reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kasiu będzie dobrze, musi być i nawet przez chwilę nie myślałam ze mogłoby być inaczej!


koriandrer co śmierdzi?

kasiek- ja kupowałam w rosmanie smakowe, są nestle i nan.


Ja siedzę i wyję, Łukasz prawie godzinę płakał, nie chciał zasnąć, nic nie jadł ani kaszki ani mleka, butlekę odpychał raczką i jak próbowałam mu podać to płakał jeszcze bardziej. Brzuch mnie strasznie boli już nie powiem o piersiach, gdyby nie wypite pół drinka napewno bym się złamała i dała Łukaszkowi cyca. Czuje sie jak najbardziej wyrodna matka na świecie a mój mąż to obcy człowiek...
 
reklama
zyraffka spokojnie nikt nie mówił że będzie łatwo ale skoro zasnął to już jest ok a może na śpiocha coś wypije ale nie chcę żle doradzać bo może się rozbudzić i od nowa cyrk a nie próbowałaś żeby tatuś nakarmił ?ale musiałabyś zejść małemu z oczu
 
Zyrraffko - będzie lepiej... jak nic nie zjadł to nic mu się nie stanie a tak jak mówi Izia, spróbuj na śpiocha a jak nie będzie chciał to rano na pewno wypije mleczko a potem to będzie tylko z górki :) głowa do góry, nie czuj się jak wyrodna matka, bo jesteś wspaniałą mamusią :)

A Koriander maluje mieszkanko, więc pewnie chodzi o smród farby ;)
 
Zyrafka wieczory sa najgorsze glowa do gory nauczy sie

KasiaJ trzymam kciuki bedzie dobrze

Perfekta zdolniacha z Jasia

Klementinka Oli odwiedzil fryzjera jak mial 10 m nie bylam w stanie nic juz robic z grzywka spinki nie chcialam dawac, pieknie calymi zdaniami mowil przed ukonczeniem 2 lat :) wiec zrob przesadaom na przekor i tnij :)

U nas tez snieg i temp ok 1 st .

Nocnik no coz... Olaf robil kupna do nocnika jak mial pol roku a Eryk..... w nocnik po Olafie wpadal dupka za chuda wiec plakal dostal duzo mniejszy nocnik z ikei nie wpada to znaczy wpada ale w szal :)) wiec stoi i sie kurzy na schodku Olafa ktory uzywa do umywalki bo mamy bardzo wysoko wiec go biedak caly czas przeklada:)

Solenizantom buziaki i dla Filipka na jutro
 
a ja ciagle sie wzbraniam przed podcieciem grzywki bo mi babcia nagadala ze do pierwszych urodzin nie wolno
zabobonna nie jestem jezeli chodzi o mnie ale z Jaskiem to we wszystko uwierze

foteliki rowerowe to chyba Koriander zna

Izia fajny ten twoj Michas:-D


aaaa i dla dzisiejszej solenizantki zdecowej Natalki duzo slonca i usmiechu

Cobra - ja już młodemu dwa razy przycinałam włoski, ale nożyczkami bo maszynka tego meszku nie chce ruszyć ;)

klementinka jeśli chodzi o włoski tovgłupie zabobony a za długie szczególnie grzywka wpadająca do oczu może więcej szkody niż pożytku zrobić
slyszalam o tym,ale jak wlosy moga nie rosnac,bo sie je przed roczkiem obetnie?:))
to tak,jak z tym ze dziecko bez chrztu nie powinno na dwor wychodzic,kuba do dzisiaj by nie powinien na dwor wyjsc:)


mąż też próbował karmić ale nie chciał nic jeść

nic mu nie bedzie,jak ominie jeden posilek czy dwa.
jak bedzie glodny to zje,nie martw sie,kuba tez nie chce jesc ,bo dziaselka bola,ale w koncu musi byc glodny;]
 
dlatego właśnie piszę że to głupie zabobony a mało tego Michał miał takie kołtunki z tyłu nie wiem czemu i lekarka też mnie ochrzaniała że nie mam wierzyć w zabobony i dziecku obciąć w sumie nie pomyślałam o cięciu bo miał krótkie ale powycinałam te z tyłu i miałam ja i mały spokój bo przecież jemu też to przeszkadzało
 
dlatego właśnie piszę że to głupie zabobony a mało tego Michał miał takie kołtunki z tyłu nie wiem czemu i lekarka też mnie ochrzaniała że nie mam wierzyć w zabobony i dziecku obciąć w sumie nie pomyślałam o cięciu bo miał krótkie ale powycinałam te z tyłu i miałam ja i mały spokój bo przecież jemu też to przeszkadzało

kuba tez mial kultunki z tylu glowy,pewnie dlatego ze zadko mu ta pedzinke czesalam,no ale teraz jest obciety rowno maszynka na 7 i mamy spokoj :)

ani sie nie bal maszynki,ani sie nie krecil za bardzo.
 
zyraffka nie denerwuj sie, wszystko bedzie dobrze! Lila tez pare razy na glodniaka poszla spac, ale teraz ladnie zjada kolacje, a to nieco ponad tydzien dopiero jak ja odstawilam! Placz byl straszny, mi serce pekalo, ale nie moglam do niej podchodzic bo bym wymiekla, mysle ze nie powinnas Lukaszka karmic bo ty to dla niego cycus i przytulaski, tylko to ma przed oczami jak przy nim jestes a on jest glodny wiec bedzie walczyl z butla z calych sil. Nawet jesli od meza tez nie zjada to niech nie rezygnuje, w koncu sie uda.

A mi smierdzi farba i terpentyna i inne takie, az sie w glowie kreci


Perfecta super ze chlopaki tak sobie do gustu przypadli! Na pewno dla ciebie tez takie spotkanie to mila odmiana :) Ja sie nie moge doczekac az Lila zaskoczy jak schodzic z wysokich progow czy schodkow, ona zawsze leci na nos :((

Klementinka ja tez wierze w takie zabobony ale jakby Lila miala bujne loki wpadajace w oczy to pewnie bym troche ciachnela, niestety wloski rosna u na spowoli

izia ale masz superasnego synka :)))

Podziwiam wasze dzieciaczki za kupki w nocniku, u nas nocnik sluzy do transportu pieska albo drewnianych klockow
 
reklama
dość tego dobrego ide spać bo nie wiem kiedy mój smarkatek się obudzi maruderek
dobranoc pchły na noc karaluchy pod poduchy!
 
Do góry