reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Aisa- Jaka cudowna Basieńka!!! Ale podobna do Ciebie !!!!!!!!!!1 Szok!!!! :) Piękna śmieszka!!!! Kochana tak tylko wspomnę tylko się nie obrażaj broń boże. Ja bym wannowych zdjęć na ogólny nie wrzucała bo... wiadomo! P.S. daj troche tego ciacha jabłkowego :p:)
Liliti - owocnych zakupków bucikowych!
Hefi - NO NARESZCIE:p:p:p Fajnie ze akumulatorek podładowany:) I fajnie że jesteś z nami znów:)
Koriander - Kochana na pewno wszystko w pożądku będzie!!! Dodzwoniłaś się do nich? Może jak masz kontakt z jej mamą to może zadzwoń jeśli nie udało Ci się dodzwonić. Ja sobie nie potrafię wyobrazić jak bym się czuła gdyby to moja psiapsióła tam była... Jak w niemczech takie wichury szalały to od razu dzwoniłam do mojej przyjaciółki czy u nich ok wszystko


My po godzinnym spacerku ale pi... jak w kieleckim więc szybciuteńko się zwinęliśmy :) Mam mnóstwo roboty a nie chce mi się chyba czas na zieloną herbatkę turbo napędową:):)

Perfecta - podobna do mnie? Bo ja wiem.... Ja nie widze zadnego podobienstwa, ale co ja wiem ;)
Smakowało ciacho? Czy po drodze gołebie zjadły? ;)

Basia teraz znów ma drzemke a ja teraz mam chwile zeby zjeść trochę mojej pierwszej w życiu grochówki - oczywiscie wg Cisielskiej :)
Nie jest to w sumie taka typowa wojskowa gorchówa, ale mi smakuje :)
 
Ostatnia edycja:
Perfecta - podobna do mnie? Bo ja wiem.... Ja nie widze zadnego podobienstwa, ale co ja wiem ;)
Smakowało ciacho? Czy po drodze gołebie zjadły? ;)

Basia teraz znów ma drzemke a ja teraz mam chwile zeby zjeść trochę mojej pierwszej w życiu grochówki - oczywiscie wg Cisielskiej :)
Nie jest to w sumie taka typowa wojskowa gorchówa, ale mi smakuje :)


No ja tez podobieństwa Jaśka do mnie nie widzę tylko wydaje mi sie że do męża , a wszyscy mówia że do mnie podobny...
Ciacho nie doleciało , pewnie "witer" porwał i się ktos inny zajada
 
Ja już powróciłam z zakupów i planuje co tu upiec jutro:)
Przyjechały wczoraj mebelki czekam az maz złozy:)
Mi moze w ciagu 9 m-cy 3 osoby powiedziały, że Gaja podobna do mnie;)Czysty tatulek:)
 
Ufff... PERFECTA EMALIA AGI dziekuje za zainteresowanie, dodzwonilam sie, co prawda nie do przyjaciolki ale do jej rodzicow w Toruniu, przekazali mi ze zyja i sa cali, ale caly czas sie boja dalszych wstrzasow a zwlaszcza fali ktora po nich moze nadejsc, na szczescie nie mieszkaja na samym wybrzezu ale licho wie.. Ja bym tam nie usiedziala ani minuty dluzej :no:

A teraz moge spokojnie napisac to co mialam:

EMalia niesamowity, wzruszajacy moment!! Dziekujemy za podzielenie sie z nami, juz sie nie moge doczekac az Lila pusci stolek i sama przejdzie, na prawde wielkie brawa dla Jasia! Mam nadzieje ze to tylko zastoj pokarmu w piersi..

agast a ten syrop to byl antybiotyk? Oby szybko przeszlo, zdrowka! u nas liszajek szybko zszedl po smarowaniu mascia :tak:

aisa Basienka sliczna, ale zgodze sie z Perfecta ze lepiej nagich zdjec nie wklejac tutaj, chociaz az milo patrzec jak sie uwielbia pluskac w wannie

Kornelci , Igusi , Ignasiowi , Olkowi , Kubusiowi
oraz Łukaszkowi najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe
;-)


A mi cos na maske samochodu dzis pacnelo jakis glut troche przypominalo to jablecznik :-p
 
Ostatnia edycja:
hej hej ja od rana dopiero mam chwilkę ( swoją drogą ciekawe jak długą....)

jak wyszliśmy z Tomkiem przed 8 to wróciliśmy przed 12, zaliczyliśmy logopedę wreszcie po przerwie 3 tygodniowej, psychologa, zrobiliśmy odciski do nowych wkładek, przeprogramowaliśmy nieco aparaty i tak zeszło
wracając zaliczyliśmy mini spacerek - i dobrze bo teraz popołudniu to już się wyjść nie da
ale żeby nie było tak pięknie to mój mnie zdążył wk.....ć, został w domu z Asią i nic nie zrobił - po śniadaniu nie posprzątane, pies nie wyprowadzony, zakupy nie zrobione
nosz kurde bo oni się bawili a później się zbierał do pracy, co za głupie tłumaczenie
a jakieś pół godz po moim przyjściu wyszedł do pracy
ja zostałam z tym wszystkim i mam sobie poradzić z dwójką maluchów na głowie bo on nie miał czasu, już ja mu pokarzę...

to sobie ponarzekałam, wyżaliłam....tyle u nas

zyraffka gratulujemy trzeciego ząbka i picia ale już duży chłopczyk z Łukaszka
sealet ja powtórzę po dziewczynach zazdroszcze morza ja mam jedynie jakieś 8-9 godz jazdy
wkładki juz zamówione bo te juz zaczynały być luźne i jak za bardzo szalał i ruszał głowa to zaczynały wypadać i aparaty piszczeć
średnio wymienia się co 3 miesiące ale wiadomo dzieci rosną w różnym tempie raz przez 2 miesiące urosną więcej niż np przez następne 4, a te były robione w połowie stycznia
lena super wieści po lekarzu
liliti cieszę się że i u Was tak dobrze
Perfecta ale tempo wczoraj, w każdym razie najważniejsze że z serduchem wszystko dobrze,
emalia kochana my też się domagamy dużego buziaka od Jasia bo to my wczoraj jako pierwsi składaliśmy życzenia;-) o tu https://www.babyboom.pl/forum/dziec...rwiec-2010-a-31143/index4589.html#post6796199
a dziś gratulujemy kroczków - Jas to chyba całkowite zaprzeczenie teorii że dzieci korzystające z chodzika późno same chodzą, słodki to i jak milusio się ogląda
i dużo zdrówka dla Ciebie, dobrze że już powróciłaś na łącza:-)
Aisa Basieńce także bardzo gratulujemy nowej umiejętności, super fotki Basia to taka śmieszka co?
Lencja i jak udało się złapać to co trzeba do badań?
Agast22 aj a to paskudy się znów przyplątały do Jagodzi, zdrówka dla małej
Koriander i jak kochana masz jakiś kontakt z przyjaciółką, ja dopiero dowiedziałam się o wszystkim koło południa jak wróciłam do domu, straszna tragedia - o już doczytałam że wszystko ok
hefi super ze wszyscy zadowoleni, pewnie szkoda Wam troszke że babcia juz pojechała?
Agi ale dzielna mamusia i jaka pracowita mróweczka:-)


na koniec mega buziaki dla dzisiejszych miesięczniaków Kornelci, Łukaszka, Ignasia, Igusi, Kubusia, Olusia,
 
perfecta Nie trzeba glowy do gory, nalezy oblozyc zimnym, np mrozonym groszkiem w woreczku albo cokolwiek zimnego a tobie tak leci?? przywalilas w sciane czy samo zaczelo? mi w ciazy czesto sie zdarzalo
 
reklama
Do góry