reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, znalazłam fajne kalkulatorki.
Kalkulator ciąży - Kalkulator ciążowy - *-spam-*
i kalkulator płci - Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-* (z przymrużeniem oka, ale co Wam wychodzi? Gosiargo, wychodzi Tobie chłopak?)
 
reklama
Dziewczyny, znalazłam fajne kalkulatorki.
Kalkulator ciąży - Kalkulator ciążowy - *-spam-*
i kalkulator płci - Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-* (z przymrużeniem oka, ale co Wam wychodzi? Gosiargo, wychodzi Tobie chłopak?)
no mi wyszedł chłopiec:-)
 
Dziewczyny, znalazłam fajne kalkulatorki.
Kalkulator ciąży - Kalkulator ciążowy - *-spam-*
i kalkulator płci - Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-* (z przymrużeniem oka, ale co Wam wychodzi? Gosiargo, wychodzi Tobie chłopak?)

Podoba mi się to odliczanie w sekundach :)
 
Witajcie,

dzisiaj śniły mi się takie głupoty, że zwlec się z łózka nie mogłam, ale dzisiaj sprawię sobie przyjemnośc i pójde do fryzjera na podcięcie włosów:-) a co sądzicie o farbowaniu, czy po pierwszym trymestrze mozna??

Anik79, Gosia***, Klementinka - powodzenia na wizytach, czekamy na dobre wieści:tak::tak:
paulka82 - ale masz fajnie, ja tez bym juz chciał czuc ruchy mojego Supermena:-), mam nadzieje, że to juz niedługo:tak::tak:
Basia84 - witamy:-)
anecznik - przez to chyba, że schudłam to brzuszek jest bardziej widoczny:-D:-D i już go widać:-)
zdec - ja bym poważnie sie jednak na twoim miejscu nad tym zwolnieniem zastanowila, bo teraz szefowa chora a za chwilę ktoś inny:no:
lasposa - wyszedł mi chłopiec:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:cool2::cool2:
 
Witam cieplutko! :-)można sie przyłączyc?
to moje 3 ciąża i 3 dziecko i za kazdym razem czułam sie zupełnie inaczej.
mam 2 dziewczynki i nie ukrywam ze mam ogromną nadzieje ze będzie chłopak. miłego dzionka:-)
 
Witam cieplutko! :-)można sie przyłączyc?
to moje 3 ciąża i 3 dziecko i za kazdym razem czułam sie zupełnie inaczej.
mam 2 dziewczynki i nie ukrywam ze mam ogromną nadzieje ze będzie chłopak. miłego dzionka:-)

witamy:-), na kiedy masz termin?

Mi wychodzi córeczka, bardzo chciałbym córeczkę :-) i mój małż też :cool2:

i oby się spełniło:tak::tak::-D:-D
 
reklama
Do góry