reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej,hej witam !
Kajdusia może mi też twój mężuś zrobi bo nie mogę się wybrać żeby w końcu wszystkie papiery pozałatwiać
cobra dobrze że choć na tyle mogłaś się z nim dogadać a teściowa brak słów wypaliła szczególnie z tym koszyczkiem
eagle bardzo często tak się zdarza z dziećmi że jedno aniołek a drugie trochę gorzej ale oczywiście to nie reguła
Lencja a widzisz a mówiłas ze nelcia bezzębna przynajmiej do roczku zostanie a już ma 2 hihi mamie na złość

noo,bede teraz pokutowac,i bede z nim caly dzien chodzic,bede udawac ze ide ze swieconka
 
reklama
Cobra według mnie 300 zł to baaardzo mało, ale lepszy rydz niż nic! Gratki dla Kuby!!! Fajnie, że udało Ci się to nagrać, jakbyś jeszcze umiała wrzucić na youtuba to by było genialnie! A Kórnik i Białą Damę oczywiście znam, ale magnolii nie pamiętam, widać nie ta pora roku była....
iziatcz- pewnie mógłby zrobić ;-) Ale to pewnie zależy od projektu, czy dobrze zwymiarowany itp, bo dotychczas zawsze jeździł obejrzeć dany dom i coś tam mierzyć, bo brakowało mu danych w projekcie, jakby co to pisz, albo dzwoń
Leciom na basen
 
tesciowa przyslala mi poczta prezent wielkanocny dla kuby..wiaderko i lopatke,plus ogrodniczki z bluzka w rozm 74 - chyba mam sobie to w ramke oprawic ,bo kuba w to nie wejdzie,plus koszyk dla mlodego do swieconki.. i jak tu sie nie zdenerwowac.. bylam pewna ze napisze mi jakis list,albo cos,ale nie ma odwagi.a tesciu tu na bank nie przyjedzie,bo na dzien dobry by dostal zje.. wszech czasow.. kurde czas mi sie konczy,musze tam jechac po rzeczy..w tym tygodniu,wcale nie mam ochoty ich widziec,ale nie moge do konca zycia zyc z jedna torba ubran dla siebie i kuby.i tak kuba ma wiekszosc za malych,bo przez ten mc tak urusl.

z newsow,to tyle ze mariusz zobligowal sie na pismie do placenia alimentow przed rozprawa jeszcze.
kwota tez jest ustalona.
dobrze ze masz to na pismie ale chyba powinien juz ci cos zaplacic, w koncu dlugo juz z nim nie mieszkasz
poza tym mysle ze 300 zl to malo,
moze byc tak, ze on juz ci nie da wiecej bo bedzie uwazal sprawe za zalatwiona
zreszta niech doradza mamy, ktore znaja sie na sprawie

KasiaJ czyli ze na noc do domu jedziecie, tak?
 
noo,bede teraz pokutowac,i bede z nim caly dzien chodzic,bede udawac ze ide ze swieconka
a jakże by inaczej o to właśnie chodziło:-D;-)
Cobra według mnie 300 zł to baaardzo mało, ale lepszy rydz niż nic! Gratki dla Kuby!!! Fajnie, że udało Ci się to nagrać, jakbyś jeszcze umiała wrzucić na youtuba to by było genialnie! A Kórnik i Białą Damę oczywiście znam, ale magnolii nie pamiętam, widać nie ta pora roku była....
iziatcz- pewnie mógłby zrobić ;-) Ale to pewnie zależy od projektu, czy dobrze zwymiarowany itp, bo dotychczas zawsze jeździł obejrzeć dany dom i coś tam mierzyć, bo brakowało mu danych w projekcie, jakby co to pisz, albo dzwoń
Leciom na basen
kajdusia oczywiście żartowałam bo z tego co wiem to trzeba na miejscu być coś tam porobić ale dokładnie nie wiem o co chodzi choć na czymś się nie znam:-D:-D:-D
kasia o ile dobrze zrozumiałam to zrobili badania i wysłali was do domu ?jeśli tak to świetnie
 
Perfecta - jak guzik to na pewno chodziło mu o ciocię Kasię :D

KasiaJ. - dobrze że wracacie do domku... wszystko będzie ok, nie daj się wciągać w opowiadania innych mam, bo tamte dzieci są chore, a Twój Filipek zdrowy, zobaczysz ;)

Cobra - dawaj filmik, chcemy to zobaczyć! no i wielkie gratki dla Kubusia :)

Miałam pytać co z Leną, ale właśnie doczytałam ;)
 
Perfecta - jak guzik to na pewno chodziło mu o ciocię Kasię :D

KasiaJ. - dobrze że wracacie do domku... wszystko będzie ok, nie daj się wciągać w opowiadania innych mam, bo tamte dzieci są chore, a Twój Filipek zdrowy, zobaczysz ;)

Cobra - dawaj filmik, chcemy to zobaczyć! no i wielkie gratki dla Kubusia :)

Miałam pytać co z Leną, ale właśnie doczytałam ;)

wstydze sie:D
bo widac mnie w dresie ,i brata bluzce

300zl to malo?? moja mama miala na nas dwoje 360zl ,wiec wydawalo mi sie ze to duzo na takie male dziecko.
teraz moj brat postaje 650zl
 
Wariatko!!!! nie wstydź się!!! to nie o Ciebie chodzi tylko o Kubusia, a z resztą, myślisz że my nie chodzimy w dresach (do tego dziurawych) ??? ;) ja TAK :D
 
reklama
perfecta mnie też coś gardło pobolewa:((

tylko na chwilkę bo mam górę prania do składania i muszę mpoje pojemniki z mlekiem odmeczyć przy serialu.


Łukaszek zjadł po kąpieli pół miseczki kaszki i wypił 150ml mleka i odpłyną:) zasnął u męża na kolanach:)) teraz śpi w łóżeczku ale od 12:30 wogóle nie spał. Oby noc była spokojna:)))


Mąż dostał dzisiaj oficjalną informację, ze 9 maja wyjezdża na szkolenie buuuuuuuuuuu:(( z jednej strony się ciesze bo jadę w niedzielę do rodziców z drugiej zaś strony tęskno mi będzie:(( ciągle jestem na niego zła za wczoraj ale kocham go bardzo i nie wiem jak Łukaszek zareaguje :((
 
Do góry