reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zapalam swiatełko dla naszego Aniołka Stasia..........sciskam jego rodziców mocno
ps moze gniesha zajrzy do nas i obwiesci radosna fasolkową nowine.....licze na to

ja mam czas dla siebie, mąż z małą na spacerku nad morzem ja ide poleniuchowac w wannie a potem na zakupy, jak wróce zrobie jakis obiadek ;-)))
miłego dnia

ps jutro wracam na uczelnie........bedzie duzo mniej czasu na BB ;-((((
 
reklama
A ja właśnie po prysznicu....Poluśka śpiocha sobie...P. krząta się w kuchni....przygotowuje obiadek....Po południu idziemy do mojej koleżanki z pracy,,,, a przed tym jeszcze jedziemy zobaczyc spacerówkę dla Polci....Juz sobie wybraliśmy tylko teraz na żywca chcemy sprawdzić....
liliti - ja za 2 tygodnie do pracy wracam i też już pewnie prawie wcale czasu na BB nie będzie...ale ędę sie starc być na bieżaco....
koriander - niezłe śniadanko dziś Lili miała ....MojaPoluśka narazie tylko chlebek z odrobiną masełka dostaje i szyneczki kawałek do ćlamania.,....hihi.... :-)...A jak dzisiaj nocka????Może pisałaś a mi jak zwykle umknęło!!!!
ewelinka - no to może być wesoło :-)
emalia - i jak Ci idzie z tym ściemnianiem ...hihihi :-D
kasiek - fajna nocka Wam się zapowiada....Miłych chwil z mężem....
 
Cześć dziewczynki, ale pospałam :zawstydzona/y:
Dziś akcja "porządki i pranie". ble...
Emalia- no cóż, wyjdę na okropną egoistkę, ale ja nie nie mogę czytać o dzieciach chorych, lub tych, które już przegraly walkę- rozbija mnie to kompletnie, beczę, później nie mogę spać, straaasznie mnie takie coś dotyka i boli, zaraz dochodzi strach o moje dzieci. No nie mogę i już :no:

Perfecta by mi się przydała, bo nie wiem co na obiad :sorry:
 
emalia sorki ja widziałam ale i tak miałam doła więc nie pisałam ale przykre to jak takie maleństwo odcjodzi tym bardziej że troszkę już z nimi była
 
Lena- o tym

Widziałyscie jaka tragedia?

icon1.png
Odp: moja ....cytomegalia


Nasz walczący Zuzolek odszedł do lepszego świata.........


https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2011-f357/moja-cytomegalia-46132/index27.html



Zapalam malutkiej
[*]
Aż mnie serce boli, patrząc teraz na Jasia spiącego na moich rękach. Straszne:-(
 
Emalia ja tez widzialam twojego linka ale specjalnie nie wchodze w takie wiadomosci, od czasu urodzenia Jasia nie potrafie czytac, sluchac takich rzeczy, zawsze mnie to rozwala emocjonalnie, rycze i mam doly kiedy np w wiadomosciach mowia o dziecku, ktore umarlo z powodu odwodnienia lub podobne historie
nawet nie chce wyobrazac sobie co musza czuc rodzice i najblizsi

Agi kiedy wybierasz sie do SPA?
Koriander takie sniadanko to i ja bym chetnie zjadla, Jas na razie kaszkowy, moze jak zrobie chlebek to mu dam z maselkiem

pisalyscie o uczeniu dzieci dawania buzi, czy one tez daja z otwarta buzia i jezorkiem na wierzchu? wlasnie tak Jas daje buzi mamie, czesto jeszcze zakraplane slinka, sama slodycz:-D
 
reklama
Jestem!
Boszzzz ale dzień. pół dnia na zakupach spozywczych...... Juz po obiedzie idę na top gear i kawę z mężem wypić
Miłej sobotki - póżniej poodpisuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry