reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja pierwszy raz sprawdzalam na tej tabelce kuzynka mi ja pokazala i wyszlo tez ze chłopak bedzie w kazdym innym miesiacu gdyby było poczecie bylaby córcia a we wrześniu Syn:)
ciekawe czy wam tez sie sprawdzi;-)
http://jolmys.webpark.pl/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witamy:-), na kiedy masz termin?
Termin wg OM na 24/25 ,ciezko jednoznaczne ustalic bo miałam nieregularne cykle,ale na usg płód jest niby o tydzien młodszy
za trzy tygodnie bede wiedziała dokładniej ,wtedy zobaczymy ile dzidzia urosła od ostatniego usg(wczorajszego) i jaka moze byc przypuszczalna data porodu.:happy:
i tak pewnie bede rodzic na samym koncu,jak wy juz wszystkie urodzicie;-)
 
Witam
U nas dzisiaj duzo lepiej.Dominik juz goraczki nie ma i tylko troszke pokaszluje.Widac ze nie zawodny syrop z cebuli znowu pomogl:-D.Zastanawia mnie jednak czemu tak szybko sie zaczelo i szybko oblawy znikaja skoro nawet antybiotykow nie bierze:sorry:.Najwazniejsze jednak ze synek dobrze sie czuje i pelen energi:-DJednak troszke w domu posiedzimy bo strasznie wieje i nie chcemy kolejny raz sie zalapac na wirusa:tak:Mi wychodzi dziewczynka:tak:Wszedzie wychodzi mi dzieczynka,tylko na jednym ciagle wychodzi chlopak,ale zobaczymy:-D:tak:
Witam nowe czerwcowe mamy:-D
 
ale pyszne pierogi mniam mniam

a mnie gardlo juz tak nie boli jak wczoraj ale za to mam straszny katar i ciagle kicham:-(
 
Termin wg OM na 24/25 ,ciezko jednoznaczne ustalic bo miałam nieregularne cykle,ale na usg płód jest niby o tydzien młodszy
za trzy tygodnie bede wiedziała dokładniej ,wtedy zobaczymy ile dzidzia urosła od ostatniego usg(wczorajszego) i jaka moze byc przypuszczalna data porodu.:happy:
i tak pewnie bede rodzic na samym koncu,jak wy juz wszystkie urodzicie;-)

Nie spokojnie. Ja będę ostatnia, bo pewnie urodzę w lipcu;-) W sumie mam taką nadzieję, że kruszynka będzie sobie u mnie siedzieć jak najdłużej;-)
 
reklama
Do góry