reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nie podobaly mi sie kuby wloski - dlugie z tylu glowy,wchodzily na uszka,to wzielam maszynke i rach ciach na jedna dlugosc ;]
 
reklama
Nie wiem jak Wy dziewczyny to robicie że macie czas na pisanie w ciągu dnia na forum - jak znacie jakiś sekret to please zdradźcie.. zajrzałam dziś i to niesamowite jak szybko nowych stron przybywa :)


u nas jest tak, że nawet na chwilę nie mogę do kompa podejść bo mała gadzina wiesza się na mojej nodze lub stole i jęczy żeby go na ręce brać.. bo z góry bliżej do klawiatury a tam z kolei można jednym ruchem wcisnąć jakiś przycisk, żeby mama przez kolejne pół dnia dochodziła jak to wszystko odkręcić.. :nerd: i bądź tu człowieku mądry..

nie wiem juz kto pytał o nocnik - ale u nas od ponad miesiąca kupa codziennie rano jest w nocniku - na początku sadzałam małego jak widziałam że zabiera się do roboty, a 2 tygodnie przed świętami posadziłam go po śniadaniu i ku mojemu zdziwieniu prezent zostawił, więc od tamtej pory po śniadaniu sadzam go na tron i po stękaniu razem z nim nocnik ma zawartość :)

powyższe sprawdza się tylko w grubszych sprawach, siku niestety nie udało mi się jeszcze wyłapać.. za to jak tylko mu zdejmę pieluchę to od jakiegoś tygodnia sika na potęgę - głównie na moje łóżko, czasem na mnie :baffled:

Macie może doświadczenia z fotelikami rowerowymi? możecie mi coś polecić?

Trzymam kciuki za dziewczyny na diecie!
 
Nadika u nas nocnik jest wykorzystywany codziennie ale tylko na kupkę z piśkami gorzej
zdec mój mleka w dzień nie ruszy 1raz wieczorem przed snem 2 w nocy ok 4 -5 i kaszka rano i to wszystko
mama kubulki fajnie że wyjazd udany
cobra a moja nawet nie zakwitła ale jeszcze nie ma pąków liściowych więc może jeszcze zakwitnie trochę zimno u nas a szczególnie w mojej okolicy
kasiaj nie stresuj sie bedzie dobrze zobaczysz
koriander fajnie to musiało wyglądać jak mała cię oskubywała hehe narazie z farby ciekawe z czego za kilka lat
perfecta fajnie to musi wyglądać dwóch takich brzdąców w jednym wieku i już jakaś rywalizacja
a mój Michał dzisiaj mega maruda spał tylko rano 20 min po kąpieli zasnął i po 15 min obudzony i za żadne skarby nie chciał spać tylko się bawić ale właśnie zmorzyło go i od 5 min śpi
 
zdec - moja w dzień mleko czasem od rana, przed zaśnięciem tylko woła, potem po kąpaniu ok 19:30-20:00 dostaje mm, a w nocy ok 2xcycek.
co do nocnika-hahaha do zabawy ok, ale jak posadzę ją to aaaaa ryk...
Kasiek1983 - to moja soczków nie chce.....tylko cherbatki i to tylko koperkowa albo rumiankowa...
cobra - my też dziś chcieliśmy jechać na magnolie do Kórnika!! ale pogoda nas wystraszyła.... pojechaliśmy po Pzń do mojego kuzyna, zobaczyć ich małą Zosieńkę 2mc, a potem do siostry...
kasiaj- będzie dobrze! Mały jest pewnie zdrów jak rybcia!
sylwusiak - ja też muszę się rozejrzeć za fotelikiem na rower.

w niedzielę byliśmy na cały dzień nad jeziorkiem w Skorzęcinie - ale było super! uwielbiam to miejsce, zwłaszcza,że tam przeżyłam bardzo przyjemnie czas za panny:-D
a teraz powiem wam najważniejsze!całe dwa tyg męczyłam teścia,żeby się zgodził aby wypuścić wodę ze stawku na trawniku i zrobić tam Jagodzie piaskownice! nie chciał za nic się zgodzić, wstaję w niedzielę, a on osobiście wyciągnął korek i spóścił wode! nie wiem czy mu się przyśniło,że ona tam wpadła czy co, ale najważniejsze że podziałało:)
 
IMG_0513 [800x600].jpgale ja nie jestem dziewczynką ratunku
IMG_0515 [800x600].jpgchciałem się schować ale mnie znalezli więc wychodzę IMG_0518 [800x600].jpg
a teraz mam ochotę się bawić a nie spaćIMG_0523 [800x600].jpgdajcie na luz maluchy o tej porze śpią a nie ja
 
Izia - mały boski, jak zwykle!!!

Olavip - ja też uwielbiam Skorzęcin, i planujemy tam jechać na tydzień w Lipcu, jak byś była gdzieś w okolicy to wpadnij na kawusię ;)
 
zdec - moja w dzień mleko czasem od rana, przed zaśnięciem tylko woła, potem po kąpaniu ok 19:30-20:00 dostaje mm, a w nocy ok 2xcycek.
co do nocnika-hahaha do zabawy ok, ale jak posadzę ją to aaaaa ryk...
Kasiek1983 - to moja soczków nie chce.....tylko cherbatki i to tylko koperkowa albo rumiankowa...
cobra - my też dziś chcieliśmy jechać na magnolie do Kórnika!! ale pogoda nas wystraszyła.... pojechaliśmy po Pzń do mojego kuzyna, zobaczyć ich małą Zosieńkę 2mc, a potem do siostry...
kasiaj- będzie dobrze! Mały jest pewnie zdrów jak rybcia!
sylwusiak - ja też muszę się rozejrzeć za fotelikiem na rower.

w niedzielę byliśmy na cały dzień nad jeziorkiem w Skorzęcinie - ale było super! uwielbiam to miejsce, zwłaszcza,że tam przeżyłam bardzo przyjemnie czas za panny:-D
a teraz powiem wam najważniejsze!całe dwa tyg męczyłam teścia,żeby się zgodził aby wypuścić wodę ze stawku na trawniku i zrobić tam Jagodzie piaskownice! nie chciał za nic się zgodzić, wstaję w niedzielę, a on osobiście wyciągnął korek i spóścił wode! nie wiem czy mu się przyśniło,że ona tam wpadła czy co, ale najważniejsze że podziałało:)
dobrze,ze nie jechalas..bylo zimno jak ch.. kuba po 30min byl caly zimny i smarkal..ale gofra zjadl:D

potem 30min czekalam w zamku na kapcie w ktorych trzeba chodzic,bo byly jakies niemieckie wycieczki,i wszystkie sie skonczyly.bylam pierwszy raz,u bialej damy , i szczerze mowiac ,szkoda kasy na bilet do zamku,bardzo malo do zwiedzania.i wszedzie Niemcy;p
na moje oko,za tydz magnolii juz nie bedzie kwitnacych
 
nie podobaly mi sie kuby wloski - dlugie z tylu glowy,wchodzily na uszka,to wzielam maszynke i rach ciach na jedna dlugosc ;]
a ja ciagle sie wzbraniam przed podcieciem grzywki bo mi babcia nagadala ze do pierwszych urodzin nie wolno
zabobonna nie jestem jezeli chodzi o mnie ale z Jaskiem to we wszystko uwierze
Macie może doświadczenia z fotelikami rowerowymi? możecie mi coś polecić?

Trzymam kciuki za dziewczyny na diecie!
foteliki rowerowe to chyba Koriander zna

Izia fajny ten twoj Michas:-D


aaaa i dla dzisiejszej solenizantki zdecowej Natalki duzo slonca i usmiechu
 
reklama
klementinka jeśli chodzi o włoski tovgłupie zabobony a za długie szczególnie grzywka wpadająca do oczu może więcej szkody niż pożytku zrobić
 
Do góry