reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perfecta jak pupcia malucha?
Czytam Was, trochę cięzko mi poki co zapamiętac, co która z Was pisze, ale jestem mam nadzieję na dobrej drodze.
Zyrafko - moj mały tez ma katar straszliwy juz piąty chyba dzień ( zaraził się od mojej starszej córci) oczyszczam nosek ale nie aspiratorem a zwykła pieluszką tetrową ( i tak jest płacz niesamowity) i robię inhalacje z soli fizjologicznej + Cebion+ clemastinum w syropie. powodzenia
 
reklama
koriander - ciasto daktylowe? bardzo słodkie? miłej niedzieli :)
Lena - współczuję mózgobólu, może po porannej kawusi przejdzie, albo po spacerku?
 
beda tosty z wedzonym lososiem i sosem wasabi a potem ciasto daktylowe i jedziemy dalej do szwagra :)
tylko nie wasabi ;/ nawet w sushi tego nie chcialam jesc;p kiedys widzialam jak na restauracji klient nie wiedzial co to jest,i zjadl jakby jadl smietane:)) momentalnie krzyk,czerwone oczy, i duuzo picia:D


czesc Wam:D
 
Witajcie;)
Czas na pitu-pitu:)
Ale u mnie dzisiaj piekna pogoda:)

Witaj. 15 km dalej też jest śliczna, słoneczna pogoda, a temp na plusiku :-D

beda tosty z wedzonym lososiem i sosem wasabi a potem ciasto daktylowe i jedziemy dalej do szwagra :)

Ale frykasy. Hmmmm...:-)

tylko nie wasabi ;/ nawet w sushi tego nie chcialam jesc;p kiedys widzialam jak na restauracji klient nie wiedzial co to jest,i zjadl jakby jadl smietane:)) momentalnie krzyk,czerwone oczy, i duuzo picia:D

Dobre, usmiałam się po pachy:-D


czesc Wam:D

Koniczynka- zdróweczka

A my wczoraj byliśmy na parapetówce a Jaś u babci. Niestety nie posiedzieliśmy zbyt długo, bo bolał mnie brzuch i nie wiem czy jakiegoś wirusa nie złapałam. Strasznie duzo mam gazu w brzuszku i nie wiem co zrobic. Męcze sie.
Miłego dzionka
 
Witaj. 15 km dalej też jest śliczna, słoneczna pogoda, a temp na plusiku :-D



Ale frykasy. Hmmmm...:-)



Koniczynka- zdróweczka

A my wczoraj byliśmy na parapetówce a Jaś u babci. Niestety nie posiedzieliśmy zbyt długo, bo bolał mnie brzuch i nie wiem czy jakiegoś wirusa nie złapałam. Strasznie duzo mam gazu w brzuszku i nie wiem co zrobic. Męcze sie.
Miłego dzionka

Pierdnij sobie;)
 
Jak bym tego nie robiła to by mi dawno tyłek rozerwało a brzuch pękł by jak balon.
Teraz zrobiłam sobie miętkę , ale nic mi nie przechodzi. Niedługo sama zaczne stosowac coś na odparzenia.
A co to się Zdecuś nie odzywa? I Migi, Caro. Halo!!!! Wzywam was do raportu!!!
 
reklama
Ja tylko wpadłam powiedzieć...Dziń Dobry...i zaraz zmykamy na kawusię....
Wszystkim walczącym z bólem głowy polecam spacer...mnie troszkę bolała w kościele ale po mszy poszliśmy na krótki spacer i przeszło!!!!
emalia - wiesz co mi pomaga na "taką" dolegliwość!!!! Szklaneczka ciepłej świeżo przegotowanej wody!!!!!
koriander - ależ pyszności!!!!Udanego rodzinnego spotkania...
Miłej niedzieli!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry