reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Pierwsza?? :)

zdec - przytulam, trzymaj się.

Aha, kupujemy Basi fotelik MAXI COSI PRIORI XP
Co o nim myslicie?
aisa - my mamy MAxi Cosi Tobi :) i jak dla nas póki co sprawdza się rewelacyjnie i Julce też się podoba :D
Co do psychologa - to cieszę się że znalazł powód Twojego złego samopoczucia :)

nadia - Ja Julkę wczoraj ubrałam w body z długim rękawem na to polar taki cieńszy na dół rajstopy i spodnie dresowe, taki golfik (zamiast szalika), opaska (miała 2 kaptury z polaru i kurtki więc stwierdziłam że czapka to już będzie za dużo ;)) i oczywiście kurtka jeszcze taka cieplejsza. Kiedyś załatwiłam Julkę bo jesienią jak się zrobiło ciut cieplej to się "rozletniłyśmy" zabardzo i obie byłyśmy chore teraz sprawdzam czy się nie poci i w razie czego trochę ją rozpinam :)

ewela - super zdjęcia spacerkowe :D i jaki fajny śmieszek z Twojego Tomka :)

Perfecta - jak Twoje skoki ciśnienia? Kurcze Ty to chyba powinnaś się porządnie przebadać :/

zyrraffka - niestety z dekoracjami stołu to jestem na bakier :p ogólnie dekorowanie czegokolwiek jest dla mnie dużym wyzwaniem :p

gosiagro - mąż musiał najpierw zapracować na wyjście wieczorne z domu :p ;)

koriander - jak nocka??

Kasia - jak się Fifi czuje? Mam nadzieję, że powoli wszystko wraca do normy (zdrowia :))??

Agi - ehhh jak ja dobrze cie rozumiem z tym mijaniem się :/ Mój mąż w tym miesiącu ma same popołudniówki prawie :/ Więc wychodzi o 11 z domu i wraca o ok 1 w nocy więc wiem co znaczy czekać żeby chwilę pogadać i się przytulić :)

A my wczoraj korzystając że mąż ma w końcu wolne pojechaliśmy najpierw do babci na obiad a później na długi spacerek :D Dzisiaj planujemy też sobie pospacerować :D \
Tak poza tym to Julka już się taka ruchliwa zrobiła, że masakra normalnie nie można na chwilę się odwrócić :/ poza tym jest strasznie ciekawska wszędzie chce zaglądnąć a jak jej się nie pozwoli (czyt. nie pokaże) to zaczyna krzyczeć ;) taka mała terrorystka nam rośnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się w dobrym nastroju bo w końcu waga drgnęła:tak::tak: nieznacznie, ale zawsze <yupi><yupi>:-D:-D

eagle - 20 stopni, nieźle:szok: choć u nas wczoraj było 16, więc też narzekać nie mogę;-)

koriander - jak nocka minęła??? mam nadzieję, że udało się gorączkę zmniejszyć? Przytulam i dużo zdrówka dla Lilci!

agast, klementinka, zyrrrafka - z opisu to po prostu cudne będą te wasze stoły:tak:

agi - no czasami tak jest, że się trzeba mijać:-(

avena - halo, halo?:-)
 
No i się na podium nie zalapalam:)
U nas pogoda dzisiaj paskudna, ale jakoś strasznie mnie to nie martwi bo Jagoda ma zakaz wychodzenia do czwartku. 3 doby gorączkowala a teraz mega katar i kaszelek.. Dodatkowo mam dziś Hankę w domu bo Marcin musiał wcześniej do pracy i nie chcieliśmy Jej tak wcześnie zrywać.. Mam nadzieje ze nie zamęczy mnie dzisiaj:)

Hefi- w weekend robiłam obiad z Twojego przepisu- kurczak w cieście francuskim z warzywami na patelnie i powiedz mi kochana bo w przepisie jest to jak dla mnie nie jasne. Czy te sakiewki się zostawia w salaterkach i w nich piecze czy jakoś je przekładasz na blache i dopiero do piekarnika, bo ja miałam z tym problem bo pod wpływem ciepła ciasto mięska i warzyw ciasto mi sie zaczeło rozrywac..
Po chrzcinach planujemy kupic maxi cosi Tobi :)
 
Ostatnia edycja:
gosiu to super że kilogramy wkońcu spadają:))

ooo agast duzo zdrówka dla Jagódki, kurcze najpierw ospa, teraz przeziębienie:((

koriander- jak zdrówko Lilijki?

mój Łukasz od rana jest królem wszystkich szuflad a mama chodzi i dsprząta po nim:)
 
gosiagro - super że waga idzie w dół :D

agast - piekłam bez miseczek i mi się nie działo nic :) Może zbyt dużo "soków" z warzyw i mięsa było? (chociaż ja dawałam sos jeszcze na górę i też się nic nie działo) :/ A może to od ciasta zależy... sama nie wiem ..
 
reklama
dzień Dobry
czas na kaweczkę z BB:-)
oj coś jak dziś wstałam rano to pogoda nie bardzo, już miałam pytać która zabrała nam śliczną pogodę, przyznawać się raz dwa, ale nie jest źle bo 10 stopni i przejaśnia się i może nie będzie padać
co do wczorajszych 20 stopni to owszem było w południe jak słońce przygrzało w termometr a tak to 15-16, a to też super, oby tak nadal

a jeszcze wczoraj z tego rozpędu wpadłam na pomysł co by zafundować pranio-kąpanie psu, takie pozimowe odświeżenie futra, ale zobaczę jak będzie z pogodą dziś lub jutro - mój się śmieje że chyba faktycznie za bardzo wiosnę poczułam

zyraffka zapraszamy na ładna pogodę do Krakowa:-)
a Łukaszek to chyba chce po swojemu porządki w domku zrobić?
Aisa super że juz po depresji, ale dziwi mi nieco diagnoza że to z mężem masz problem, bo z tego co piszesz to on Was kocha i bardzo przy małej pomaga, co do teściów to chyba jedyne dobre rozwiązanie to zamieszkać osobno i ograniczac kontakty
koriander i jak nocka u Was? jak sie Lilusia dziś czuje? myślałam że to z powodu ząbków ale chyba ciut za wysoka ta temperatura, może faktycznie to trzydniówka się przyplątała
a jak Twoi znajomi w Japonii? bo coś mało optymistyczne wieści dochodzą stamtąd a jeszcze te wybuch w elektrowni, przerażające
Agi kochana przytulam mocna, wierzę że jest Ci przykro że tak mało się widujecie, ale chyba niestety takie czasy nastały, pocieszające jest że do końca marca już niedaleko, miłej pracy
hefi dobrze że bateryjki nieco podładowane na spacerku
gosiagro no proszę czyli znów waga leci w dół, gratulujemy, to był chyba taki chwilowy przestój a teraz znów utrata zbędnych kg
agast oby dziewczyny za bardzo Cie nie wymęczyły
świetne te talerze z ikei zwłaszcza te przeźroczyste, coś czuję że mnie za bardzo kuszą kupieniem, póki co sprawdzałam że są niedostępne u nas w sklepie....ale może kiedyś się pojawią...:-)
 
Do góry