reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witajcie:-)

u nas weekend bardzo miło minął, sobota u moich rodziców a niedziela u teściów, Majusia zadowolona, chyba etap płaczu na dawno niewidziane osoby mamy już za sobą:tak:;-) ale sie najadłam oczywiście zakazanych rzeczy, od jutra powrót na właściwe tory:-D:-D

zyrraffka - jak Łukaszek, lepiej?

Agi - jak mogłaś o takim prezencie zapomnieć;-);-) dobrze, że mogłaś przełożyć:-)

kajdusia - ja nie w budżetówce, nie pomogę:-(, a jak tam dieta idzie??;-);-)

Perfecta
- super te łowy:tak:

cobra - ale przystojniak w tej czapeczce:cool:

koriander - bananowe frytki, hhmm, muszą być pyszne;-) :tak::tak:

kasiamar- witaj:-)

Kasiek - widzę, ze ty strój kupiłaś, a ja sweterek;-):-)

Lencja - apetycznie ten chlebek wygląda:-)

Klementinka
- widzę, ze suwaczek ciążowy już jest:-):-)

emalia - to ci się kochana przytrafiło:-( zdrówka!
 
Koniczynka, Perfekta- troszkę lepiej, ale dalej zamulona jestem i we łbie mi się kotłuje.Mam nadzieję ,że wstane rano i będzie już dobrze.
Emalia dokladnie tak samo ja sie czuje ale u mnie to inna przyczyna, no chyba ze ty tez...:-D

Gosia fajnie ze pobyt sie udal, suwaczek taki jeszcze niesmialy, po piatku bedzie juz smielej
 
Ja tez sie witam,

gosiagro milo czytac ze Maja juz nie placze, to chyba jednak byla taka faza bo Lila juz wyluzowana smieje sie do tesciow, i do innych odwiedzajacych :-)
Klementinka piekny suwaczek :tak:
emalia jak brzuszek?
zyraffka jak udaly sie biszkopty ? ja oczywiscie przeczytalam pieke biszkopty i wcieram gile :eek:
Oczywiscie że smakowicie bo to wspaniałe ziółko jest:):):p
:-D:-D

cobra KOCHAM WASABI i im wiecej mi z nosa cieknie po nim tym lepiej :-p
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Nie doczytam za wiele, bo padam na pyszczek... tak mi tego codziennego pisania z wami brakuje:(
Jesteśmy cały czas u mamy i zostajemy tam najprawdopodobniej na dłużej, narazie najprawdopodobniej do końca marca.. z babcią nie jest najlepiej, ale moja mama bez problemu daje radę i z małą, także mogę wrócić do pracy.

Przeczytałam kilka ostatnich stron, widzę że znowu aferka... kurcze że też pewne osoby nie rozumieją pewnych kwestii.
Mam nadzieję że maluszki zdrowe i ładnie rosną:) Zresztą zaraz idę fotki na zamkniętym pooglądać;)
U nas mała zrobiła postępy, szaleje po łóżku jak by szaleju się najadła, zostawiam ją na końcu na chwilę się obracam a ta już ciągnie do krawędzi:) I tak fajnie na przedramieniu i nóżce;) Za to zębów jak nie było tak nadal nie ma;) Jutro mamy wizytę kontrolną u ortopedy, dlatego przyjechaliśmy dzisiaj do Wrocławia;)
 
Zdec dzielna ta twoja mama !!!

Sealt wekuje w sloiczkach po przecierach pomidorowych ale za rada koniczynki bede juz mrozic. koniczynka proponowala woreczki ale ja pomyslalam ze kubeczki starcza na dluzej i dzios zamawiam z 8 szt to bedzie na caly tydzien

Perfekta ale mialas sport z odkurzaczem

Gosiaro super ze placz minal

Klementinka a jak ty sie czujesz ? jakies dolegliwosci ?

Koriander widze ze Ty tez milosniczka gotowania jestes sporo Was tu mozna spotkac a ja w kuchni to jestem raczej leniwa :))

Koniczynka ja nie jestem w temacie cos Ty zrobila z tymi udami?

Asia to sie wyspalyscie !!!

U nas Ercio buszuje dalej czekalismy na to raczkowanie ale on to robi w takim tempie ze trzeba bedzie wszytsko poprzenosic wyzej dzis laptop byl po obstrzalem. Eryk ma takie troche dziwne momenty w raczkowaniu prostuje prawa noge jakby probowal wstac z tego raczkowania... ciekawe czy rzeczywiscie proboje czy jakis ma dziwny sposob

Eagle cos nie widac
 
reklama
tak szybko:
biszkopty dobre, Łukaszek tylko rozkruszył i powcierał w każde miejsce w zasięgu ręki.

Widzę, że atmosfera pierdząco gilkowa:)))

Dzisiaj spokojnie, cisza przed burzą, ciekawe kiedy mądralińska zaatakuje:)) chyba układa w myslach plan natarcia:))
 
Do góry