reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

niech siedzi tak długo jak trzeba:tak:
byle nie z 2 tygodnie za długo;-)
młodszą córę urodziłam tydzień po terminie,to nic fajnego takie czekanie
 
reklama
Dziewczynki, czy oglądałyście Pytanie na śniadanie? pewnie nie i bardzo dobrze, bo tylko byście się zdenerwowały, wychodzi na to,ze jedyną ochroną przed grypą jest nie wychodzenie z domu:wściekła/y:, mówili tez o tych szczepieniach i ja już na 100% się nie zdecyduje, bo to nie jest jednoznaczne jak są skutki po zaszczepieniu się , bo to zawsze jest ingerencja w organizm.:-(


a według tych kalendarzy wychodzi mi cały czas dziewczynka, sprawdzałam też jak to by było z Patrykiem i wyszedł mi chłopak, więc może coś tym jest :-D:-D
Witam nowe czerwcowe mamusie!!!:-)
 
Dziewczynki, czy oglądałyście Pytanie na śniadanie? pewnie nie i bardzo dobrze, bo tylko byście się zdenerwowały, wychodzi na to,ze jedyną ochroną przed grypą jest nie wychodzenie z domu:wściekła/y:, mówili tez o tych szczepieniach i ja już na 100% się nie zdecyduje, bo to nie jest jednoznaczne jak są skutki po zaszczepieniu się , bo to zawsze jest ingerencja w organizm.:-(

Najlepiej powiedzieć żeby nie wychodzić z domu, niestety nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić bo do pracy trzeba iść:-(
A ja jeszcze w dodatku dojeżdżam komunikacją miejską, nie chcę sobie nawet wyobrażać ile tam jest zarazków.
 
Witam
U nas dzisiaj duzo lepiej.Dominik juz goraczki nie ma i tylko troszke pokaszluje.Widac ze nie zawodny syrop z cebuli znowu pomogl
Witam nowe czerwcowe mamy:-D
A jak robisz ten syrop???
Kurde moje dzieciaki od września ciagle chorują,na zmiany,
kaszlą i kichaja. myślałam własnie o syropie z cebuli bo jest podobno rewelacyjny w działaniu,ale za bardzo nie wiem jak go zrobic.
Ile można tej chemii z apteki łykac.
 
A jak robisz ten syrop???
Kurde moje dzieciaki od września ciagle chorują,na zmiany,
kaszlą i kichaja. myślałam własnie o syropie z cebuli bo jest podobno rewelacyjny w działaniu,ale za bardzo nie wiem jak go zrobic.
Ile można tej chemii z apteki łykac.
kroi sie cebulke w kostke daje sie cukier i stawia sie to w słoiku w cieple miejsce tworzy sie taki syropik z tego lepiej wiecej cukru zeby dzieciaczkom smakowało:-)
 
reklama
kroi sie cebulke w kostke daje sie cukier i stawia sie to w słoiku w cieple miejsce tworzy sie taki syropik z tego lepiej wiecej cukru zeby dzieciaczkom smakowało:-)
Ja robie dokladnie tak samo:tak:
Dziewczyny napiszcie mi ile wy placicie prywatnie za wizyte u ginekologa?Prawdopodobnie bede w styczniu w Polsce i chcialabym sie zobaczyc z jakims ale nie mam pojecia ile teraz biora,chodzi mi oczywiscie takze o usg:tak:
 
Do góry