reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Izia- Michaś super, niezły agent :-D
Cobra,olavip- nie wiedziałam, że do Kórnika się jeździ na magnolie, tak ich tam dużo? Ja mam jedną piękną w ogrodzie. Jak nie zapomnę to jutro pstryknę fotę i się pochwalę :-)

A my dziś pojechaliśmy do sali zabaw, Piotrek się wyszalał, ale Gosie interesowały jedynie te piłki z basenu kulkowego i małe organki :-)Mam nadzieję, że to przypadek :rofl2:
Jestem pod wrażeniem kupkania Waszych dzieci na nocnik! My jeszcze nie próbowaliśmy, ale zdecydowanie to niemożliwe jeszcze...
O, mąż wrócił, to papa koleżanki
 
reklama
cześć
znów na chwilkę

kasiaj. trzymamy kciuki będzie dobrze
Perfecta ogromniaste buziaki dla Jasieńka

będę ok południa :)
 
kasiaj-jesteśmy z Tobą całym serduchem!
sto latek dla Jasia!

kajdusia - tam jest cały ogród w magnoliach, pięknie!
cobra - łeee a ja chciałam w niedziele teraz pojechać:(

 
Ostatnia edycja:
Witam i ja.
Jasiek wstał dzisiaj ze swarami po kolana. Na śniadanie wypił tylko połowe mleka. Olka w nocy cherlała jak szalona. Chyba jak wróci ze szkoły to trza się wybrac po nowy antybiotyk.

KasiaJ- jestem z Wami mordeczko!!!

Co do nocnika, to u nas tylko siku, bo Jasiek jak rano wstaje to już ma klocka w pieluszce. Od wczoraj nocnik stoi w łazience i siusiamy razem :)

Włosków też nie obcinałam pomimo ,że grzywka do nosa i z tyłu kilka pasemek po 10cm, ale należę do grupy przesądnych więc do roczku nie ruszam ;)

Dla kochanego Jasieńka Perfektowego , dużo zdrówka i sto lat!!!

Izia- fotki superowe!!!
 
Wszystkiego najlepszego dla Jasia!!! :)

KasiaJ.
- jestem z Wami :) buziaczki

A co się dzieje, między innymi z Kasiulka, Aisa, Kpi i resztą dziewczyn????????????
 
a u nas zmiana planów i jednak jestem :)
zakupy odłożyliśmy na jutro, a dziś mój pojechał sobie do pracy z L4 a później do lekarza z wynikami
my póki co w domku bo przy takiej pogodzie i zimnie to sie nawet wyjść nie chce, a najmłodsze śpiocha
 
Izia- Michaś super, niezły agent :-D
Cobra,olavip- nie wiedziałam, że do Kórnika się jeździ na magnolie, tak ich tam dużo? Ja mam jedną piękną w ogrodzie. Jak nie zapomnę to jutro pstryknę fotę i się pochwalę :-)

A my dziś pojechaliśmy do sali zabaw, Piotrek się wyszalał, ale Gosie interesowały jedynie te piłki z basenu kulkowego i małe organki :-)Mam nadzieję, że to przypadek :rofl2:
Jestem pod wrażeniem kupkania Waszych dzieci na nocnik! My jeszcze nie próbowaliśmy, ale zdecydowanie to niemożliwe jeszcze...
O, mąż wrócił, to papa koleżanki

kasiaj-jesteśmy z Tobą całym serduchem!
sto latek dla Jasia!

kajdusia - tam jest cały ogród w magnoliach, pięknie!
cobra - łeee a ja chciałam w niedziele teraz pojechać:(

[/QUOTE

jezdzi sie do bialej damy:D
a ze magnolie sa niedaleko ;p
czy duzo?hm z 15 takich duzych ,w roznych kolorach
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Noc okropna. Łukaszek budził się kilka razy, płakał, nie chciał butli. Nawet się przytulić nie chciał, odpychał się, krzyczał, wyginał:((( nie mogłam spać. Wkońcu o 5 po 14 godzinach niejedzenia dałam mu cyca, zjadł i spał do 7:30.

Niedawno wypił 100ml mleka więc już coś. Teraz bawi się miskami i łyżkami i trzepaczką do jajek.


później poczytam, papa
 
Do góry