reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
BButterFly Ja na pewno będę nad morzem w wakacje, a właściwie nad Zatoką Gdańską;-):-D
Emilka po mięsku nie miała żadnych problemów, dostaje mięsko w gotowych obiadkach ze słoiczków. Jak sama robię zupkę, to gotuję pierś z kurczaka osobno i potem dodaję do warzyw.
karo85 Nie wiem, czy moja Emilka chociaż połowę tego, co Mila zjada ;-)
Dołączam się do mających kiepskie nocki. A w ciągu dnia mała pospała 2 razy po pół godziny i teraz właśnie padła ze zmęczenia...Zapeszyłam, po 10min już wstała z płaczem
liliti Aż mi się zachciało wyjazdu, jak poczytałam, że wy mieliście tak bardzo udany urlop:tak:
aisa zgadzam się z liliti, że mięsko jest jak najbardziej potrzebne u takich maluchów
Perfecta Emilka od 3 dni zalicza się do tych, co się codziennie budzą z nowymi umiejętnościami:szok: Dziś zaczęła samodzielnie stawać:happy2: Rano zjadła kaszkę i marudziła, więc ją położyłam na drzemkę. Ale ona oczywiście zamiast spać, to harcowała w łóżeczku: siadała, klękała, aż w końcu udało jej się wstać:-) Po chwili upadła, posadziłam ją i poszłam jej jeszcze jabłuszko utrzeć przed drzemką. Już w kuchni na podstawie panującej ciszy stwierdziłam, że mała jednak usnęła. Ale jak poszłam to sprawdzić, myślałam, że parsknę ze śmiechu, bo zasnęła na czworakach:-D Zadziwia mnie ostatnio to moje dziecko wyborem miejsca i pozycji do drzemki:-D
Zobacz załącznik 320511Zobacz załącznik 320512Zobacz załącznik 320513

Lena Daj znać czy to była trzydniówka
Ciekawe, jak minęła podróż Agi i wypad na narty zdec
Miłego wieczorku, dziecko wzywa.
Może jeszcze zajrzę, bo mam w planach wieczorowo-nocną naukę:-p
 
Hej
Melduję że doleciałyśmy całe i zdrowe....Lot spoczko...Polcia przespała 1,45 z 2 godzin lotu.....W zasadzie ciagle dzis spała....Teraz szaleje z dziadkami.....Dziewczyny nawet nie umiem opisać reakcji dzidków,....Dziadek sie popłakał a babcia przez pół dnia powtarzała..>nie wierzę, nie wierzę!!!! A o prababci nawet nie wspomnę....Prawie zemdlała na jej widok...Także niespodzianka udała się na 100%
Sorki że Was nie podczytam...ale rozumiecie..ale obiecuje że jutro juz sie poprawię!!!!
 
konniczynka - hehehe niezła ta twoja córa :D widocznie bardzo zmęczona byla i nie miala juz sily i czasu przekrecic sie na plecy ;)

kasia- widziała przepis na gotujacych ... wygladaja smakowicie :D

Agi - super że wszystko się udało :) Na jak długo przylecieliscie do polski?
 
Witajcie,

Nie dam rady wszystkiego przeczytać, bo idę do nauki:( W środę egzamin...:(

Widzę tylko że Agi doleciała i że niespodzianka udana;) Super;)

koniczynka - super Emilka śpi:)

Wypad na narty suuuuuuper:) Uczyłam się jeździć więc bez siniaków na kolanach się nie obyło, ale i tak było warto;) Mam nadzieję że jeszcze tej zimy uda nam się wyskoczyć to zainwestuję w sprzęt: kombinezon, kurtkę dobrą, google;) Ale na prawdę było super;) Nawet moja teściowa nauczyła się jeździć;P I tak we dwie szalałyśmy;)
 
koniczynnka - niesamowita ta Twoja Emilka. Materacyk trzeba dac nizej bo zrobi fikołka ;)

Napisze moze troche cos o Basi a nie tylko o sobie.
Baśka rwie sie do chodzenia. Skacze jak sprężynka gdy leci: Jaka to melodia. Uwielbia teledysk teletubisiów. Raczkuje. Z tego co wszyscy dookola mowia to ma zadatki do szybkiego chodzenia. Mąż zaczął chodzic jak mial 9 miesiecy. Ja sie urodzilam w 7 miesiecu jako wczesniaczka wiec zaczelam chodzic w 13 miesiącu, ale podobno na czworakach zapieprzałam równo ;)

Wiecie, jutro zrobie jak mowicie: wyrwe sie z chaty. Zostawie jedzenie dla Basi i pojade sobie do mojej pracy. Tesknie za pracą i za ludzmi i za tym spokojem ktory tam mialam. Zrobie kontrole ;) i sprawdze jak moja zastepczyni sie sprawuje.

Dobrej nocy.
 
Dziewczynki Gaja usnęła sama w łóżeczku:)Póki co nie ma gorączki a ja uciekam nadrobić spanie:)
AGI super że jestescie w PL:)
 
widzę że dzisiaj znowu dużo ciekawostek na forum
gratuluję brązowego medalu zafasolkowanej mamuśce
koniczynka fajnie emilka śpi bidulka tak intensywnie ćwiczy że nie zdąży się położyć tylko w locie zasypia a co do lotu
agi świetnie że niespodzianka się udała i podróż szybko i bezstresowo minęła
zdec super że wyjazd udany
liliti nieżle z tym kołem ale świetnie że urlop udany i wszyscy zadowoleni co do mięska i twoich wiadomości widzę że musisz naprawdę lubić swoją pracę
perfekta wypad na miasto widzę udany a jak twoje zdrówko?
lena oby dzisiejsza nocka była już lepsza i mam nadzieje że jutro pojawi się wysypka i będzie wszystko wiadomo i samopoczucie Gaji się poprawi
 
reklama
Cześć,

Miłosz właśnie wstał, więc doniosę tylko, że jeśli ktoś samodzielnie gotuje maluszkowi, to w Biedronce są ładne tuszki polskiego królika po 20 zł/kg

pozdrawiam, może później uda mi się popisać:)
 
Do góry