reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zyraffka jak nocka? cieszę się że wczoraj udało się bez cyca i Łukaszek skusił się na spróbowanie mm, z wieczorami pewnie będzie gorzej ale wierzę w Was, może mąż powinien przejąć zadanie usypiania wieczornego, mimo sprzeciwu Łukasza byłoby mu łatwiej przekonać go do butli bo nie kojarzy mu się z cycem, trzymam kciuki, nie poddawaj się bo za każdym następnym razem będzie Wam obojgu coraz trudniej

co do drugiego dziecka my mieliśmy podejście że gorzej być nie może tzn pierwsze miesiące Asi - kolki, nie przespane noce, wiszenie na cycu w dzień i nocy, mega marudne zabkowanie - tak więc z pełną świadomością się decydowaliśmy wiedząc że nie zawsze jest różowo, okazało się że Tomek pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem - kolek nie miał, nocki bardzo szybko przesypiał całe, cyca sam odstawił - to chyba taka rekompensata:tak::-)
a mam kolezankę która miała dokładnie odwrotnie pierwszy syn - anioł dziecko pod każdym względem, po kilku latach zdecydowali się na drugie i tu psikus od losu - wyczekana córeczka dała im tak po d...ie że koszmar
Milka boskie jest to co piszesz o chłopakach
sylwusiak witaj - bo chyba ja nie miałam okazji się przywitać
ja mam komplet dzieciaków i póki co jestem z nimi w domku, wiek ten sam;-)
co do siedzenia na forum bywa różnie raz więcej raz mniej, ale to wciąga bardzo:-D
kajdusia świetna fotka dzieciaków, prosimy o więcej, czyżby Gosia szła w ślady mamy?
Kasiek z ubieraniem u nas dokładnie tak samo, o ile ubranie jeszcze jakoś da się założyć to z pampersem jest masakra - wrzask, uciekanie, ciężko go utrzymać w miejscu i położyć, ale na szczęście to przejściowe - z córa też tak miałam
gosiagro to super a jak już drzwi wybieracie to koniec już bliski, zaraz urzadzanie, parapetówa będzie , fajnie
Perfecta świetne są takie spotkania, mój ma tylko 5 miesięcznego kuzyna z którym zabawy jeszcze nie wychodzą a reszta dzieciatego towarzystwa starsza 1,5 najmłodsza i ich z kolei nie interesuja zabawy z takim maluchem jak Tomek
emalia i jak Olusią? kurczę że tez się wyleczyć nie może, zdrówka życzymy i żeby Jasiek nic nie złapał od siostry
stellaDODO a Ty co tak rzadko zaglądasz?
zdec literki na ścianie chyba przypadły do gustu Natalci
mój mleko pije rano ok 250-260 plus 1-2 miarki kaszki, w ciągu dnia z mlecznych posiłków zjada kaszkę na gęsto ok 150, jakiś jogurt, serek, budyń i na noc butla 250-260 zagęszczona kaszką
nadika mój nocnik posiada ale z niego nie korzysta
koriander poprosimy później o jakieś fotki jak się już urządzicie
cobra a nie uciekał Ci Kuba jak go obcinałaś? ja póki co nie obcinałam ale tak się zastanawiam jak to zrobic bo gdzieś na lato by sie przydało, nie wiem tylko czy nie będzie za bardzo głową ruszał
oczywiście tez jakąs fotkę z nową fryzurą poprosimy
olavip super że wyjazd udany a co do piaskownicy napewno bardziej będzie przydatna dla Jagodzi niż oczko, a juz zdecydowanie bezpieczniejsza
izia rewelacyjne fotki, a jakie Michas obi świetne minki
 
reklama
Dzien dobry, ja zaraz uciekam w smordki :)

zyraffka u nas pierwsza nocka po odstawieniu tez byla ciezka, pobudki rowno co godzine, ale za kazdym razem jak sie poddajesz Lukasz zapamietuje ze musi wytrwale walczyc bo i tak dostanie czego chce, wiec jego placz i zlosc beda tylko coraz silniejsze przy kazdej kolejnej probie.. Mam nadzieje ze wam sie uda!:tak:

kasiaj daj znac jak znajdziesz chwilke jak tam u was!

eagle co u ciebie, jak sie czuje maz? A jak postepy Tomusia, chyba ju w ogole nie zwraca uwagi na aparacik?

JASIENKU Perfecty wszystkiego najlepszego, wielkimi krokami zblizasz sie do wspanialego wieku :))) Ogromny buziak od cioci i Lili, rosnij zdrowo i radosnie kochany!
 
Cześć Dziewczyny!

Noc okropna. Łukaszek budził się kilka razy, płakał, nie chciał butli. Nawet się przytulić nie chciał, odpychał się, krzyczał, wyginał:((( nie mogłam spać. Wkońcu o 5 po 14 godzinach niejedzenia dałam mu cyca, zjadł i spał do 7:30.

Niedawno wypił 100ml mleka więc już coś. Teraz bawi się miskami i łyżkami i trzepaczką do jajek.


później poczytam, papa
doczytałam , ale i tak jakis sukcesik jest że tyle mm zjadł, kochana będzie lepiej z każdym dniem
 
Witam ja tylko na chwilkę bo za godzinke przyjeżdża koleżanka z rówieśnikiem Jaśka starszym o 3 dni:) poznałyśmy się w szpitalu
Chciałam tylko zapytać GDZIE JEST Lencja???? Jolanta WRACAJ!!!:) Mam nadzije że wsio ok!!!!!

Kochana jestem jestem... u nas wszystko ok wypoczęliśmy sobie przez te kilka wolnych dni..
Czasem Was tu podczytuje ale coś nie mam weny by się wbić w rozmowy jak się wypadnie z rytmu to już ciężko w niego na nowo wejść...
Jest nas tu tyle, że czyjeś zniknięcie jest praktycznie niezauważalne, tym bardziej mi miło i dziękuję, że mnie wywołałaś.

Nela ma już 2 ząbki i pełza po mieszkaniu, podnosi się już do pozycji czworaczej, buja w przód i w tył i leci w dół :)
Nie wiem jak z innymi ząbkami bo marudzi, strajkuje jeśli o jedzenie idzie i za nic nie da sobie do buźki zajrzeć.. Też macie taki problem by stan dziąseł/zębów obejrzeć?

Co do odstawiania od piersi to ja nie wiem kiedy się za to weźmiemy, wiem, że będzie ciężko bo to cycol niesamowity jest...

Przepraszam, że tak tylko o nas ale nie jestem w stanie wbić się w rozmowy i nadrobić...
 
zyraffka jak nocka? cieszę się że wczoraj udało się bez cyca i Łukaszek skusił się na spróbowanie mm, z wieczorami pewnie będzie gorzej ale wierzę w Was, może mąż powinien przejąć zadanie usypiania wieczornego, mimo sprzeciwu Łukasza byłoby mu łatwiej przekonać go do butli bo nie kojarzy mu się z cycem, trzymam kciuki, nie poddawaj się bo za każdym następnym razem będzie Wam obojgu coraz trudniej

co do drugiego dziecka my mieliśmy podejście że gorzej być nie może tzn pierwsze miesiące Asi - kolki, nie przespane noce, wiszenie na cycu w dzień i nocy, mega marudne zabkowanie - tak więc z pełną świadomością się decydowaliśmy wiedząc że nie zawsze jest różowo, okazało się że Tomek pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem - kolek nie miał, nocki bardzo szybko przesypiał całe, cyca sam odstawił - to chyba taka rekompensata:tak::-)
a mam kolezankę która miała dokładnie odwrotnie pierwszy syn - anioł dziecko pod każdym względem, po kilku latach zdecydowali się na drugie i tu psikus od losu - wyczekana córeczka dała im tak po d...ie że koszmar
Milka boskie jest to co piszesz o chłopakach
sylwusiak witaj - bo chyba ja nie miałam okazji się przywitać
ja mam komplet dzieciaków i póki co jestem z nimi w domku, wiek ten sam;-)
co do siedzenia na forum bywa różnie raz więcej raz mniej, ale to wciąga bardzo:-D
kajdusia świetna fotka dzieciaków, prosimy o więcej, czyżby Gosia szła w ślady mamy?
Kasiek z ubieraniem u nas dokładnie tak samo, o ile ubranie jeszcze jakoś da się założyć to z pampersem jest masakra - wrzask, uciekanie, ciężko go utrzymać w miejscu i położyć, ale na szczęście to przejściowe - z córa też tak miałam
gosiagro to super a jak już drzwi wybieracie to koniec już bliski, zaraz urzadzanie, parapetówa będzie , fajnie
Perfecta świetne są takie spotkania, mój ma tylko 5 miesięcznego kuzyna z którym zabawy jeszcze nie wychodzą a reszta dzieciatego towarzystwa starsza 1,5 najmłodsza i ich z kolei nie interesuja zabawy z takim maluchem jak Tomek
emalia i jak Olusią? kurczę że tez się wyleczyć nie może, zdrówka życzymy i żeby Jasiek nic nie złapał od siostry
stellaDODO a Ty co tak rzadko zaglądasz?
zdec literki na ścianie chyba przypadły do gustu Natalci
mój mleko pije rano ok 250-260 plus 1-2 miarki kaszki, w ciągu dnia z mlecznych posiłków zjada kaszkę na gęsto ok 150, jakiś jogurt, serek, budyń i na noc butla 250-260 zagęszczona kaszką
nadika mój nocnik posiada ale z niego nie korzysta
koriander poprosimy później o jakieś fotki jak się już urządzicie
cobra a nie uciekał Ci Kuba jak go obcinałaś? ja póki co nie obcinałam ale tak się zastanawiam jak to zrobic bo gdzieś na lato by sie przydało, nie wiem tylko czy nie będzie za bardzo głową ruszał
oczywiście tez jakąs fotkę z nową fryzurą poprosimy
olavip super że wyjazd udany a co do piaskownicy napewno bardziej będzie przydatna dla Jagodzi niż oczko, a juz zdecydowanie bezpieczniejsza
izia rewelacyjne fotki, a jakie Michas obi świetne minki
posadzilam go na krzesle,i dalam moj telefon do raczki,zeby sobie poogladal.jedna reka trzymalam glowke,zeby trafic,bo tak mi sie rece trzesly :Da druga ciachalam :D
 
Dziękujemy piękniscie za życzenia dla Jasiowego:)
Eagluniu- przyłączam się do zapytowania Kolenderkowego Jak Mężuś i Tomuś? I oczywiście jak Asiunia i Mamunia się mają?:) Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę męża z wynikami:)!!!
Kolendero- Malarko Ty nasza !!:) Jak skończysz to się pochwal się:) I maseczkę z filtrem zakładaj na nochal i buzie !
Sa takie specjalne z taką "kratka odstającą na środku"
Cobra- Kochana podziwiam za zimną krew:)
Kochana Żyrafko- Trzymam za Ciebie i Łukaszka MOCKO kciuki!!! Ja myśle że już postęp jest i z nocy na noc będzie coraz lepiej !!!!!
Kajdusia - przecudna fotka!
Izia- Uśmiałam się wczoraj jak ogladałam fotki :) Michaś to model pierwsza klasa!!!!!!!!! Przecudna z niego babeczka:p:) I teksty mamuni opisujące zdjęcia NAJSUPER!!!! :*:*
 
Zapomniałam i chciałam się pochwalić że wczoraj mój syn zrobił kupkę i jak był na przewijaku to powiedział "kuuu paaa" Dzisiaj rano mąż go wziął z łożeczka , ja wstałam on czekał na mnie z nim na przewijaku bo zrobił kupke a Jasiek śmiech i mówi " kuuu paaa":)
 
Dziękujemy piękniscie za życzenia dla Jasiowego:)
Eagluniu- przyłączam się do zapytowania Kolenderkowego Jak Mężuś i Tomuś? I oczywiście jak Asiunia i Mamunia się mają?:) Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę męża z wynikami:)!!!
Kolendero- Malarko Ty nasza !!:) Jak skończysz to się pochwal się:) I maseczkę z filtrem zakładaj na nochal i buzie !
Sa takie specjalne z taką "kratka odstającą na środku"
Cobra- Kochana podziwiam za zimną krew:)
Kochana Żyrafko- Trzymam za Ciebie i Łukaszka MOCKO kciuki!!! Ja myśle że już postęp jest i z nocy na noc będzie coraz lepiej !!!!!
Kajdusia - przecudna fotka!
Izia- Uśmiałam się wczoraj jak ogladałam fotki :) Michaś to model pierwsza klasa!!!!!!!!! Przecudna z niego babeczka:p:) I teksty mamuni opisujące zdjęcia NAJSUPER!!!! :*:*

wszystkiego naj dla Twojego bąbla:D

a ja ide szukac kabla,boje sie ze go u ojczyma zostawilam;/
i pokaze wam te magnolie


edit: i d.. nic nie pokaze,kuba mi zrzucil telefon z biurka,i gdzies poleciala karta pamieci,i jej nie moge znalesc...no kurde
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam :)

nadika - zycze powodzenia mężowi :)
Kasiek1983 - my zostawilismy mu nocnik "do oswojenia" i okazał się super zabawką. Jak go posadziliśmy, to usiedzial 3 sek, a potem już nie chciało mu sie siedzieć.
gosiagro - poproszę o książki dukana :) jniemczewska[at]gmail.com
KasiaJ- trzymam kciuki!! Na pewno wszystko bedzie dobrze!!
izia_tcz - fajne zdjęcia :)
zyrraffka - współczuje wczorajszego wieczoru i nocy :( Mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie lepiej!!!
eagle - prosze - nie strasz!! My mielismy super z Krystiankiem - bez kolek, spanie do 10, zasypianie bez problemu (skonczyło sie, jak sam odstawił smoka)...mam nadzieje, ze Michałek bedzie taki sam :(


My wczoraj wieczorem pojechaliśmy do znajomych, gdzie był 1,5 roczny chłopczyk. Super sie razem bawili :) Najfajniejszy moment, jak znaleźli buty i zaczeli o nich "rozmawiać" i wkładać Krystiankowi na nogi :)
Jeżeli chodzi o podcięcie, to my chcemy isc do fryzjera na poczatku czerwca (przed urodzinami). Ja sama sie boje obciąć nożyczkami, a maszynki się boi, wiec nie chce ryzykować :) Chociaż fryzjera też się boje, bo moje dziecko nie potrafi usiedzieć 2 min. w jednym miejscu :)
Chyba za godz. wyjdziemy na dwór :/ Co myślicie o zimowej kurtce?? To nie przesada??
U nas w mieszkaniu strasznie zimno, bo nie grzeją, a blok z plyty. Mam problem z Krystiankiem, bo on nie zasypia od razu w łóżeczku, tylko się kręci. Jak wejde go przykryć później, to się od razu budzi i tak mam dylemat - albo go zostawić bez przykrycia (a lodówka u niego), albo ryzykować rozbudzenie :/ Może macie jakies pomysły?
Michałek daje czadu po sniadanku - ne pewno macha wszyskim bb ciociom z brzuszka :)
 
Do góry