reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A my chyba wreszcie ochrzcimy Jagode w pierwszą niedzielę kwietnia i w związku z tym mam pytanie do dziewczyn, ktore urządzały chrzciny w knajpie- Ile płaciłyście od osoby i co bylo w cenie bo mi krzyknęli 100zl za obiad 2-daniowy, 5 przystawek, tort, 3 rodzaje ciast, kawa i herbata i mi się wydaje ze to duzo...
 
reklama
Dzien dobry :-)
Udalo mi sie meza namowic na A6W i od wczoraj lezymy i kwiczymy :-D Piekny suwaczek prawda ?

Agast w Warszawie pewnie drozej niz gdzie indziej, ale ja sie nigdzie nie orientuje :baffled:
Lencja co do kanapek dla Lili, odrywam jej dwa trzy kawalki i klade przed nia na talerzyku, wtedy bierze do raczki i wklada do buzi, a w miedzyczasie ja jej tez do buzi wtykam :-) Jak jej wiecej poloze to zaczyna nimi rzucac i smaruje po stole. chyba ja to rozprasza. A tak to je i czeka na dokladke :tak:
gosiagro jak lody?? Jak Majusia, grzeczna i wesola?
sealet rowniez wspolczuje, mam nadzieje ze cos sie szybko przebije u Agatki!
 
Ostatnia edycja:
Agast - ja robiłam w knajpie, ale nie brałam zestawu tylko z karty wcześniej zamawialiśmy, żeby było gotowe. Wyszło około 60-70zł za osobę ze wszystkim.
Koriander - suwaczek śliczny - życę wytrwałości :)
 
Agast - ja płaciłam 90zł od osoby....Miałam dokładnie takie samo menu....tylko tort gdzie indziej zamawiałam....
Sealet - zdrówka dla Agatki...Oby to była tylko 3 -dniówka....
koriander - piękny suwaczek...Powodzenia i wytrwałości w diecie!!! A jak dzisiaj nocka????
Eliza - miłego pobuty i teściów!!!!
My zmykamy do kościoła a po nim na urodziny Poli koleżanki....PIERWSZE!!!!!!!! Ale się szykuje impra :-D :-D :-D
Będę wieczorkiem...Pa
 
Agast - u mnie był szwedzki stół, a raczej "wyspa" z daniami na gorąco i na zimno, można było bez ograniczeń z tego korzystać, na stołach były tylko deski serów i piramidki z owocami i słodyczami, nie było typowych przestawek itp, wszystko do jedzenia było na tych wyspach i każdy sobie brał co mu wpadło w oko;-) I na przywitanie był rosół z makaronem. Obawiałam się jak to wyjdzie bo tak trochę niestandardowo, jedzonko nietypowe z różnych zakątków świata, ale było rewelacyjnie jedzenie urozmaicone i bez ograniczeń więc nie do przejedzenia, były i różne rodzaje mięs i sałatki i przystawki :tak: Roczek też chyba w tej samej knajpie wyprawię. Nie mieliśmy tortu tylko szarlotkę z musem malinowym i lodami:-) Cenowo nie przekroczyłam 100zł za osobę chyba coś ok 80 mi wyszło:-)

aisa - jak tam z mężem?? Zgoda nastała??:biggrin2:

koriander - jakiż cudny suwaczek:biggrin2: Ja też chcę taki brzuszek, tylko motywacji coś brak:-D

gosiagro, koriander - o robocie napiszę na zamkniętym;-)

mamakubulki - gratuluję kolejnego ząbka

Agi - jaka piękna mama z córunią super włoski ma Polcia, moja nadal łysolek

Kasiek - gratki dla Damianka

Kasiaj - dobrze że już w domku jesteście, zdróweczka dla Fifiego. Iga ostatnio miała 12,4 hemoglobiny a norma od 10,5 na tych moich wynikach.

Lena - Iga tak samo uwielbia piloty, jak tylko widzi pilota to odrazu zasuwa po niego, przygląda się, i obowiązkowo sprawdza jak smakuje:biggrin2:



Spóźnione życzonka dla Polci:biggrin2: Rośnij zdrowo kochanie!!!!!

I oczywiście najlepsze życzonka dla dzisiejszych miesięczniaków czyli Julci, Majuni, Igi, Niny, Kasi, Wiktorii, Doriana i Michaliny!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Wkońcu wróciłam do świata żywych. Tak sobie strałam skórę woół nosa od wycierania, ze nie chciałybyście mnie teraz widzieć :(((( ciekawe jak ja mam do ludzi wyjść:((

Agast my chrzcimy w drugą niedzielę kwietnia:))
Mieliśmy robić w lokalu i bardzo tego chciałam, bo u nas jes za mało miejsca ale... przyjadą moi dziadkowie i nie wypada ich po obiedzie i cieście wygonić, i też nie mogę do domu zaprosić tylko dziadków i moich rodziców więc robimy w domu całą imprezę. Mam mi pomoże więc z przygotowaniami nie będzie źle, najgrosze, ze ciężko będzie nam się pomieścić i już się stresuję wszystkim :((((((

koriander- gratuluję odwagi i życzę powodzenia, jak tam się za zadne skarby swiata nie dam namówić na brzuszki, o nie....

Łukasz dobrze się czuje ale jeszcze zagilony i pokasłuje co jaki czas.

więcej nie napiszę bo mój synek się obudził
 
Ostatnia edycja:
cześć laseczki

Soni wychodzi zębolek i o 2 w nocy sie obudziła z płaczem i paluszkami w buzi;-(, musiałam dac nurofen i ululac na rączkach o 2:40 zasnęła, pobudki u nas też troche wczesniej, dzis po 6 już wstała a zwykle spała do 7, jednak po sniadaniu o 8:30 idzie spać bo nie wyrabia;-))
my o 15 jedziemy po dziadków i wszyscy na 18-tke syna Sonni chrzestnej, ciekawe jak Mała zareaguje na tyle ludzi co tam bedzie? teraz do obcych to sie boi a jak ktos chce na rece wziąc to płacz....tylko mama,tata,babcia i dziadek ;-)
mąż wziął ją na spacerek teraz wiec ja sie biore za malowanie pazurów ;-)))

miłej niedzieli
 
sealet masz rewelacyjny zabkowy suwaczek miala ci napisac :)
Agi milej imprezki! Nasze roczki juz tak niedlugo...:szok:
Avena fajna taka wyspa chyba tez bym chciala wlasnie tak to zorganizowac (jesli w ogole sie za chrzciny zabierzemy) Ide poczytac co tam naskrobalas :-)
 
A my chyba wreszcie ochrzcimy Jagode w pierwszą niedzielę kwietnia i w związku z tym mam pytanie do dziewczyn, ktore urządzały chrzciny w knajpie- Ile płaciłyście od osoby i co bylo w cenie bo mi krzyknęli 100zl za obiad 2-daniowy, 5 przystawek, tort, 3 rodzaje ciast, kawa i herbata i mi się wydaje ze to duzo...

A mi się wydaje, że standard:)
U nas max 50 zł biora ale to tylko okolice Wrocławia a nie rejon morski!!
Także nie wiem jakie ceny u Was są:)Popytaj w kilku knajpach:)I porównasz:)
Boszeeee kiedy ja miałam chrzciny Gai już nawet nie pamiętam:)
Miała miesiąc jak chrzciliśmy:)
Ale tak szczerze jak bym miała drugie dziecko to bym najwcześniej chrzciła jakby skończyło 6 m-cy żeby chociaż troszkę były świadome sakramentu!!!
Tylko, że u nas na nie ochrzczone dziecko wołają żydek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!:-)
Lody wczoraj były pyszne:tak:, Majusia super grzeczna:-), stroiła miny do kelnerek:-D:-D i podrywała małego chłopczyka, który chyba nie mógł się jej oprzeć bo na koniec zaczął do niej machać:laugh2::laugh2::laugh2:

sealet -
mam nadzieję, że jutro wyjdzie wysypka i będziesz znała przyczynę, dużo zdrówka!

Agi - super te twoje spa!!! no i śliczne dziewczynki na zdjęciu:tak: , udanej zabawy dziś:-)

Lencja - widziałam na zakupowym, bardzo fajne ciuszki udało ci się upolować:tak:

mama_kubulki - gratulujemy ząbka!

Kasiek - dla Damisia tez gratki!! myślałam o takim stoliczku na roczek

Eliza_eM
- u nas kiedyś Maja też budziła się o tej porze, teraz tez o 5 budzi się, ale je i dalej śpimy do 7:-)

agast - wydaje mi się, ze to nie jest drogo, bo ja dałam 65 zl za obiad 2 daniowy, soki, kawę i herbatę. Tort, ciasto we własnym zakresie, bez przystawek specjalnych

koriander - życzę wytrwałości, mi starczyło tylko na 27 dni:zawstydzona/y:, trzeba by było się wziąć znowu, ale tak się nie chce:laugh2::laugh2::laugh2:

zyrraffka - dobrze, ze już lepiej się czujesz:tak:; co do chrzcin to zobaczysz, że wszystko super wyjdzie!

Jejku jak to zleciało dokładnie 9 m-cy temu w niedziele o godzinie 12:30 Majusia się urodziła:szok::szok:

Wszystkiego najlepszego dla Julci, Igi, Niny, Kasi, Wiktorii, Doriana i Michaliny
 
Do góry