny z prezentów i skupiony przy wróżbie!!!:) A ja tez Ci mogę kopala w pupala dawac codziennie??? Tylko ja to w innej sprawie!!!! Kochana gdzie ty gruba jesteś?????? Szczuplutka , fajniutka z Ciebie babeczka !
I SPECJANE DZISIAJ OGROMNIASTE BUZIAKI PRZYTULAKI DLA EMALIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*


Cały czas zapominam się pochwalić że Jasiek od ponad tygodnia umie liczyć do trzech:) Wygląda to tak że układamy klocki syn mi przynosi po jendym i liczymy razem:) Mama mówi Raz , Jaś niesie następny i mówi "dwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" i układa na tym pierwszym , po czym idzie po następny i mówi " Ci" !!! i kładzie go na tego drugiego:) Wczoraj liczył sam kluczyki FP :) Generalnie się rozgadał:p Mówi pięęęęknie Mmmmama , idzie , widziś , daj , kulu klulu (piłka) , kupa (jak zrobi:) , gut ( to akurat znaczy but)
A wczoraj nauczył się reagować na "umyj mamuni ząbki też" jak myje sobie zębolki i mu tak powiem to mi szczoreczkę do ust próbuje włożyc i zaśmiewa sie przy tym jak stary:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry
to ja donosze że dzieciaki spacyfikowane do spania to ja do Was zaglądam, a co tam obiad poczeka:-D

mając nadzieję że dłuuuugooooo pośpią biorę się za lekturkę i poodpisywanie

ps. zajrzałam na moment rano ( o dziwo mój budzik wstał dopiero przed 6!!!!!!!) ale poczytałam co nieco na zamkniętym i koniec, musiałam sobie iść pobeczeć trochę, ech.... jakaś sentymentalna płaczka się robi ze mnie na starość

to będę za chwilkę :-)
 
Do góry