reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie w ten wietrzny czwartkowy poranek:-) za jakie grzechy ja musze tak rano wstawać?:-)i to znowu po nieprzespanej nocy:-( dzisiaj o 18:30 wizyta więc mam nadzieję że wieczorem odezwę się z dobrymi wiadomościami:-) na szczęście do tej 18:30 mam dzień zaplanowany co do minuty:-) życzę miłego dzionka
 
reklama
witam z samego ranka i zycze wszystkim które maja dzis wizyty samych dobrych wiadomosci u mnie tez strasznie wietrznie
 
Witam sie z rana:-D u nas nie wieje narazie ale strasznie pochmurno- pewnie bedzie padać:eek:

Czesc laski ja po wizycie tym razem wszystkiego sie dowiedziałam jest ok maleństwo ma 2,68cm serduszko bije i jest sliczne jestem troche zmeczona bo dzis ciezki dzien a autka nie kupilismy narka papa zmykam spac acha wkleilam zdjecie malenstwa

Gratulacje:-) Cieszę się że wszystko ok:tak:

Anik79 ja też mam dziś wizytę :tak:trzymam kciuki;-)

Dziewczynki prosze się dziś nie rozpędzać z pisaniem:no:bo potem nie nadrobię:eek: Ja mam wizytę na 14 ale nie wiem o której będę w domu, bo jeszcze mam sporo spraw do załatwienia:tak:
 
Dzień dobry wszystkim rannym ptaszkom i śpioszkom podkołdernikom też:-D:-D
ale ja mam dziś dobry humor, jakoś tak wstałam, nawet wyspana, mój trzylatek wparował do mnie do łóżka i oświadczył z pełną powaga,ze jestem najlepszą mamą na świecie po czym poprosił o śniadanie, a była 5:45:-D:-D

aha fasolinka znów dała o sobie znać wczoraj jak się położyłam do łóżka, tym razem czułam już wyraźniej:-):-):-):-):-)

wszystkim, które mają dziś wizyty tylko dobrych wiadomości, izia tcz a Tobie już gratuluje wczorajszych dobrych wieści oby takie tutaj były dalej!!!
 
Witam Mamuśki,

mam do Was takie pytanie, czy miewacie może takie dziwne skurcze w brzuchu, np. po gwałtownym wstaniu z pozycji siedzącej?
Czy może któraś z Was rozmawiała o takiej przypadłości z lekarzem, nie wiem czy się martwić, ale raz na jakiś czas coś takiego mi się przytrafia, na szczęści jest to chwila i przechodzi.
Mam nadzieje, że to nic groźnego :-(
 
Hello dziewczyny:) Pozwoliłam sobie "wskoczyć" na forum czerwcówek, bo myślę że tu pasuję:p
Aktualnie z obliczeń od ostatniej @ jestem w 9t 6d ciąży (wg USG 10t3d +- 4dni). Dzidziuś na wczorajszym USG mierzył 3,41 cm, czyli duuuuży jest:)

Samopoczucie takie sobie, ciągle chce się spać, ale za to zjeść powoli coś się daje:)

Lasposa, chyba też mam coś takiego, takie bolesne uczucie jakby coś mi się zaplątało w brzuchu i zbyt gwałtownie to naciągnęłam, na ogół w okolicach jajników. Myślę że to normalne, bo przed ciążą też mi się to zdazało.
 
Ostatnia edycja:
Hello dziewczyny:) Pozwoliłam sobie "wskoczyć" na forum czerwcówek, bo myślę że tu pasuję:p
Aktualnie z obliczeń od ostatniej @ jestem w 9t 6d ciąży (wg USG 10t3d +- 4dni). Dzidziuś na wczorajszym USG mierzył 3,41 cm, czyli duuuuży jest:)

Samopoczucie takie sobie, ciągle chce się spać, ale za to zjeść powoli coś się daje:)

Witamy:tak::-)
 
Witam Mamuśki,

mam do Was takie pytanie, czy miewacie może takie dziwne skurcze w brzuchu, np. po gwałtownym wstaniu z pozycji siedzącej?
Czy może któraś z Was rozmawiała o takiej przypadłości z lekarzem, nie wiem czy się martwić, ale raz na jakiś czas coś takiego mi się przytrafia, na szczęści jest to chwila i przechodzi.
Mam nadzieje, że to nic groźnego :-(
czesc ja tez tak czasem mam nawet nie jak gwałtownie wstaje nawet jak leżę to czasem mnie tak ciągnie cos dzisiaj troszke w pachwinie jak bede niedługo u lekarza to sie zapytam ale to napewno nic groźnego pewnie więzadła się naciągają na którym jest macica;-)

Hello dziewczyny:) Pozwoliłam sobie "wskoczyć" na forum czerwcówek, bo myślę że tu pasuję:p
Aktualnie z obliczeń od ostatniej @ jestem w 9t 6d ciąży (wg USG 10t3d +- 4dni). Dzidziuś na wczorajszym USG mierzył 3,41 cm, czyli duuuuży jest:)

Samopoczucie takie sobie, ciągle chce się spać, ale za to zjeść powoli coś się daje:)

.
Witamy wśród czerwcowych mam;-)
 
reklama
Czesc laski ja po wizycie tym razem wszystkiego sie dowiedziałam jest ok maleństwo ma 2,68cm serduszko bije i jest sliczne
gratulacje izia! piekna fasolka :tak::tak:

Kajdusia, cieszymy sie razem z toba :-D Ale juz pchelka duza :tak: Co do tej grypy to widze ze ciezki wybor przed toba, rozumiem jak trudno podjac decyzje o zwolnieniu jak sie prace lubi a zastepstwu nielatwo przekazac paleczke :confused2:

Anik79, Gosia trzymam kciuki na pewno beda same wspaniale nowinki, nie moze byc inaczej :tak::tak::tak:

Hello dziewczyny:) Pozwoliłam sobie "wskoczyć" na forum czerwcówek, bo myślę że tu pasuję:p
Aktualnie z obliczeń od ostatniej @ jestem w 9t 6d ciąży (wg USG 10t3d +- 4dni). Dzidziuś na wczorajszym USG mierzył 3,41 cm, czyli duuuuży jest:)
Witaj Basiu, mam nadzieje ze bedziesz do nas czesto zagladala ;-)
 
Do góry