reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zyraffka- zdrówka dla ciebie bidulko. A co do Łukaszka , to faktycznie lepiej sprawdzic, choc mam nadzieję ,że to nic takiego. Ściskami i całuje Was oboje :*
Iza- te nasze cwaniaki wiedzą co dobre:)
Eagle- buziaki :*
Perfekta- co pichcisz dzisiaj?

A gdzie moja LENKA???!!!:-(

hej targam z mężem meble na drugie piętro tzn naroznik w częściach:)
 
reklama
DZISIAJ TŁUSTY CZWARTEK:)
images

Tłusty czwartek według chrześcijan to święto obchodzone w czwartek poprzedzający Wielki Post. Rozpoczyna ostatni tydzień karnawału, zakończony środą popielcową.
Powszechnie tego dnia jest objadanie się popularnymi pączkami i faworkami. Nikomu nie wypada odmówić słodkości, co poniektórzy nawet potrafią zjeść tego dnia kilkanaście pączków. Prawdziwa burza kalorii!

paczki-150x150.jpg
 
Witam w kolejny słoneczny dzień!

Dziękuję wszystkim za życzenia dla Miłosza.

gosiagro - schudłam przez nerwy i stres, miałam trochę tego ostatnio, na pewno nie jest bezpiecznie tak zrzucać wagę, choć stresy trochę minęły, a efekt w lustrze mi się podoba;-)

klementinka - dołączył jak d'Artagnan... z ilością picia jestem przerażona, mój Mały nie pije właściwie nic oprócz mleka i kaszek z butelki. Czasem zdaży mu się łyknąć troszkę wody czy soczku, ale zwykle nie chce. Troszkę się wystraszyłam, chociaż u mnie pieluchy zasikane że ho ho.

Agi78 - jeśli lubisz pracować w ubezpieczeniach, a jeszcze w sprzedaży, to musi być z Ciebie super dziewczyna, hehe! Niewielu ludzi sobie z tą pracą dobrze radzi, mało ją lubi.Ja też pracuję w branży bankowo -ubezpieczeniowej:) Kilka lat temu wzięłam sobie urlop bezpłatny i rok spędziłam w Anglii, tez pracowałam w gastronomii, cały czas starałam się dostać pracę w banku, chodziłam na rozmowy, no ale mój angielski był za słaby. Odpuściłam, ale jakieś dwa czy trzy miesiące po powrocie do Polski zadzwonili do mnie z LLoyd'sa, że jednak mnie chcą!!! Zostałam już w Polsce, chociaż w Anglii mieszkałam w fajnym mieście. Miłego pierwszego dnia w pracy:-)

liliti - śliczna zakupoholiczka, a jakie ma fajne buciki!

lena -zdrówka dla męża i okład z młodych piersi;-):zawstydzona/y:

kasiaj - zdrówka dla Małego!u nas w ogóle robi się paranoja, nie tylko w służbie zdrowia...

badaicka - cholercia, współczuję przeżyć, a gdybyś nie załatwiła leku, Maluszek nie miałby regularnych inhalacji? Ręce opadają poniżej kolan, co się w tym kraju dzieje. Ja też wydałam w tym roku kilkaset złotych na prywatne wizyty, bo okazało się, że NFZ nie podpisał umów i musiałam do swoich lekarzy prywatnie chodzić.

Anik79 - również życzę powrotu do zdrowia i gratuluję ilości zębolków

Lencja - ładny dziewczyński dywanik

konniczynka - trzymam kciuki, żeby było lekko, łatwo i przyjemnie w pracy:)

izia_tcz - zgadzam się z Tobą, często spotyka się niestety sytuacje, w których trzeba prosić o badania, skierowania itepe. ja nie jestem hipochondryk i swoje sprawy zdrowotne czasem zaniedbuję, ale gdyby Mały miał powiekszone węzły, to na tłumaczenie lekarza, że wszyscy mają chyba rozniosłabym gabinet

zyraffka - zdróweczka

Miłego dnia, udanych spacerków i pączków tylko z bogatym wnętrzem za mniej niż 0,95 zł:-):-):-)
 
przepraszam, ze nie poodpisuję, niemam siły. Właśnie jem śniadanie bez smaku :((

badaicka to normalnie do tv się nadaje, co za kraj.

Jak moja śp.tesciowa była w szpitalu to nie mogli jej dać jednego antybiotyku bo nie mieli a recepty też nie mogli wypisać, bo powinni mieć ten lek, i weź bądź tu mądry a co dopiero zdrowy:(((

chyba kryzys siuśkowy minął, bo 2 pieluszki już zasiusiane więc chyba ok, jeszcze będę obserwować, jak coś będzie nie tak to zbadamy mocz.
Perfecta a wy kiedy mieliście mieć wyniki moczu????? mam olbas więc się olbasuję



wieczorem proszę meldować, która ile zjadła pączusiów, hehe jakiś medal wręczymy dla zwyciężczyni

Ja tez nie mogłam właśnie dostać w szpitalu recepty na Filipka bo on był przyjęty na oddział wiec szczęście w nieszczęściu że mam ta astme i załatwiłam leki u swojego lekarza.

hej targam z mężem meble na drugie piętro tzn naroznik w częściach:)
Siłaczka :)

DZISIAJ TŁUSTY CZWARTEK:)
images

Tłusty czwartek według chrześcijan to święto obchodzone w czwartek poprzedzający Wielki Post. Rozpoczyna ostatni tydzień karnawału, zakończony środą popielcową.
Powszechnie tego dnia jest objadanie się popularnymi pączkami i faworkami. Nikomu nie wypada odmówić słodkości, co poniektórzy nawet potrafią zjeść tego dnia kilkanaście pączków. Prawdziwa burza kalorii!
paczki-150x150.jpg

Dla tego ja właśnie z kawusia zajadam pączka notabene z Twojego przepisu-dziekuję!(śleczałam nad nimi do 24 wczoraj)
 
Ja tez nie mogłam właśnie dostać w szpitalu recepty na Filipka bo on był przyjęty na oddział wiec szczęście w nieszczęściu że mam ta astme i załatwiłam leki u swojego lekarza.


Siłaczka :)



Dla tego ja właśnie z kawusia zajadam pączka notabene z Twojego przepisu-dziekuję!(śleczałam nad nimi do 24 wczoraj)

Oj moj mąż sie dziwi ze chuda a tyle siły mam ale nie na darmo trenowałam kick boxing i ju-jitsu:)Sama się dziwię skąd mam tyle siły:)

A jak wyszły pączuszki??
 
hej targam z mężem meble na drugie piętro tzn naroznik w częściach:)

Ty to masz z tymi schodami. Pamiętasz jak ostatnio się zdyszałam a tylko Jaśka w foteliku wniosłam na górę:-) Podziwiam Cię. To kiedy opijamy parapety?:-p

DZISIAJ TŁUSTY CZWARTEK:)
images

Tłusty czwartek według chrześcijan to święto obchodzone w czwartek poprzedzający Wielki Post. Rozpoczyna ostatni tydzień karnawału, zakończony środą popielcową.
Powszechnie tego dnia jest objadanie się popularnymi pączkami i faworkami. Nikomu nie wypada odmówić słodkości, co poniektórzy nawet potrafią zjeść tego dnia kilkanaście pączków. Prawdziwa burza kalorii!

paczki-150x150.jpg

SADYSTKA!!!!!!!!!!! Jak możesz takie fotki zamieszczac? Toż to istne dręczycielstwo!!!!

Oj moj mąż sie dziwi ze chuda a tyle siły mam ale nie na darmo trenowałam kick boxing i ju-jitsu:)Sama się dziwię skąd mam tyle siły:)

A jak wyszły pączuszki??

Aż się boję teraz :ninja2:Pani Ninja :-D
 
hej,
ale piękna pogoda za oknem. Miałam wczoraj piec pączki ale musiałabym je sama zjeśc bo mąż nie przepada więc idę na łatwizne i spacerkiem do mamy na paczusie :)

Miłego dnia:)
 
Kasiek- ospa to najpierw czerwone plamki a po dniu lub nawet po kilku godzinach zamieniają się w pęcherzyki wypełnione wodą.
 
reklama
Witajcie piczki

A Ja ostatnio mam super nastroj , moze dlatego,ze troche schudlam i ta wiosna mi sie udzielila,a moze dlatego,ze 30stka mi juz stukneła, a niewiem niewiem :-D wazne,ze humor dobry mam.
 
Do góry