reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Wróciłyśmy jednak do domu. Dziękuję wam za pamięć, widzę że czekacie.

Ten lekarz z którym byłyśmy umówione kazał zadzwonić w piątek rano żeby się umówić na następny tydzień. Więc mam nadzieję że skoro mu się nie śpieszy to nie jest jeszcze tak źle. Będzie to wyglądało tak że przyjeżdżamy rano i wracamy do domu popołudniu. Przynajmniej tyle dobrze;-) Zmierzył jej dzisiaj główkę i pewnie każdy mierzy inaczej bo dzisiaj było 45cm.:-(
No i jeszcze z tydzień nerwów przede mną:no:

Potem popędziłam szybko na egzamin, bo miałam na 17:45. Nic nie umiałam, więc na nic szczególnego nie liczę, no może jedynie na cud.
Do tego wkurzyła mnie pediatra dzisiaj, bo rano dzwoniłam po receptę na mleko, a jak wyszłyśmy ze szpitala to pojechałam do niej po skierowanie na nast tydzień do szpitala no i co się okazało, że mi nie napisze, bo już dzisiaj miałam konsultację pediatryczną (u nich wypisanie recepty to już konsultacja:wściekła/y:) a nie mogę mieć dwóch konsultacji jednego dnia! No i czemu nie powiedziałam o tym rano:wściekła/y: Gdybym wiedziała to może i bym powiedziała:wściekła/y: no i krowa jedna mi nie wypisała, będę musiała znowu do niej pędzić w poniedziałek:wściekła/y::wściekła/y: Masakra. Muszę zmienić pediatrę!!
 
reklama
idę po prysznic . mąż pojechal na kręgle, dzieci śpia. wiec ja pooglądam dzis tv, juz nie pamietam kiedy ostanio oglądalam cos w tv:/ nie mam czasu a po 2 nie mam siły.

a z rana musze na zakupki jechac, bo jutro bedzie pizza. a robiłyscie cie pizze zamaist drożdzy z serków homogenizowanych...pychota;) DOBRANOC.
 
Hej dziewczyny,wy tez tak martwicie się o swoje dzieciaczki??Czy wychodzicie z założenia co będzie to będzie?Ja potwornie sie boje a moja kolezanka uważa że nie wpływa na to co będzie.
 
Kahna wydaje mi sie że było już za późno na tomografię. A poza tym mała musi być jakieś 6h bez jedzenia, a była tylko 3h. Chyba po prostu ten lekarz chciał ją tylko dzisiaj zobaczyć, no i jeszcze skierowanie do szpitala nam potrzebne.
 
Zdec - 6 godzin bez jedzenia!!!!!!!!!! To chyba trochę długo jak na dziecko szczególnie że dzieci chyba szybciej trawią niż dorośli :/ ehhh... polska służba zdrowia i wszystko na ten temat :/
 
Zdec mam nadzieje ze jednak wsio bedzie oki...

No u mnie Miki juz spi w swoim pokoiku:-) dwa dni temu uczylam go spac w nim( i wogole w łózeczku bo wogole reaguje placzem gdy sie w nim znajduje) i tak sie darl.... a dzis polozylam go i poglaskalam po głowce troszke potem po raczce i przestalam, postalam obok i odeszlam:-) jestem w szoku...:-)
Ja bede juz mykac, maz marudzi:dry:
do jutraaa!! :***
Dobranoc
 
reklama
zdec- 6 godzin bez jedzenia??? to jakaś paranoja!!! Bez sensu, ze dziś nic nie załatwiłaś, i teraz tydzień nerwów! Ale gdyby było coś źle to by lekarz co ja dziś widział powiedział i szybciej przyjął, więc głowa do góry, będzie dobrze!
 
Do góry