reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny
pragne sie pochwalic, mojemu synkowi pojawil sie piaty ząbek i juz nie jest taki niesymetryczny;) wyglada bosko

skladacie zyczenia tesciowym?bo dzis podobno dzien tesciowej, ja chyba nie złożę, jakos mi glupio, juz wole dla dzien mamy zadzwonic, tesciowa to takie troche obraźliwe słowo heheh

wszytskiego najlepszego dla Polci;)
 
reklama
Kochane czerwcowe ciocie....bardzo dziękujemy jeszcze raz za życzonka.....Jesteście Kochane!!!!!!!!!!!!!! Całuski!!!!!

 

Załączniki

  • 04032011080.jpg
    04032011080.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 38
Witam... nie było mnie chyba ze 24 godziny!!! hehe... brak netu...

Agi
- sto lat dla Polci naszej kochanej!

Aisa - ja też mam podobnie, ale już nie narzekam bo po co się denerwować, a ja proponuje Ci się spotkać z Cobrą, chyba się oferowała??? ;)

KasiaJ. - już w domciu? jak Filipek?

Więcej nie czytam bo nie dam rady... :)

Mały dziś pierwszy raz usiadł SAM z pozycji raczkowania ;) ale słodko!!!

Kupiliśmy mu dziś taki stoliczek Fisher Price, do tego był super gratis!!! młody zachwycony!!! :)

Miłych snów kochane!
 
Pierwsza :-D
Poczytam was później- mam nadzieję, że była weekendowa cisza i dam radę nadrobić. Teraz net mi muli i trzeba śniadanie dziecku szykować, a sobie kawusię;-)
KasiuJ Świetnie, że już w domku jesteście, wdrażaj prędziutko plan naprawczy ;-)
 
DRUGA:)
My jedziemy zaraz do teściów;)
WEEKENDOWA cisza;)
Gaja to taki łobuz już walczy z pilotami i telefonem a ile sie nagada przy tym:)
 
Trzecia?
U nas pogoda piękna, ale za to chyba mamy trzydniówkę :( Już drugą dobę gorączka >38 a czasem >39 stopni. Co gorsza leki słabo działają :(
Nocka w związku z tym do bani, po raz pierwszy w życiu Pędrak mi zasypiał na rękach, bo nic innego nie działało :(
Teraz się chichra i zaczepia psa :)
Miłego dzionka!
 
hej czwarta;-p

sealet wsplczuje choroby malej, zdrówka dla nij duuuuzio :tak:

U nas wsio ok, młody od dwóch dnia wstaje po 5.... brak słów... za to chodzi spac o 8:30 i teraz spi juz godzinke, a jak wstanie jedziemy do tesciow:-) maz pas naprawil i wreszcie bede mogla jechac z przodu a dzieciaki z tylu :tak: :-) jezdzilam tak za czasow ciazy :-D hehe
co do pogody to u nas wieje, raz slonce raz snieg... :dry: dupna pogoda.... ale jutro ma byc podono lepiej;-) mam nadzieje :-)
 
reklama
Sealet współczuje ja wiem co to znaczy:(Oby to była trzydniówka i nic więcej:(
ELIZA chyba cos w powietrzy bo mija Gaja z zegarkiem w reku albo o 6 albo 6,30 a dzisiaj 7,30:)także nie wieadomo skąd te godziny wstawania;)
 
Do góry