reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

A tak wogóle to witam się z Wami kochane dziewczyny u nas pochmurnie ale juz tak nie wieje jak wczoraj;-) ja to juz sie nie moge doczekac tylko tego jak bede mogla chodzoc po skelpach i kupowac wyprawkę bo tak to mi sie nic nie chce robic:-D wstaje tylko robie obiad i spie caly dzien:szok:


zycze wszystkim mamusiom które maja dzisiaj wizyte za same pomyślne wiadomości;-):tak::tak:
 
reklama
Jak tak czytam o tej grypie, to sama też zaczynam się bać:-( Dzisiaj rozmawiałam z kierowniczką że może pójdę na urlop w następnym tygodniu żeby przeczekać tą grypę (ona jeszcze nie wie o ciąży). Dlatego że jeszcze nie wie nie wiem czy iść na zwolnienie, bo jak pójdę to wszyscy będą już wiedzieć bo będzie na zwolnieniu.
A chciałam im o tym powiedzieć na wigilii;-)

Zawsze możesz poprosić lekarza żeby nie pisał na zwolnieniu że to z powodu ciąży :-) tyle że wtedy zamiast 100% dostaje się 80%

Wydaje mi się że tygodniowe zwolnienie to może być za mało, ponoć sezon grypowy będzie trwał do luty-marzec a więc jeszcze sporo czasu. Zresztą grypą można zarazić się wszędzie w pracy, sklepie, autobusie itp aż strach myśleć :no:

Dziewczyny a jak tam z waszymi brzuszkami, widać już coś. Ja dziś przymierzając sukienkę na weselę zastanawiałam się czy mój brzuszek to w wyniku ciąży czy to po prostu już wcześniej wyhodowana baryłka :-) W ogóle w 11 tygodniu widać już ciążę?? W zasadzie niby to już 3 miesiące :-) ale ten czas leci :-)
 
Ostatnia edycja:
ja sie wlasnie troche boje duzych skupisk ludzi, ale zyc trzeba

dzisiaj wizyta i standartowo juz trzese portkami
mam nadzieje ze zrobi usg bo chce zobaczyc jaki duzy jest juz dzidziuch
 
Boże dziewczyny jaka ja jestem jakas zamyślona i roztargniona zaparzyłam sobie herbate i chciałam przestawic cos na stoliku no i .......:szok:
zachaczyłam szklanke i wylalam cala gorąca sobie na noge ale naszczescie nic sie nie stalo:tak:
a podłoga sie tak do mnie usmiechala zebym ja w koncu umyła no i teraz nie mialam wyjscia musialam zakasac rekawy i ja cala wytrzec:-( ale sie przy tym zmeczylam masakra
 
Cześć dziewczyny:-)
Trochę dzisiaj dużo do zrobienia mam w pracyy i dopiero teraz udało mi się do was zajrzeć.
Jeżeli chodzi o zwolnienie to nie opłaca mi się iść na 80%, a poza tym zwolnienie od ginekologa zwykłe?? Nawet nie wiem czy takie wystawia.:-)

Poza tym w pracy masakra. Szefowa chodzi i ciągnie nosem, bo wygląda na to że jest chora, a ja siedzę biedna i się zastanawiam czy w jakąś maseczkę nie zainwestować:-D Na szczęście jutro będę w terenie u klienta:laugh2:
A koleżanka która wie że jestem w ciąży chodzi i na szefową marudzi, żeby już sobie poszła do domu i do lekarza:tak: A jak nie, to ja mam iść do domu:laugh2: Ale nikt na szczęście jeszcze nie rozumie o co chodzi:rofl2:
 
Boże dziewczyny jaka ja jestem jakas zamyślona i roztargniona zaparzyłam sobie herbate i chciałam przestawic cos na stoliku no i .......:szok:
zachaczyłam szklanke i wylalam cala gorąca sobie na noge ale naszczescie nic sie nie stalo:tak:
a podłoga sie tak do mnie usmiechala zebym ja w koncu umyła no i teraz nie mialam wyjscia musialam zakasac rekawy i ja cala wytrzec:-( ale sie przy tym zmeczylam masakra

Z tym zmęczeniem to Cię rozumiem, ja nigdy nie byłam w jakieś super kondycji ale też się tak szybko nie męczyłam a teraz, wystarczy trochę wysiłku i już zadyszka :szok: wiedziałam że tak będzie w ciąży ale myślałam że w późniejszych tygodniach jak brzuch zacznie ciążyć itp. a nie że tak szybko to co będzie potem :-) Wiem jedno po 12 tygodniu biorę się za ćwiczenia dla ciężarnych, jakoś się zmotywuję żeby potem nie cierpieć :-)
 
Boże dziewczyny jaka ja jestem jakas zamyślona i roztargniona zaparzyłam sobie herbate i chciałam przestawic cos na stoliku no i .......:szok:
zachaczyłam szklanke i wylalam cala gorąca sobie na noge ale naszczescie nic sie nie stalo:tak:
a podłoga sie tak do mnie usmiechala zebym ja w koncu umyła no i teraz nie mialam wyjscia musialam zakasac rekawy i ja cala wytrzec:-( ale sie przy tym zmeczylam masakra

Też tak mam, cały czas jak gotuję obiad to się czymś zawsze oparzę:confused2:
 
zdec wydaje mi się że ginekolog bez problemu może dać zwykłe zwolnienie w końcu nie tylko ciężarne są jego pacjentkami :-) Chociaż za każdym razem jak idę do mojego to same brzuchate w poczekalni :-)
 
Z tym zmęczeniem to Cię rozumiem, ja nigdy nie byłam w jakieś super kondycji ale też się tak szybko nie męczyłam a teraz, wystarczy trochę wysiłku i już zadyszka :szok: wiedziałam że tak będzie w ciąży ale myślałam że w późniejszych tygodniach jak brzuch zacznie ciążyć itp. a nie że tak szybko to co będzie potem :-) Wiem jedno po 12 tygodniu biorę się za ćwiczenia dla ciężarnych, jakoś się zmotywuję żeby potem nie cierpieć :-)
ja nawet jak szybciej ide gdzies to sie mecze a nie mowie jak wejde do mojej mamy na drugie pietro :szok: wczesniej bardzo szybko chodzilam a teraz sapie jak przejde sie szybciej albo cos zrobie:szok:
 
reklama
Do góry