reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

wklejam zdjecia mojego nowego domu ;D
juz za tydzien w sobote bede u siebie.
kolezanka chodzi do pracy w dzien,a ja bede z dziecmi,za to ona zostanie w nocy,a ja pojde do pracy;)

mam nadzieje ze cos widac.robione telefonem,wlasciciel nadal robi remont,lazienka nie ma ustwaionej pralki,wc, schody i taras bedzie pomalowany. nie mam zdjecia drugiego malego pokoju,ale jest taki jak ten z ta kanapa,tyle ze ma skosy z drugiej strony.
i nie mam zdjecia tego pokoju obok kuchni. tam tez jest skos,jak wczedzie, drzwi balkonowe na taras, i to wszystko:) jak sie dorobimy,postawimy tam tv


przepraszam za balagan,ale wlasciciel tam jeszcze cos robi.cale mieszkanie ma prawie 50m

20110426183543.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]



Uploaded with ImageShack.us

20110426183809.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[URL=http://img825.imageshack.us/i/20110426183633.jpg/]
[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9893/20110426183633.jpg[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

20110426183730.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

20110426183704.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

20110426183843.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

edit: w dalszym ciagu szukam lodowki,kuchenki ;p
nie dodalamz zdjecia pokoju

20110426183613.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

20110426183618.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Zyrraffka - współczuję tak długiej rozłąki... ale dasz radę!

Cobra
- mieszkanko super!!! Fajnie że będziecie się z kumpelą wymieniały bo przynajmniej łatwiej z pracą ;) super!!! też bym chciała takie duże mieszkanie... w moim jest tak mało miejsca... ahhh... może kiedyś ;)

POLCIU wszystkiego najlepszego nasza malutka!!! :)

Dziewczyny... nie mogę sobie poradzić z moim małym... cały czas za mną lata, z kuchni go na siłę muszę wyciągać! Otwiera mi szafki, grzebie w śmieciach... jak mówię nie to nie działa! biję po łapkach to on się śmieje... nie mamy drzwi do kuchni, teraz zastawiam walizą wejście a ten stoi i wyje... nawet spokojnie nie mogę wyjść do toalety... a co będzie jak już zacznie chodzić??? już się boję... :(

Po obiadku na spacerek i zakupy, mam nadzieje że się trochę rozpogodzi bo na razie zimno, szaro buro i ponuro...

Miłego dnia :)
 
Zyrafka- współczuje problemów piersiowych, a zbijasz jakoś laktacje?
Eagle- Dalej chore kochana. Nie byłam u lekarza, bo w środy nie ma pediatry. Zobaczę dzisiaj. Dzięki za pamięc.
Cobra- zajeb.....chata. Szacun. Będzie wam fajnie. Gratuluję. Jeszcze tydzień i w końcu odsapniesz :)
 
Zyrraffka - współczuję tak długiej rozłąki... ale dasz radę!

Cobra
- mieszkanko super!!! Fajnie że będziecie się z kumpelą wymieniały bo przynajmniej łatwiej z pracą ;) super!!! też bym chciała takie duże mieszkanie... w moim jest tak mało miejsca... ahhh... może kiedyś ;)

POLCIU wszystkiego najlepszego nasza malutka!!! :)

Dziewczyny... nie mogę sobie poradzić z moim małym... cały czas za mną lata, z kuchni go na siłę muszę wyciągać! Otwiera mi szafki, grzebie w śmieciach... jak mówię nie to nie działa! biję po łapkach to on się śmieje... nie mamy drzwi do kuchni, teraz zastawiam walizą wejście a ten stoi i wyje... nawet spokojnie nie mogę wyjść do toalety... a co będzie jak już zacznie chodzić??? już się boję... :(

Po obiadku na spacerek i zakupy, mam nadzieje że się trochę rozpogodzi bo na razie zimno, szaro buro i ponuro...

Miłego dnia :)

Zyrafka- współczuje problemów piersiowych, a zbijasz jakoś laktacje?
Eagle- Dalej chore kochana. Nie byłam u lekarza, bo w środy nie ma pediatry. Zobaczę dzisiaj. Dzięki za pamięc.
Cobra- zajeb.....chata. Szacun. Będzie wam fajnie. Gratuluję. Jeszcze tydzień i w końcu odsapniesz :)
dziekuje:) ladnie bedzie z czasem,jak ja troche dopracujemy,i bedziemy mialy swoje meble,firany etc kolory scian mi sie nie podobaja,moze kiedys zmienimy.

ja kube musze nawet do wc zabierac ze soba, bo jak tylko zamkne za soba drzwi to wyje,az sie krztusi i zapowietrza..
az dziwne ze sasiedzi policji jeszcze nie wezwali;p
oczywiscie grzebanie w smieciach, w wiadrze z weglem,i wywalanie z szaf tez jest... grozby i prosby nie dzialaja .
 
Dla kochanej przeslodkiej Polusi ogromny buziak z okazji ukonczenia 11 miesiecy!!!! Rosnij zdrowo nas babelku!

cobra chata super, na pewno powolutku zrobicie z niej przepiekny kacik, a tyle miejsca dla dzieciakow to raj! Macie tez podworko?
A ty wszystkie sprzety zalatwiasz czy kolezanka tez cos dorzuca?

Kasiek Lila ostatnio tez tak ma ze jak ja do kojca wkladam zeby wyjsc do wc lub do kuchni to syrena, musi mnie widziec a najlepiej wisiec mi na nogach taki przylepiec z niej, chba od kiedy cyca nie dostaje to sie nasililo. Mysle ze jak nasze dzieci zaczna chodzic to to sie wlasnie zmieni bo chodzenie bedzie wieksza fascynacja niz trzymanie mamy za nogawke :-)

zyraffka super, bedzie coraz lepiej zobaczysz!! CO do piersi to ja kilka razy dziennie wkladalam rozjechane walkiem lodowate liscie kapusty (hehe) do stanika, odciagalam odrobinke zeby nie czuc bolu, pilam szalwie i cierpialam.. no ale to minelo wiec badz dobrej mysli :-)

gosiagro, Kajdusia jak tam dietka? :-)

emalia jak dzis Jasiu sie czuje?

Zyraffka sliczna ta raczka, i zyrafa na drzewie :-D


A ja wlasnie kupilam lozeczko turystyczne za 20€, ale jestem zadowolona, juz stoi w nowym mieszkanku zeby Lila w nim mogla siedziec jak tam pracujemy.
file_32_14.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dla kochanej przeslodkiej Polusi ogromny buziak z okazji ukonczenia 11 miesiecy!!!! Rosnij zdrowo nas babelku!

cobra chata super, na pewno powolutku zrobicie z niej przepiekny kacik, a tyle miejsca dla dzieciakow to raj! Macie tez podworko?
A ty wszystkie sprzety zalatwiasz czy kolezanka tez cos dorzuca?

Kasiek Lila ostatnio tez tak ma ze jak ja do kojca wkladam zeby wyjsc do wc lub do kuchni to syrena, musi mnie widziec a najlepiej wisiec mi na nogach taki przylepiec z niej, chba od kiedy cyca nie dostaje to sie nasililo. Mysle ze jak nasze dzieci zaczna chodzic to to sie wlasnie zmieni bo chodzenie bedzie wieksza fascynacja niz trzymanie mamy za nogawke :-)

zyraffka super, bedzie coraz lepiej zobaczysz!! CO do piersi to ja kilka razy dziennie wkladalam rozjechane walkiem lodowate liscie kapusty (hehe) do stanika, odciagalam odrobinke zeby nie czuc bolu, pilam szalwie i cierpialam.. no ale to minelo wiec badz dobrej mysli :-)

gosiagro, Kajdusia jak tam dietka? :-)

emalia jak dzis Jasiu sie czuje?

Zyraffka sliczna ta raczka, i zyrafa na drzewie :-D


A ja wlasnie kupilam lozeczko turystyczne za 20€, ale jestem zadowolona, juz stoi w nowym mieszkanku zeby Lila w nim mogla siedziec jak tam pracujemy.
Zobacz załącznik 351684

szukamy razem,ale jej juz sie udalo zalatwic pralke, ja najwyzej pozycze chociaz taka maszynke na dwa palniki na butle,zeby chociaz mozna bylo wode ugotowac.
w tym domu mieszka pietro nizej rodzina z tygodniowa corka,mamy na pol dosc duzy ogrod,mozemy zrobic piaskownice,basen dla dzieci,czy cos zasadzic,ogrod jest ogrodzony.a zaraz za nim juz las;)
dziki chyba nie przyjda;p

koriander kiedy sie przeprowadzasz?
 
reklama
Do góry