reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My wróciliśmy z kosciólka....Pola byłą tak zmęczona....ale nie mogła zasnąć w kościele bo za dużo interesujących rzeczy dookoła...A to ludzie, a to śpiewy, a to organy a to dzwoneczki..W ogóel od zeszłego tygodnia moje dziecko zaczeło razem z innymi "śpiewać" w kościele...Śmiesznie to brzmi.......Ale jak wróciliśmy do domciu to zasnęła zanim zdążyłąm ją do łóżka położyć.... Prześpi się i na 15.00 imprezka....
zyrraffka - bardzo się cieszę że już lepiej się czujesz....a Łukaszkowi życzymy aby jak najszybciej minął ten okropny katarek....
gosiagro - widzę że rośnie mała amantka z Majeczki....Super!
kasiek - widzisz jaki spryciarz z Damisia....Zdolniacha....
liliti - współczuję nocki....Ach czemuż te dzieci muszą się tak męczyć z tymi wychodzącymi zębolami....
 
reklama
Kochanym miesięczniakom
Julce, Igusi, Nince,Majusi Kasi, Doriankowi i Michalince
Samych radości w życiu..spełnienia wszelkich marzeń
i niech na Waszych twarzyczkach gości zawsze uśmiech!!!!
Wszystkiego najlepszego!!!!:-D:tak::-)
 
Wszystkiego najlepszego, ogromny kosz slodyczy i balonikow dla przeslodkiej Majusi, Julci, Igi, Niny i Michaliny, Kasi i Doriana :-):-):-)
6a0133f06996a7970b01348393bd2a970c-800wi.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja niedzielnie, mlody z mężem okupują kanape (śpią) więc ja na chwile wpadłam zobaczyć co na bb. U nas po woli wychodzimy z choroby, Oskr całkiem , całkiem po kaszlu nic nie zostało, tylko katar po kolana, ja też zasmarkana ale jakoś się trzymam. Martwie się tylko o Wiktorie bo pojechała z rodzicami na wieś i mama dzwoniła ze ma 38 tem, wrócą ok 18 i się zobaczy co dalej

katarzynajanicki - super że już w domku, a jak Fifi znosi zastrzyki?
sealet - zdrówka dla Agatki, jutro pewnie się okarze czy to trzydniówka
koriander - powodzenia i wytrwalości w ćwiczeniu, mi sie chyba nigdy nie uda ...
Agi78 - udanej imprezy i sto latek dla solenizantki:) pierwsze urodziny to nie byle co:-)
zyrraffka - dla Lukaszka również zdrówka
lilitti - udanej zabawy urodzinowej!
gosiagro - to ci rośnie mała uwodzicielka:-)

ponieważ kilka dni mnie nie było to nadrabiam również z zyczeniami

Karolince (Ewa1981) i Jasiowi (Perfecta) - spóźnione ale szczere zyczonka - rośnijcie duzi i zdrowi!

oraz dzisiejszych solenizantów

Igusi, Majusi, Kasi, Julci, Michalince oraz Nince - samych radosnych dni, pełnych usmiechów
 
Ja również dołączam się do życzeń miesięcznicowych!!!

Koriander- skąd wzięłąś zdjęcie mojego brzucha zeby sobie wkleić w podpis??, buahahaha :)

Dzięki za odpowiedzi odnośnie cen. Decyzja zapadla- robimy w domu!!! Ja lubie gotować, mama mi pomoze, mąż posieka sałatki i bedzie git! Tylko troche ciasno bo nie mamy wielkiego mieszkania ale przynajmniej swojsko i taniej o połowe mam nadzieje:)))
 
Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów: Majeczki , Iguni , Kasi , Ninki , Michalinki i Dorianka!!!!!!!!
Rośnijcie zdrowo i z uśmiechem na buziakach!!!!!!!!!







 
ja przywitam się wieczornie

i złoże najpiękniejsze życzenia dla dzisiejszych miesięczniaków
uśmiechniętych buziek i szalonych zabaw każdego dnia dla Majusi, Igusi, Kasi, Juleczki, Michasi, Nineczki oraz Dorianka


ps.Perfecta dla Ciebie też duży buziak - robiłam wczoraj kuraka w sosie pietruszkowym - rewelacja wyszedł przepyszny dzięki
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam że się nie odzywam ale dopadło mnie jakieś choróbsko... telepie mną z zimna i mam lekką gorączkę, a ja nigdy w życiu gorączki nie miałam!!! szok... boję się żeby małego nie zarazić... :(
 
reklama
sealet Mam nadzieję, że to 3-dniówka i jutro już będzie dobrze :tak:
koriander Powodzenia w ćwiczeniach, ja przez powrót do pracy zrobiłam sobie 2-dniową przerwę, a dziś też już mi się oczy kleją, więc pewnie będzie 3-dniowa przerwa;-)
Agi Widzę, że już się u was zaczynają zaproszenia na urodziny koleżanek:-) Pamiętam, jak w podstawówce się robiło zaproszenia na urodziny:tak: Moje zawsze były najbrzydsze, bo talentu u mnie brak:-D
zyrraffka Relax:-D Pomieścicie się:tak: Jak będzie ciasno, to przynajmniej rozmowa będzie lepiej się toczyć, bo każdy się usłyszy:-D
gosiagro Maja jest taka urocza, że nikt nie mógłby się jej oprzeć:tak::-)
Anik Mam nadzieję, że szybko wrócicie do pełnego zdrowia :tak:
kasiek Dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych licznych solenizantów!!!!!!!!!!!!!!
Pokarmu chyba mam już mało:-( Dziś przed snem mała chyba ponad pół godziny wisiała na cycu, a zasnęła chyba ze zmęczenia, a nie z najedzenia. Przynajmniej w pracy nie muszę się martwić o ściąganie pokarmu, ale i tak mi trochę smutno. Zobaczę, czy we wtorek będzie lepiej-jeśli będzie podobnie, spróbuję wprowadzić mm.
 
Do góry