reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010


Cobra
- Nie maja prawa wymagać legitymacji. Jak zapytają powołaj się na ustawę z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach zdrowotnych. Nie ma rejonizacji juz więc z chorym dzieckiem możesz iść wszędzie , nawet do Krakowa je leczyć:) Przypisanie do przychodni jest po to by mozna było monitorować szczepienia dzieci między innymi.
Lenka - Kochana ja robię po swojemu , ręką w łódeczkę opukuję od połowy plecków do łopatki najpierw jedną stronę , potem drugą i tak kilka minut. Ale to mój sposób. Kasia Janicka pisała kiedyś bardzo szczegółowa instrukcję obsługi :) Trzeba uważać by omijac nerki i nie oklepywać za mocno. Ach i jutro ją oklep bo dzisiaj już za póżno bo na noc nie mozna w żadnym wypadku.
Postaw jej łóżeczko na książkach by miała główkę wyżej troszke

Koriander
- To ch am złamany!!!!! Przytulam mocno. Pamiętaj że jemu się to kiedys zwróci z nawiązką!

dzieki bardzo! spróbuje jutro.na koncu mojej ulicy jest przychodnia
 
reklama
Agast mialam wszystko, juz poblokowalam jeszcze tylko jutro dowod musze zglosic, znow kupa kasy i czekanie na wyrabianie nowych papierow :-(

cobra tez bym tak pomyslala, ale to Marokanczyk byl wiec odpada..

hefi fajny ten test mi wyszlo na 50% brazowe na razie ma pol na pol niebiesko/brazowe

Perfecta wiesz ja wierze w karme i takie tam ale niestety zlym ludziom czesto jest w zyciu jak na ironie bardzo dobrze a wiele zlego spotyka dobrych i uczciwych, wiec czasami mam watpliwosci jak to jest..

Lena, cobra lepiej sie przejdzcie do lekarza z oskrzelami to zawsze lepiej sprawdzic czasami przebiegaja takie choroby bezgoraczkowo, zdrowka dla Gai i Kubusia



pisala juz kasiajanicka??? Jestem bardzo ciekawa jak u niej dzis


A z dobrych wiesci to Lila dzis zrobila pare kroczkow na czworaka, po raz pierwszy :-) do tej pory krecila sie w kolko na brzuchu albo zadzierala tylek i sunela do przodu z broda na podlodze
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
hej hej:) my juz naszczescie po chorobie wczoraj dostalismy wypis ...ale mamy teraz problem ze spaniem Ksawus budzi sie co20 min i jest bardzo lekliwy nawet na najmniejszy szmer reaguje:( jestem taka niewyspana...
lena,cobra -podczytalam ze wasze skarby kaszla-radzilabym nie czekac tylko isc do lekarza poniewaz Ksawus tez' tylko' kaszlal- a tu taka diagnoza(nie mial ani razu nawet stanu podgoraczkowego) panuje wirusowe zapalenie pluc ktore objawia sie tylko kaszlem tak mowil ordynator na oodziele
maly zasnol a ja troszke podczytalam i zamierzam umyc jeszcze podlogi mam nadzieje ze uda mi sie byc teraz z Wami na bierzaco
pozdrawiam przyjemnego wieczorku zycze:)

bylabym zapomniala koriander-wspolczuje ! co za cham...
 
koriander - gratuluje kroczków :)
A co do tego złodzieja...no beszczel jeszcze sie uśmiechał i machał. Ehh..gdybym tylko takiego spotkała, to bym mu cos powarznego zrobila...
 
reklama
koriander - gratulacje dla Lili, no i dla dumnej mamusi oczywiście:)

moja Natalka z kolei od trzech dni wieczorem się zakrztusza tak, że nie może oddychać ... boszzzzze jak ja się wtedy denerwuje, zresztą ona też ;(, zawsze ulewała i ulewa nadal ale to co się dzieje mnie martwi ... zupełnie nie wiem co z tym zrobić ...
 
Do góry