reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kajdusiu czy ja mogę poprosić o książkę? asiakolanska@gmail.com. Chciałaby widzieć Twoją Gosieńke w akcji:))
planuję rozpocząć dukana w poniedziałek
Łukasz już drugą drzemkę zasnął bez cyca, ciekawe jak noc przebiegnie. Zjadł dzisiaj niecałego danonka, 1/3 słoiczka zupy, i trochę kaszki zdrowy brzuszek na mm z owocami oraz wypił uwaga "aż" 20 ml mm bananowego.

nadika- my też nie mamy nocnika

zdec- to chyba zdjęcie z grudnia:)))

u nas piękna pogoda w zaciszu cieplutko ale ogólnie to zimno bo wieje strasznie zimny wiatr
 
Ostatnia edycja:
reklama
nadika my mamy nocnik, ale stoi w kącie. Czasem posłuży za beret, ale że on do sikania to jeszcze daleka droga:)

A wy nadal z tym Dukanem, mogę się założyć że więcej niż połowa z was to tak szczupłe laski że wam już żadnych diet nie potrzeba.

Czy wasze dzieci nadal w dzień jedzą mleko? Od dzisiaj próbuję żeby mała nie jadła w dzień mleka, tylko na noc kaszka no i w nocy ooola boga 2x pobudka i za każdym razem wypije 150ml mleka
 
Ostatnia edycja:
podobno do roku czasu dzieci muszą wypijać ok 500ml mleka modyfikowanego. Nasza Julka zależy od humoru raz cały dzień bez mleka bo nie chce a raz tylko mleko bo nic innego nie przejdzie :/
Dzisiaj myslałam że bede miała chwile dla siebie ale pospała 0,5 godz (zawsze robila sobie o tej poze ok 2-3 godz) i jest marudna że szok... Właśnie próbuję ją uśpić ale słysze że z marnym skutkiem :((( wrrrr...
 
Mój dziś marudny jak nie wiem co... ale to chyba pogoda...

Gdzie można kupić mm smakowe??? jaka firma?

Zdec - pogoda u Was superowa!!! u nas tylko leje i leje... aż się płakać chce

U nas też nocnik stoi w kącie i czasami służy jako zabawka... z moim brzdącem to jest tak że on tylko sika w pampersa, jak mu zdejmę to nigdy nie sika... jeszcze nie miałam przygody żeby mnie osikał no chyba że jak był malutki ;)

Mój mleczka też już nie chce, ale przynajmniej zaczął pić soczki!!! jupi!!! co dzień wypija 300ml bobofruta, ale smak tylko owocków południowych... ;)

Idę coś zjeść z nudów... ;)
 
czesc babeczki melduje sie po powrocie z krynicy gorskiej, bylo fantastycznie, mimo ze bez Kubusia
mam wyrzuty sumienia, bo Kuba nas chyba nie poznal jak wrocilismyy, tak dziwnie nam sie przygladal, chociaz nie widzial nas tylko 3 dni

wszystkiego najlepszego dla miesieczniaków dzisiejszych i z tych ktorzy mieli swoje swieto w ciagu kilku ostatnich dni!!!!!!!!!!!

lece Was podoczytywac
 
Zdec- Jagoda juz od dawna nie pije mleka w dzien. Pije na wieczor 180ml i koło pólnocy 150ml. W ciągu dnia je 2 razy po 150ml gęstej kaszki mleczno-ryzowej lub mleczno- ryzowo-kukurydzianej. Duzo pije herbatki bo ok500ml dziennie.

Nocnika jeszcze nie mamy. Hanke nauczylam jak miała rok i 9 miesięcy i nauka była błyskawiczna- właściwie z dnia na dzien pożegnałyśmy pampersa. To podobno najlepszy czas na naukę sikania do nocnika.

Kasiek- mleko smakowe jest nestle z tego co pamiętam, to Nestle junior powyżej roku.
http://www.babyclub.pl/product-pol-492-Mleko-Nestle-Junior-waniliowe-350g.html

edit: znalazłam jeszcze bebiko bananowe http://bobovita.frisco.pl/product/5...ne_o_smaku_bananowym___po_12_m_cu.xhtml.xhtml

i humana waniliowo- bananowa http://mamosfera.pl/humana/produkty...stepne_3/humana_3_r_z_bananami_z_prebiotykiem
 
Ostatnia edycja:
Bo padnę- Gosia właśnie wpadła w entuzjastyczny zachwyt nad muchą :-)Lata tu taka jedna upierdliwie, a Gosiak śledzi ją wzrokiem, gada do niej i zanosi się ze śmiechu:-):-)

to musiał być świetny widok

Czy Wasze dzieci siedzą juz na nocniku?? natan nawet nie ma jeszcze nocnika i muszę się zmobilizować i na dniach kupić

my jeszcze nie mamy nocnika nawet kupionego

W sumie najbardziej doświadczonym ekspertem w sprawie dukana jest chyba gosiagro

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D

Dziewczyny mam wszystkie 4 książki Dukana, jeżeli chcecie piszcie na priva swoje maile to wam wyśle, 2 z nich są duże, więc wrzucę je na chomika i sobie ściągniecie;-);-)



Czy wasze dzieci nadal w dzień jedzą mleko? Od dzisiaj próbuję żeby mała nie jadła w dzień mleka, tylko na noc kaszka no i w nocy ooola boga 2x pobudka i za każdym razem wypije 150ml mleka

Maja pije mleko zagęszczane kaszką o 6 rano 260 ml i po kąpieli o 19 też około 260 ml
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mi niedobrze od tego smordu :( Fujjjjj

zyraffka powodzenia w nocy, ja tez dzis sama usypiam Lile bo maz wraca pozno, pierwszy raz od odstawienia bede to robic

Kajdusia dzieki za ksiazke z receptami, wszystko wyglada przepysznie! Szok ja mialam jakies dziwne wyobrazenie ze kawalkiem gotowanej na wodzie piersi bede sie musiala zywic :-D W sumie niektore rzeczy to i Lila bedzie pewnie ze mna jadla

gosiagro dzieki za linki, wieczorkiem sobie poczytam :)) Jakis czas temu wyslalas mi jedna z ksiazek , nie pamietam ktora, moze na reszte tez sie skusze :)

kasiaj bedzie dobrze jutro wieczorem na pewno bedziesz w domku, pamietaj ze ten pobyt to dla dobra Fifiego, mam nadzieje ze szybko rozwieja sie watpliwosci bo na pewno jest zdrowiusienki!

zdec Lila nie pije ani w dzien ani w nocy :no:

Klementinka jak twoja migrena??

Lila siedzi i zdrapuje mi z nosa kropki bialej farby i ma przy tym ubaw po pachy musze sie przejrzec w lustrze bo jeszcze nie mialam okazji od powrotu do domu :-D

STO LAT DLA rumianej Natalki :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry