reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kurcze nie zaglądałam od wczoraj a tu taka produkcja że szok
nie dam rady teraz poodpisywać bo Tomek już nie śpi
ale coś dla koriander

Zobacz załącznik 363894Zobacz załącznik 363895Zobacz załącznik 363896 cosik takiego mam teraz na głowie
Bardzo fajnie wyglądasz :-D

to już może ten okres gdzie nasze dzieciaczki przestawiają się na jedna ale dłuższą dzremkę. Mój ostatnio codziennie inaczej:/



Ja tylko na chwilkę, szukałam przepisu i przy okazji zahaczyłam o bb. nadika kupiłam dzisiaj truskawki (stojac w kolejce ja i cały dziwnów wysłuchiwał dzikie ryki z bryki mojego syna, heh)
takie cuś bedę robić Truskawki pod kruszonką
u mnie tez duchota


lena jak nie naskrobiecie 10 stron to może wcześniej, zasiądę pewnie o 20 a jak się wyrobbię z pisaniem to nie wiem hehehe

Wszystkiego najlepszego dla Damianka, buziaków 1000 i dla Milenki i Julianka!!

koriander smacznego hehe

kreatorka powodzenia na diecie, ja tez sie dietuje ale dzisiaj zrzeszę truskawkami z kruszonką, a co truskawki raz w roku:)

eagle- swietna fryzurka!!
heh mam nadzieję, zę się uda z dietą :-) Nina też już na jedna drzemkę się przestawila

Cześć dziewczynki, moja mama za chwilę tu przybędzie, więc nie posiedzę dzis z Wami:-(Bo inaczej będzie się czepiać, że wolę Was od niej:sorry:

Kreatorka- hehe, kto wie, kto wie- może z Twoją siostrą się juz kiedyś widziałam na jakimś konkursie... Trzymam kciuki za jej uczniów, ja w drugim stopniu też uczę i u nas raczej decyzje są obiektywne- przecież mamy doprowadzić młodzież za 6 lat do dyplomu, a im lepszy młody pianista tym potencjalnie lepszy dyplom i fajniejsza praca. Ten rocznik 6-klasistów jest u nas wyjątkowo mocny... Powodzenia w dietowaniu!
:cool:
mam nadzieję, ze podejmą obiektywnie decyzję:tak: chyba jutro będą wyniki... a całkiem mozliwe, ze z karoliną się już kiedys spotkałas :-)
SORKI KREATORKA nie doczytalam.Mam nadzieje ze to pytanie do mnie jest.A wiec jade w lubuskie, kolo Zielonej Gory
Nie do Ciebie ;-) ale dobrze wiedzieć, jakby się któraś tam wybierała to mozna sie na spotkanie umówić ;-)

kreatorka wcześnie spać poszłaś co, chyba rano?:-) hihihi to za miesiąc wpadamy grupką na imprezkę;-) a tak poważnie śliczne to wszystko suknia i bukiet ech...aż sie rozmarzyłam a jak sprawa z chirurgiem udało się coś załatwić?
No wzięłam dziś skierowanie :-p a jutro chyba się wybiorę, bo podobno przychodzi się rano i zajmuje kolejkę bez zapisów :tak:

KOCHANE WIELKA PROŚBA SZCZEGÓLNIE DO DZIEWCZYN, KTÓRE BRAŁY ŚLUB W MIESIĄCACH CIEPLYCH!
Jakie miałyście torty? chodzi mi ojakis fajny smak i czy z masa czy smietaną? Czy śmietana się nie rozpusciała? napiszcie swoje doświadczenia :-) please
 
reklama
chciałabym ale narazie nie:-(może tylko poćwiczymy hehehe
tylko żeby te ćwiczenia zbyt owocne nie były :-D

olavip oj tam troszkę zabawek do prania poszło, Jagodzia chciała Cie poprostu naśladować i też się za "zmywanie" tu dzież zmoczenie wzięła

kreatorka z tortem nie pomogę bo kościelny mięliśmy w październiku a cywilny co prawda w czerwcu ale nie pamiętam już jaki tort mięliśmy:sorry:
 
Ostatnia edycja:
kreatorko ja miałam każde pietro z innym smakiem, miałam z masami bo nie przepadam za śmietanowymi. Mieliśmy lodówke więc nie było problemu z pogodą a było tego dnia strasznie gorąco :( niestety bo cała płynęłam we własnym pocie, sale mieliśmy bez klimy tylko jakieś wiatraki, okropność, wyobraź sobie jak wyglądałam:((


eagle- nie, jescze nawet do próby generalnej daleko heh
 
Ostatnia edycja:
i koniec tego dobrego myślałam że sobie posiedze z Wami chwilkę a tu mi Asia marudzi żeby przyjść do niej i się poprzytulać...
trudno miłych, kolorowych i owocnych nocek życzę

mnie czeka pewnie pobudka po 5 jak zwykle i budzik imieniem Tomek ;-)
 
cześć kobitki:-)
Pewnie mnie nie pamiętacie, często do Was zaglądam jednak się nie udzielam. Mówiłyście o koolkach,ząbkowaniu, siadaniu, a ja nie mogłam się dołączyć. Często podglądam Wasze maluszki:tak:
Chciałam się Wam pochwalić że należę teraz do styczniówek2012:tak: i bardzo Was proszę o kciuki i wspomnijcie czasem mojego Pawełka, byłby teraz jak te Wasze cudowne szkrabiki
Buziaki dla Was i Maluszków, duzo zdrówka Wam życzę
 
U nas nie tylko drzemka, ale i obiad, kolacja i teraz spanie na "NIE" :no:

Pozniej was doczytam, widzialam tylko przesliczna fryzurke eagle, ale z ciebie lasencja, nie wiem ile masz lat ale wygladasz jakbys na impreze studencka sie wybierala :tak: Przymierzam sie wlasnie do takiej dlugosci, ale wybrac do fryzjera nie moge
 
cześć kobitki:-)
Pewnie mnie nie pamiętacie, często do Was zaglądam jednak się nie udzielam. Mówiłyście o koolkach,ząbkowaniu, siadaniu, a ja nie mogłam się dołączyć. Często podglądam Wasze maluszki:tak:
Chciałam się Wam pochwalić że należę teraz do styczniówek2012:tak: i bardzo Was proszę o kciuki i wspomnijcie czasem mojego Pawełka, byłby teraz jak te Wasze cudowne szkrabiki
Buziaki dla Was i Maluszków, duzo zdrówka Wam życzę
Oczywiscie ze pamietamy, Pawelek jest w pamieci wielu z nas!!! Bardzo trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze, przyjdz nam sie pochwalic dzidziusiem!!!! Ciesze sie ze taki radosny twoj post :tak:
 
u nas też w dniu ślubu strasznie gorąco a o klimie to nie było co marzyć nawet wtedy a torty były z kremem choć i tak się rozjeżdzały
 
kajkapol pewnie że pamiętamy no i trzymamy kciuki na pewno będziie ok super
koriander u nas to samo nie dość że maruda to ani spać ani jeść nie chce czasami już przy nim wymiękam
 
reklama
Kajkapol - czasami wspominam to co Cię spotkalo i nadal nie mogę pogodzić się z tym co się stało... bardzo cieszę się, że jesteś styczniówką 2012 :tak::-) oby już tylko dobre wiadomosci Cię spotykały :tak::-)

u nas też w dniu ślubu strasznie gorąco a o klimie to nie było co marzyć nawet wtedy a torty były z kremem choć i tak się rozjeżdzały

U mnie pewnie będzie sytuacja podobna, bo ja robię wesele nie w lokalu, a w OSP... a jaki miałaś smal kremu?
 
Do góry