reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perfecta zagryz czosnkiem z miodem i cytryna, oby cie nie rozlozylo! hehehe wyobrazam sobie jaka radosc i Jasia i wasza jak powiedzial kuuuupaaa :-)

zyraffka super!!! to bardzo duzo mleczka Lili sie nigdy nie udalo tyle na raz wypic ;))) Mam nadzieje ze dzis w nocy nie bedzie sie tak czesto budzil, i maz pomoze ci przetrwac

eagle ciesze sie z wynikow meza, a Tomus z tym trzymaniem za uszko mnie rozbroil :)) Dzielny chlopaczek z niego ( i z meza tez :))

Kajdusia a jak Malgosia znosi opiekunke, przyzwyczaila juz sie?

kasiaj super ze was puscili, trzymam kciuki za dobre wyniki! A jutro tez jedziecie?

cobra a kiedy masz sprawe o rozwod? Bedziesz skaldala papiery o alimenty? Bo sad przyzna na pewno wiecej niz 300zl Mariusz na pewno dobrze o tym wie i pewnie liczy na to ze papierow nie zlozysz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!

kasiaj właśnie to jest najgorsze w tych szpitalach, że człowiek się tam nasłucha i napatrzy:((( Więc całe szczęście że wypuścili was do domu.

Padam na pyszczek, w pracy byłam od 6:30 do 17:30:((( koniec laby:(
 
Koriander- mam kilka kolezanek samotnie wychowujących dzieci i wszystkie mają 300zl zasądzone. Moja siostra na 10 letnią córke tez ma 300zl.

Kasia- ten tekst o odzywianiu to już szczyt wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pierdziu!:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:
 
muszę sie pochwalić - Olut zasuwa już pełną parą!

Do tej pory mniej więcej od tygodnia - stawiał ostrożnie kilka kroków, czasem przy odrobinie szczęścia przeszedł pijackim krokiem przez pół pokoju.. a dziś nie wiem co mu się stało - po prostu zaczął chodzić na dwóch.. nawet biega czym doprowadza mnie czasem do zatrzymania akcji serca, bo jeszcze go znosi czasami raz na lewo raz na prawo..

Wasze dzieciaki, które kupają do nocnika, sygnalizują wcześniej że klocek w drodze? bo u nas to na mojego tzw "czuja" jedziemy. Niby młody gada jak się bawi nocnikiem "ee ee" ale czy to przypadek czy celowe "ee ee" to cholera wie..

Ewelina, rzeczywiście blisko -) może kiedyś uda się jakiś wspólny spacerek urządzić..

w kwestii alimentów- przed ciążą pracowałam w banku i bardzo duzo moich klientów miało zobowiązania finansowe w stosunku do dzieci i z tego co pamiętam najczęsciej było to 500 zł na jedno dziecko, niższe alimenty mieli goście, którym ustalono kwotę kilka lat wstecz (a ci którzy wnioskowali o obniżenie alimentów czyli odświeżali sprawę przed sądem dostawali podwyżkę własnie do kwoty 500 zeta:rofl2:)
 
Cobra Sywusiek gratuluje kroczkow

KasiaJ trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki !! a co ma Twoje jedzenie do malego ?? dalas mu najlepsze co moglas jak karmilas a teraz to juz duze dziecko ktore potrzebuje cos wiecej niz mleka

Perfekta kuruj sie

Eagle spiewaczka rosnie, a aparacik widze ladnie sie przyjal

Zyrafka oby ta noc przeszla bez pobudek

Co do rodzenstwa to tez uwazam ze sa skarjnosciami Olaf byl spokojny Eryk to nerwus typu jak mu drzwi zamkniesz to wejdzie oknem, juz teraz nam sie wydaje ze bedzie dzieckiem rzucajacym sie na podloge w sklepie :)
 
Ja na najstarsza od byłego męża mam też300zł śmieszne na co to niby dla niej ma wystarczyć na waciki:baffled:w listopadzie złożyłam papiery o podwyższenie i tak sie spiesza że tyle czasu jeszcze a sprawy nie ma pewnie podwyzsza do 500 ale zawsze to troche więcej teraz podobno 500 to najniższe alimenty sa
Zmykam zaraz spac bo spiąca jak niewiem co jestem:happy:
 
KasiaJ- fajnie ,że jesteście w domku. Trzymam bardzo mocno kciuki za jutrzejsze wyniki.


Ja mam na Ole 400zł alimentów a daje mi 450zł, czasami dorzuca stówkę jak ma kaprys na ciuch dla małej.

Perciu- zdróweczka mordeczko!!!
Eagle- mam nadzieję ,że wyniki męża szybko się poprawią.
Zyraffka- spokojnej nocy Wam życzę :)

Ja dzisiaj cały dzień latałam za Jasiem z pieluchą i wycierałam lejące się ,zielone gluty. Masakra. Tak mi go szkoda. Do tego 4 kupy i kolejna dwójka się pcha.Bidulek mój.



 
reklama
perfecta mam nadzieje że się nic nie rozwinęło?
zyraffka oby nocka spokojna była!
emalia my też walczymy z katarem aż mi szkoda małego inhalacja trochę pomogła ale już jedna pobudka była
kasiaj nie no porażka jakaś nizła ta twoja rodzinka zamiast ci wesprzeć to jeszcze dołują nie daj się dziewczyno
 
Do góry