reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
tesciowa przyslala mi poczta prezent wielkanocny dla kuby..wiaderko i lopatke,plus ogrodniczki z bluzka w rozm 74 - chyba mam sobie to w ramke oprawic ,bo kuba w to nie wejdzie,plus koszyk dla mlodego do swieconki.. i jak tu sie nie zdenerwowac.. bylam pewna ze napisze mi jakis list,albo cos,ale nie ma odwagi.a tesciu tu na bank nie przyjedzie,bo na dzien dobry by dostal zje.. wszech czasow.. kurde czas mi sie konczy,musze tam jechac po rzeczy..w tym tygodniu,wcale nie mam ochoty ich widziec,ale nie moge do konca zycia zyc z jedna torba ubran dla siebie i kuby.i tak kuba ma wiekszosc za malych,bo przez ten mc tak urusl.

z newsow,to tyle ze mariusz zobligowal sie na pismie do placenia alimentow przed rozprawa jeszcze.
kwota tez jest ustalona.
 
Klementinka Oli odwiedzil fryzjera jak mial 10 m nie bylam w stanie nic juz robic z grzywka spinki nie chcialam dawac, pieknie calymi zdaniami mowil przed ukonczeniem 2 lat :) wiec zrob przesadaom na przekor i tnij :)
dokladnie tak jest u nas, boje sie zakladac mu spinek, zeby nie polknal bo to wszystko takie tyci
tak jak pisze Izia nie bede robic dziecku krzywdy zabobonami, jeszcze do zeza doprowadze
dzisiaj ciacham
co do drugiego dziecka my mieliśmy podejście że gorzej być nie może tzn pierwsze miesiące Asi - kolki, nie przespane noce, wiszenie na cycu w dzień i nocy, mega marudne zabkowanie - tak więc z pełną świadomością się decydowaliśmy wiedząc że nie zawsze jest różowo, okazało się że Tomek pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem - kolek nie miał, nocki bardzo szybko przesypiał całe, cyca sam odstawił - to chyba taka rekompensata:tak::-)
a mam kolezankę która miała dokładnie odwrotnie pierwszy syn - anioł dziecko pod każdym względem, po kilku latach zdecydowali się na drugie i tu psikus od losu - wyczekana córeczka dała im tak po d...ie że koszmar
tego sie wlasnie boje
Jas jest bardzo grzecznym dzieckiem, poza tymi pierwszymi 4 miesiacami gdzie mial kolki i nie moglismy dopasowac mleczka
cos czuje ze drugie dziecko bedzie diablem wcielonym za tatusiem

Asnecja Jas spi w spiworze, przyzwyczail sie od poczatku i teraz nigdy nie ma z tym problemow, moze u was tez sie sprawdzi

bylismy na zaleglym szczepieniu, jak ja nienawidze szczepien:wściekła/y:
Jas rozplakal sie, usmiechal sie do pielegniarek a te go pokoly, juz chyba ich nie lubi
a za 4 tygodni kolejne szczepienie,wrrrrrr
 
moje robaczki śpią od pół godz to moze coś uda mi się skrobnąć

cobra i tak podziwiam bo u mnie pewnie skończyło by się na tym że młody chciałby pobawić się maszynką, a telefon gdybym mu dała to zakończył by swój żywot w wyniku zaślinienia
koriander, Perfecta dziękujemy A. ma się całkiem dobrze, tylko wyniki krzepliwości krwi nie wychodzą jeszcze za dobrze ( cały czas ma za niskie INR) ale to kwestia dobrania odpowiedniej dawki tabletek, reszta badań całkiem nieźle
co do Tomka to faktycznie aparaty w ciągu dnia mu nie przeszkadzają, jedynie do do spania sam sobie ściąga bo do zasypiania trzyma się rączką za ucho:-), Asia od wczoraj ma dni śpiewu - chodzi od rana do wieczora i wymyśla sobie piosenki i każe słuchać i bic brawo, przekomicznie to wygląda ale oczywiście grzecznie wysłu****emy ( próbowałam nagrać ale wtedy przestaje śpiewać) a ja działam sobie pomiędzy tym wszystkim;-):-)
Perfecta ale zdolny ten Twój synek to teraz jak nic trzeba włączyć w to nocnik jak już sam sygnalizuje swoje potrzeby
Asencja to żadna reguła że jeśli jedno dziecko jest aniołkiem to drugie nie, akurat u nas tak było, ale znam też przypadki że właśnie oboje nie dawali rodzicom większych powodów do narzekań, jeszcze chwilkę i sama sie przekonasz jak będzie u Was, duże buziaki dla obu chłopaków
u nas zimowe ciuchy juz pochowane:tak: ze spaceru dziś nici bo zimno i pochmurno, czekamy na ciepełko i słoneczko
Klementinka duży przytulak w takim razie dla dzielnego małego mężczyzny


lenka
hop hop a gdzie Ty?
widział ktoś ostatnio ewelę?
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)

Miki dzis pospal mi w sumie 3h a ja porobilam wsio w domku.

Ale na dworze zimno... :no: porazka.... ja chce wiosne prawdziwa a nie... :no:
 
eagle- fajnie, że wyniki męża sie poprawiły! Chciałabym posłuchać Asi piosenek, pewnie niedługo Ercio dołączy to dopiero będziecie mieli Xfaktor :-D A Ewelę widziałam przed chwilą na fb:-D
A co do drugiego dziecka, to Piotrek pierwsze miesiące Piotrek był ciężkim dzieckiem, była masakra ze spaniem, a Gosia była aniołkiem pod każdym względem, ale druga połówka pierwszego roku życia zdecydowanie na korzyść Piotrka- potrafił się sobą długo zająć, był grzeczny, a Gosia rządzi, ustawia wszystkich i wymaga...

cobra- to się tesciowa postarała, mi najbardziej się podoba ten koszyczek do święconki, to co- idziecie dziś, czy jutro? :-D:-D Dobrze, ze masz czarno na białym, że Mariusz się zobligował do płacenia- mam nadzieje, że godną sumkę...:angry:
Lencja- no to Kornelka "ruszyła z kopyta" Brawo!!!:-)
Perfecta- to teraz nauczcie Jaska, żeby mówił kuuupaa jeszcze zanim ją zrobi- zaoszczędzicie na pieluchach :-):-)Najlepszości dla niego miesięcznicowe!

Mąż oblega mi laptopa (robi klientowi audyt energetyczny), teraz pojechał po Piotrka, więc mogłam wskoczyć do Was na chwilę... A zaraz jadę z Gosią na basen! Miłego popołudnia wszystkim!
 
moje robaczki śpią od pół godz to moze coś uda mi się skrobnąć

cobra i tak podziwiam bo u mnie pewnie skończyło by się na tym że młody chciałby pobawić się maszynką, a telefon gdybym mu dała to zakończył by swój żywot w wyniku zaślinienia
koriander, Perfecta dziękujemy A. ma się całkiem dobrze, tylko wyniki krzepliwości krwi nie wychodzą jeszcze za dobrze ( cały czas ma za niskie INR) ale to kwestia dobrania odpowiedniej dawki tabletek, reszta badań całkiem nieźle
co do Tomka to faktycznie aparaty w ciągu dnia mu nie przeszkadzają, jedynie do do spania sam sobie ściąga bo do zasypiania trzyma się rączką za ucho:-), Asia od wczoraj ma dni śpiewu - chodzi od rana do wieczora i wymyśla sobie piosenki i każe słuchać i bic brawo, przekomicznie to wygląda ale oczywiście grzecznie wysłu****emy ( próbowałam nagrać ale wtedy przestaje śpiewać) a ja działam sobie pomiędzy tym wszystkim;-):-)
Perfecta ale zdolny ten Twój synek to teraz jak nic trzeba włączyć w to nocnik jak już sam sygnalizuje swoje potrzeby
Asencja to żadna reguła że jeśli jedno dziecko jest aniołkiem to drugie nie, akurat u nas tak było, ale znam też przypadki że właśnie oboje nie dawali rodzicom większych powodów do narzekań, jeszcze chwilkę i sama sie przekonasz jak będzie u Was, duże buziaki dla obu chłopaków
u nas zimowe ciuchy juz pochowane:tak: ze spaceru dziś nici bo zimno i pochmurno, czekamy na ciepełko i słoneczko
Klementinka duży przytulak w takim razie dla dzielnego małego mężczyzny


lenka
hop hop a gdzie Ty?
widział ktoś ostatnio ewelę?


Lenka nie ma neta. Coś się spsuło :)
 
eagle- fajnie, że wyniki męża sie poprawiły! Chciałabym posłuchać Asi piosenek, pewnie niedługo Ercio dołączy to dopiero będziecie mieli Xfaktor :-D A Ewelę widziałam przed chwilą na fb:-D
A co do drugiego dziecka, to Piotrek pierwsze miesiące Piotrek był ciężkim dzieckiem, była masakra ze spaniem, a Gosia była aniołkiem pod każdym względem, ale druga połówka pierwszego roku życia zdecydowanie na korzyść Piotrka- potrafił się sobą długo zająć, był grzeczny, a Gosia rządzi, ustawia wszystkich i wymaga...

cobra- to się tesciowa postarała, mi najbardziej się podoba ten koszyczek do święconki, to co- idziecie dziś, czy jutro? :-D:-D Dobrze, ze masz czarno na białym, że Mariusz się zobligował do płacenia- mam nadzieje, że godną sumkę...:angry:
Lencja- no to Kornelka "ruszyła z kopyta" Brawo!!!:-)
Perfecta- to teraz nauczcie Jaska, żeby mówił kuuupaa jeszcze zanim ją zrobi- zaoszczędzicie na pieluchach :-):-)Najlepszości dla niego miesięcznicowe!

Mąż oblega mi laptopa (robi klientowi audyt energetyczny), teraz pojechał po Piotrka, więc mogłam wskoczyć do Was na chwilę... A zaraz jadę z Gosią na basen! Miłego popołudnia wszystkim!
Chyba ma mi byc przykro ze nie bylam u niej na swietach;p
300zl ,wydaje mi sie ze starczy narazie, nie liczac tego ze nie p[otrzebuje lekarstw,butow i kurtki itd

UWAGA CHWALE SIE :DDD

UWIECZNILAM FILMIK JAK KUBA STAWIA SAM PIERWSZE KROKI,PRZESZEDL Z METR SAM:DD
 
reklama
hej,hej witam !
Kajdusia może mi też twój mężuś zrobi bo nie mogę się wybrać żeby w końcu wszystkie papiery pozałatwiać
cobra dobrze że choć na tyle mogłaś się z nim dogadać a teściowa brak słów wypaliła szczególnie z tym koszyczkiem
eagle bardzo często tak się zdarza z dziećmi że jedno aniołek a drugie trochę gorzej ale oczywiście to nie reguła
Lencja a widzisz a mówiłas ze nelcia bezzębna przynajmiej do roczku zostanie a już ma 2 hihi mamie na złość
 
Do góry