reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dień Dobry sexi Mamusie;)Ja dopiero WSATAŁAM:)A Gaja jeszcze śpi tej nocy męczył ją kaszel póki co jeszcze nie ma wysypki!!!Trochę kaszle i zastanawiam się czy znów z nią nie iść do lekarza!!Kurde aż mnie na bóle brzucha bierze jak mam iść do nas do przychodni!!A pryatnie już nie pójdę!!!
Ale pospałam do 9,30 obudziłam się jak w jakimś amoku;)
Szok fajnie tak pospać sobie długoooooooooo:-)
 
Lena - i jak? wysypka wyskoczyła?
Lencja - ja musiałam ściągnąć na drugi poziiom, bo Agatka kopała zbyt mocno w przewijak (mamy taki nakładany na łóżeczko) i bałam się, że sobie paluszki lub paznokcie uszkodzi ;)
Agi78 - super, że niespodzianka się udała i lot upłynął spokojnie!
hehe prędzej mi z nerwów szybciej wyskoczy niż Gai z gorączki:)
 
Hej!
Gaja juz bez gorączki za to Jagoda wstała ze stanem podgorączkowym 37,5. Mam nadzieje ze to tylko kolejny piąty juz ząb:))
 
hehe prędzej mi z nerwów szybciej wyskoczy niż Gai z gorączki:)
:-D:-D:-D

Qrcze - w życiu nie myślałam, że będę, się przejmować tym, że moje dziecko śpi;-) Przespała ładnie całą noc z dwoma tankowaniami i 2 wkładaniami smoczka do 7.30. Potem od 9tej marudzenie- jeść nie, pić nie, bawić się nie... Wsadziłam ją do łózeczka i zasnęła po chwili przed 10ta!!!!!!!! Normalnie buszuje do 11tej i śpi dopiero po chwili na spacerze.... Ma troche katarku i kaszelku - mozę to jednak poza zębami jakaś infekcja się tli.... Zobaczymy ile pośpi...
 
O kurcze, ale dzisiaj "zdjęciowo" od rana!
Majeczka z pięknymi oczyskami i Jaś z odlotowym smoczkiem:)

Aisa- prześliczną masz córeczkę!!!!! I jaka zdolniacha!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo!!!

to i Jagoda postanowiła się przywitać:)
 

Załączniki

  • hejo.jpg
    hejo.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry