reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
nadika - życze zdrówka Natankowi i oby chorubsko jak najszybciej przeszło
megida - gratuluje ząbka
katarzynajanicka - kciuki byly :)
eagle - powiedz coś więcej jak sobie radzisz z dwoma dziecmi, gdzie jest mala różnica wieku! Jak chodzisz na spacerki? Jak wytłomaczyłaś Joasi, że bedzie miała brata? Nosiłaś Joasię do końca ciąży? Dzieki za każdą wskazówkę :)
Jak Ty masz jeszcze czas na forum?
 
Dziewczyny ja umieram~~!!!
Gaja mnie zaraził▲a mam zapalenie gardła!!!Antybiotyk dostałąm!!Na szczescie zbadała mnie pediatra i nigdzie nie musiałam łazić ani czekać!!!
Co do pampersów biedronka wypuściła nową serie pampersów DADA z hipciami ponoć kopia pampersa!!
 
Lena wiaj w klubie , bosze kiedy ta grypa minie, bo czuje sie juz wyczerpana :-(

Jesli chodzi o dzinksa to az zal na niego patrzec, biedaczek placze za kazdym razem kiedys kaszlnie,a ja padam juz na pysk ze zmeczenia :szok:
 
Wszystkim chorowitką życze zdrowia...u mnie mały już wyzdrowiał...niestety od kilku dni za nic nie chce mi jeść, nic mu nie pasuje, nie wiem co robić...a mnie nap...ierdziela ząb więc nie mam siły na forum
 
Lena wiaj w klubie , bosze kiedy ta grypa minie, bo czuje sie juz wyczerpana :-(

Jesli chodzi o dzinksa to az zal na niego patrzec, biedaczek placze za kazdym razem kiedys kaszlnie,a ja padam juz na pysk ze zmeczenia :szok:
Masakra!!!Ja dziękuję Bogu, że Gai już trochę przeszło...
Perfecta-Eagle dzięki za troskę;)
 
Baśka robi coraz lepsze NURKI w wodzie :) Jak tylko sie wynurza to juz nie ma zadnej wiksy, nie jest juz nic wystraszona, tylko jest tak jakby tak mialo byc i tyle :)

Ja dzis mialam na obiadek pieczen z karkowki, ziemniaczki z sosem i buraczki z cebulka na zimno :)

Milego wieczora.

PS. Dzis dziala mi net jak slimak bo TP SA ma jakąś awarie ktorą maja usunąć w 24 h.

LENA - zdrówka, zdrówka i zdrówka jeszcze raz życze!

Mam jeszcze pytanie do Was! Czy Wasze maluchy oprocz mleka piją coś jeszcze?
Basia dostaje w nocy i rano cycka, a oprocz tego, kaszke (ze 3 razy) i obiadek, ale za cholere nie chce nic pic! Ani herbatki, ani wody, ani marchwianki.... Mało pije.... czy to normalne????
 
Ostatnia edycja:
Baśka robi coraz lepsze NURKI w wodzie :) Jak tylko sie wynurza to juz nie ma zadnej wiksy, nie jest juz nic wystraszona, tylko jest tak jakby tak mialo byc i tyle :)

Ja dzis mialam na obiadek pieczen z karkowki, ziemniaczki z sosem i buraczki z cebulka na zimno :)

Milego wieczora.

PS. Dzis dziala mi net jak slimak bo TP SA ma jakąś awarie ktorą maja usunąć w 24 h.

LENA - zdrówka, zdrówka i zdrówka jeszcze raz życze!

Fajnie, że Basia nurkuje!!!Dziękuję zdrówko bardzo mi się przyda!!!
 
Mam jeszcze pytanie do Was! Czy Wasze maluchy oprocz mleka piją coś jeszcze?
Basia dostaje w nocy i rano cycka, a oprocz tego, kaszke (ze 3 razy) i obiadek, ale za cholere nie chce nic pic! Ani herbatki, ani wody, ani marchwianki.... Mało pije.... czy to normalne????
 
reklama
Mam jeszcze pytanie do Was! Czy Wasze maluchy oprocz mleka piją coś jeszcze?
Basia dostaje w nocy i rano cycka, a oprocz tego, kaszke (ze 3 razy) i obiadek, ale za cholere nie chce nic pic! Ani herbatki, ani wody, ani marchwianki.... Mało pije.... czy to normalne????

hmm a pytałaś lekarza??Bo Gaja jak jest zdrowa to piję mleko co 3 h po 210-240 i herbatki 4 X po 150ml czyli ok 600 ml;)
Ale mojej kolezanki córka jest wczesniakiem i wypija na dzien max 100 i lekarka mówi, że jezeli nic jej nie dolega to widocznie tak ma!!
 
Do góry